Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj
Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj Ekran görüntüləri
Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj

Demiryolu Kaplanları izle
Demiryolu kaplanları izle - Railroad Tigers 2016 aksiyon, komedi ve savaş filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz.
Demiyolu kaplanları konusu: Hikaye 1941 yılında geçiyor. Çin'de ki insanlar açlıktan kırılmaktadır. Halkın bu durumuna çare bulmak isteyen ve kendilerine özgürlük savaşçıları diyen bir grup, yiyecek dolu askeri treni soyma planı yapar. Grubun amacı yiyecekleri alıp fakir halka dağıtmaktır ancak bu o kadar kolay olmayacaktır...
Demiryolu Kaplanları 2016
2016 Çin yapımı olan Railroad Tigers aksiyon dram savaş türlerinde, 23 aralık 2016 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Usta oyuncu Jackie Chan ile oğlu Jaycee Chan'in başrollerinde yer aldığı filmin, yönetmenliğini Ding Sheng üstlenmiştir. Filmde ayrıca Zitao Huang, Kai Wang, Hiroyuki Ikeuchi ve Ping Sang gibi isimlerde rol almıştır.
Anasayfa » Filmler » Yabancı Filmler » Aksiyon-Macera » Demiryolu Kaplanları izle Türkçe Dublaj

Ding Sheng Müharibə filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 95 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Ding Sheng
Rollarda: Jackie Chan, Jaycee Chan, Zitao Huang
Ölkə: Çin, Hong Kong
Çıxış: 2016
Davametmə: 124 dq.
Şərhlər Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle Mayın (Mine) türkçe dublaj izleDördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe DublajRailroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016Özgürlük Uğruna Izle - Fuglene Over Sundet 2016
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) 7. Gün Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Kelvin Tong
Başarılı bir gazeteci olan Jamie, kız kardeşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerine Singapur’a gider. Ölmüş kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postalar ve kızı Katie’nin tuhaf davranışları nedeniyle araşt..
(1 il öncə) Pandemic 2016 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / John Suits
Dünyanın büyük bir bölümü zombiye dönüşürken özel bir ekip ise bir bölgede mahsur kalmış olan farklı bir ekibi kurtarmak için yola çıkıyor. Fakat bu yolculuk beklenenin tam aksine felaketlerle dolu ol..
(1 il öncə) Uyur Gezer Cinayetleri (nat Geo Türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / BelgeselO TV
Uyurgezer cinayetleri. Bazı bilim adamlarına göre kimi insanlar uykularında yemek yer , kimileri insanlara saldırır bazıları da suç bile işleyebilir. Bazı suçlular ise uyur gezer halde yapılan suçlara..
(1 il öncə) Oturma izni filmini izle
Drammatik filmlər / Bruce Goodison
Karizmatik bir afgan genci olan Omar, artık İngiltere’den mülteci statüsünü almanın arifesindedir. Fakat, memleketinden gelen genç bir çocuk, bütün planlarını altüst eder.
(1 il öncə) İzciler Zombilere Karşı Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Christopher Landon
3 lise öğrencisi Ben (Tye Sheridan), Carter (Logan Miller) ve Augie (Joey Morgan) okullarının izci ekibinin üyeleridir. Planladıkları bir kamptan hemen önce yaşadıkları kasabada zombi istilası olur. Ü..
(8 ay öncə) Arabalar 3 Cars 3 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Brian Fee
Arabalar 3 izle En büyük rakibiyle karşı karşıya...Sevilen film serisi arabalar 3 kaldığı yerden devam ediyor. Şimşek McQueen, artık eskisi gibi değildir ve genç rakiplerine yenilinde bu duruma çok ..
(1 il öncə) Sniper Ghost Shooter Izle | Türkçe Altyazılı 720p HD Film
Türkçe Altyazılı filmlər / Don Michael Paul
Aksiyon sahneleriyle seyirciye hitap eden Sniper Ghost Shooter filminde bir grup terörist oldukça değerli Doğalgaz tesisine sızmaya çalışması sırasında kendilerine karşılık veren elit koruma görevlile..
(6 ay öncə) Kapsül Izle | The Tank 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kellie Madison
Kapsül izle - The Tank 2017 gerilim filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Konusu: Gerçek bir olaydan uyarlanmıştır. 6 kişi Mars smilasyonu gerçekleştirme niyetindedir. Bu amaçla girilmesi yas..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!