Geri Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj
Baxdıqdan sonra film haqda fikirinizi yazmağı unutmayın..
İnternetinizin sürəti zəifdirsə, videonun keyfiyyətini azaldın..
Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj Ekran görüntüləri
Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj

Dördüncü imparatorluk izle
Konusu: İkinci dünya savaşının sonlarına doğru yaklaşılmıştır. Nazi kuvvetleri kalan son güçleriyle İngiliz ve Amerikan kuvvetlerine saldırmaktadırlar.Nazi saldırılarına cevap vermek ve savaşı bitirmek isteyen Amerikan kuvvetleri, savaş direnişçileri projesini aktif eder...
Dördüncü imparatorluk hd izle
2016 ABD yapımı olan filmin orjinal adı Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich olup, aksiyon savaş türünde izleyiciyle buluşmuştur. Ülkemizde gösterime girmeyen dördüncü imparatorluk filmi, ikinci dünya savaşının son döneminde ki nazilerle mücadeleyi işlemiştir. Hdfilmsitesi Dördüncü imparatorluk türkçe dublaj izle filmini 1080p kalitede sunar iyi seyirler dileriz.

Claudio Fäh Müharibə filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 90 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Claudio Fäh
Rollarda: Kip Pardue, Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore
Ölkə: ABD
Çıxış: 2016
Davametmə: 100 dq.
Şərhlər Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe DublajMayın (Mine) türkçe dublaj izleRailroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016Özgürlük Uğruna Izle - Fuglene Over Sundet 2016
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV Türkçe Dublaj Izle
Fantastik / Takeshi Nozue
Kralın Kılıcı:Kutsal Kristal’in evi olan büyülü Lucis krallığı, onu çalmak isteyen Niflheim imparatorluğu tarafından tehdit edilmektedir. Lucis Kralı Regis’in emrinde, kralın büyü gücüyle donatılmış N..
(1 il öncə) Mohenjo Daro 2016 Tr Altyazılı Izle - Tek Part HD
Aksion / Elmi-qurğu / Ashutosh Gowariker
Film bizleri M.ö 2016 yılına götürüyor.O dönemin yerleşim birimlerinden olan Mohenjo Daro şehrinde çıkan isyan ve ayaklanma filmin konusunu oluşturuyor.O dönemde çiftcilik yapan bir adamın hayatı da ç..
(1 il öncə) Dünyanın Sonu 2013 Izle - The World's End Türkçe Dublaj
Aksion / Elmi-qurğu / Edgar Wright
5 Eski arkadaş en son 20 yıl önce içki içme gecesinde bir araya gelmişlerdir. Aradan 20 yıl geçmiş ve eski çocukluk arkadaşlari yeniden bir araya gelirler.Daha önce yapamamışlardı ancak bu kez Dünyanı..
(1 il öncə) Oyun 2016 Türkçe Dublaj Izle - Nerve Tek Part
Aksion / Elmi-qurğu / Henry Joost, Ariel Schulman
Lise son sınıf öğrencisi olan Vee “Nerve” adli doğruluk mu cesaret oyununun sadece cesaret kısmını sanalda keşfeder…Ancak zaman geçtikce oyun oyun olmaktan çıkar ve iş tehlikeli hale dönüşür…..
(8 ay öncə) Küçük Işıklar Şehri Filmi Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Pete Travis
Küçük Işıklar Şehri 2016 izle Küçük Işıklar Şehri konusu: Günümüz Londra'sının görünmeyen yönü... Belli dini inanışa sahip tarikatlar, fanatizme inananlar, siyasi entrikalarla oluşmuş suç örgütleri..
(1 il öncə) Hush Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Mike Flanagan
Dilsiz ve sağır bir kadın olan Maddie gözlerden uzak, orman içerisindeki ıssız bir evde tek başına yaşamaktadır ama o akşam yalnız değildir çünkü psikopat bir katil sinsice onu izlemektedir...
(1 il öncə) Anomalisa Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Duke Johnson, Charlie Kaufman
İngiliz Michael Stone, müşteri hizmetleri üzerine bir kitap yazar ve tanıtım için Amerika’ya gelir. Michael; insanlarla yakın ilişkiler kuramayan, ilgisiz ve heyecansız bir adamken; kaldığı otelde duy..
(1 il öncə) REC 4 Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jaume Balagueró
Binada çıkan yangına genç Tv muhaberi AngeLa Vidal’da, itfaiye ile birlikte girer. Ancak kimsenin bilmediği birşey vardır, Angele tuhaf bir enfeksiyon taşımaktadır…
Sponsorlu

adban.su