Sevimli Traktör 3 Izle 2017
Sevimli Traktör 3 Izle 2017 Ekran görüntüləri
Sevimli Traktör 3 Izle 2017

Sevimli Traktör 3 izle 2017 filmini türkçe dublaj 1080p hd izleyebilirsiniz.
Konusu: Ormanlık bir arazide ki çiftlik, Gustav'ın ailesine aitti. Ailenin tüm bireyleri bu çiftlikte huzurlu ve mutlu yaşamaktadırlar. Birgün çiftliğe siyah bir araba gelir. Arabadan inen iki adam, çiftliğin, yol projesi nedeniyle yıkılacağını bildirir. Ailenin küçük çocuğu Gustav ile sevimli traktör Fergie, bu projeyi sonlandırmak için bir plan hazırlar...
2017 Norveç yapımı olan film, 7 nisan 2017 tarihinde tv filmi olarak gösterime girmiştir. Orjinal adı Gråtass redder gården olan filmin, yönetmenliğini Peder Hamdahl Næss üstlenmiştir. İyi seyirler dileriz.

Peder Hamdahl Næss Komediya filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 83 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Peder Hamdahl Næss
Rollarda: Elias Søvold Simonsen, Jeppe Beck Laursen, Stein Winge
Ölkə: Norveç
Çıxış: 2017
Davametmə: 71 dq.
Şərhlər Sevimli Traktör 3 Izle 2017
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle  Kime Niyet Kime Kısmet 2017 Izle  The Polka King 2017 Tek Parça Izle  Cenaze Işleri 2017 Yerli Filmini Tek Parça Izle  Muhteşem Gilly Hopkins Izle – Tek Parça
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Alev Çemberi Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / George Erschbamer
Kötü bir tesadüf sonucu gerçekleşen büyük bir felaketin sorumlusu sayılan bir grubun kendini aklama savaşı… Yanlış zamanda ve yanlış yerde…
(1 il öncə) Kickboxer 2016 Filmi izle
Türkçe Altyazılı filmlər / John Stockwell
California’nın Venice kentinde yaşayan Eric Sloane ve Kurt Sloane kardeşler, aile büyüklerinin nesillerdir yaptığı gibi dövüş sporlarıyla ilgilenmektedir. Karatede dünya şampiyonluğu kazanan büyük kar..
(1 il öncə) Confirmation Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Rick Famuyiwa
Yargıç Clarence Thomas’ın ABD’nin Anayasa Mahkemesi’ne üyeliği söz konusudur. Fakat eski meslektaşı Anita Hill, aleyhine ifade verir; İfadesinde Clarence’ın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyler..
(1 il öncə) Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / James Wan
Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan..
(1 il öncə) The Wolfman 2010 izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça, Kurt Adam HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Joe Johnston
Lawrence annesini kaybedince yaşadığı kasabayı terkeder ve uzun yıllar ortalıklarda gözükmez. Kardeşinin nişanlısı Gwen’in kardeşi kaybolur ve yardıma ihtiyacı vardır. Bunu duyan Lawrence yaşadığı top..
(1 il öncə) Çizgide Aşk Izle - Love On The Sidelines (2016)
Romantik filmlər / Terry Ingram
laurel, ünlü bir moda tasarımcısı olmak istemektedir. Danny, futbolcudur, yaşadığı sakatlık döneminde yeni bir asistana ihtiyaci vardır. İkilinin yolu Laurel’in Danny’nin asistanı olmasıyla kesişir.Fu..
(1 il öncə) The Remains Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Thomas Della Bella
Bir aile eski bir Viktorya evine taşınır Kötü niyetli bir ruhun tarafından kusurlu antikaları içeren tavan arasında bir sandık keşfederler. Antika yavaş yavaş her aile üyesine sahip olarak, çocukları ..
(1 il öncə) Vampir Terapisi Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Rühm
1932 yılında Viyana’da yaşayan vampir Kont Geza Von Kösznöm, sürekli gece yaşamaktan, gündüz dışarı çıkamamaktan ve karısı Elsa’nın, aynada yansımasını göremediği için mızlanıp durmasından dolayı depr..
Sponsorlu

adban.su