Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle
Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle Ekran görüntüləri
Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle

Yenilmez 4 Boyka Aksiyon-Gerilim Filmini Türkçe Dublaj 1080p Hd izleyebilirsiniz Yenilmez 4 Boyka Konusu: Son filmde Yuri Boyka, özgürlüğüne kavuşmuştur. Farklı kimlikte Romanya'da düzenlenecek olan Şampiyonlar Ligi adında ki turnuvaya katılmak için, küçük çapta dövüşlerde boy göstermektedir. Son rakibi Victor'un ringde ölmesi, Boyka'nın psikolojisini altüst eder. Victor'un ailesine yardım etmeye karar veren boyka, kaçak durumunda olduğu Rusya'ya geri döner. Burada Victor'un dul kalan eşi Alma'nın başının dertte olduğunu öğrenir ve genç kadına yardım etmeye karar verir ancak bunun büyük bir bedeli vardır... IMDB puanı 7.2 olan filmin, orjinal adı "Boyka: Undisputed IV" olup, 2016 Bulgaristan yapımıdır. Aksiyon ve gerilim türünde, 22 eylül 2016 tarihinde gösterime girmiştir. Filmin yönetmen koltuğunda Todor Chapkanov yer alırken, senaryosunu David N. White kaleme almıştır. Başrollerde Scott Adkins, Teodora Duhovnikova, Alon Aboutboul gibi isimler yer almaktadır.

Todor Chapkanov Aksion / Elmi-qurğu

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 131 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Todor Chapkanov
Rollarda: Alon Aboutboul, Scott Adkins, Teodora Duhovnikova
Ölkə: Bulgaristan, Rusya
Çıxış: 2016
Davametmə: 86 dq.
Şərhlər Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
nenirsen ? (5 ay öncə)
isdemir gagas :D
nenirsen ? (5 ay öncə)
isdemir gagas :D

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle  Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016  Yaşam Savaşı – Freejack Izle  Rehine – Hostage Filmi Izle  Balık Hikayesi 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Göz - I Origins Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / “I Origins″
“Another Earth” filminin senaristi ve yönetmeni Mike Cahill kariyerinin üçüncü filmi “I Origins” ile Sundance’te yerini alacak ve ödül için yarışacak. Film, moleküler biyoloji alanında çalışan bir ada..
(1 il öncə) Tarihin En Korkunç Seri Katili: Çikatilo (türkçe)
Sənədli filmlər / Kaan Ünsal Alphan
Çeviri-Seslendirme: Kaan Ünsal AlphanSeri katilleri "Batı kokuşmuşluğunun tezahürü" olarak gören Komünist Sovyet Rejimi, tarihin en korkunç seri katilinin kendi yanıbaşında belirdiğinden habersizdi...
(1 il öncə) Mechanic Resurrection Izle Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Dennis Gansel
Arthur Bishop sevgilisini kaçırmışlardır. Kaçıranlar ondan 3 tane yapılması imkansız suikast görevini yapması isterler. İşin en iyi tarafı tüm bunları kaza olarak göstermesi gereklidir...
(8 ay öncə) Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd
Müharibə filmləri / George Mendeluk
Bitter Harvest altyazılı izle 1930'lı yıllara gidiyoruz. Sovvetler Birliği başkanı Joseph Stalin, komünist deneylerin üstüne yoğunlaşmıştır. Bu deneylerin bazıları binlerce insanın açlıktan ölmesi..
(8 ay öncə) Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi 2005 Filmi 720p Hd Izle
Sirrlər / Garth Jennings
Bir otostopçunun galaksi rehberi hd izle Arthur Dent, bir sabah şiddetli baş ağrısıyla uyanır. Bir yıkım şirketi evini yıkmaya çalışmaktadır. Arthur, yıkımı durdurmak için kendini dozerlerin önüne ..
(8 ay öncə) Eyvah Annem Dağıttı 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Izle
Komediya filmləri / Jon Lucas,Scott Moore
Eyvah annem dağıttı izle Yıllarca çocukları için çabalayan ve çocuklarının çılgınlıklarından yorulan, buna rağmen kötü anneler olarak anılan bir grup anne, artık kendileri için yaşamaya karar verir..
(1 il öncə) Nasa'nın Gizli Sırları 1. Bölüm (türkçe Uzay Belgeseli)
Sənədli filmlər / Türkçe Belgesel
Amerika'nın Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) uzay hakkında edindiği tüm bilgileri dünya ile paylaşmıyor olabilir mi? Bu muhteşem Türkçe dublaj Uzay belgeseli ile Nasa'nın Gizli Sırları'nı keşfe..
(1 il öncə) Holidays 2016 Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Anthony Scott Burns, Kevin Kolsch
Holidays hayal gücünü de içine alan, sembolik hikayelerle kültürü, geleneği ve genel varsayımları gözler önüne seren antolojik nitelikli bir filmdir..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!