Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016
Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016 Ekran görüntüləri
Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016

Doktor Strange 2016 film konusu: Ses ve görüntü yenilenmiştir. Stephen Strange, çok ünlü bir doktordur. Ancak gerçidiği trafik kazasından sonra mesleğine son verir. Çevresine göre çok havalı bir insan olan Stephen, çıktığı yolculukta tanıştığı Ancient One, ona sihirli güçlerin olduğu fantastik dünyanın kapısını açar...Doktor Strange türkçe dublaj hd izle, Doktor Strange 1080p izle, Doctor strange türkçe dublaj izle

Scott Derrickson Aksion / Elmi-qurğu

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 70 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Scott Derrickson
Rollarda: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams
Ölkə: ABD
Çıxış: 2016
Davametmə: 98 dq.
Şərhlər Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle  Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016  Yaşam Savaşı – Freejack Izle  Rehine – Hostage Filmi Izle  Balık Hikayesi 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tesadüfi Filmler
(4 ay öncə) İspanya Kraliçesi Izle – The Queen Of Spain 2016
Drammatik filmlər / Fernando Trueba
İspanya Kraliçesi izle - The Queen Of Spain 2016 - Türkçe Dublaj Hd Konusu ve detaylar: Macarena Granada, rüyalarınızdaki kız filmiyle ünlenmiş Hollywood yıldızı haline gelmiştir. Yeni bir projeye im..
(8 ay öncə) Münih Izle ~ Munich 2005 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Izle
Drammatik filmlər / Steven Spielberg
Munih filmi izle Yıl 1972, Yer Munich Olimpiyatları. Olimpiyatlar devam ederken, 9 İsrailli sporcunun öldürülmesi oyunların önüne geçmiştir. Bu olaydan sonra İsrail gizli servisi Mossad'a bağlı bir..
(1 il öncə) Çılgın Bir Gece Türkçe Dublaj izle – The Night Before
Komediya filmləri / Jonathan Levine
Yılbaşı hazırlıkları için hazırlanan koskocaman bir ülke vardır. Ülkenin her yeri ayrı ışıklamalarla kaplanmıştır. Bir binada istediğinizi yapabileceğiniz her şey bulunmaktadır. Müzik üstüne okuyan ik..
(1 il öncə) Hayalet Dağcı Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Urmas Eero Liiv
Sovyet döneminde geçen film, içinde korku öğeleri barındıran, gerçek yaşam kesitlerinden oluşmaktadır. Tırmanışa giden bir grup dağcı, Sibirya’daki son günlerinde tuhaf olaylar yaşamaya başlarlar. Gru..
(1 il öncə) Vadeli Hayat Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Peter Billingsley
Fazlasıyla ters giden son işi sonucunda yozlaşmış polisler ve uyuşturucu kralının arasında kalan soyguncu Nick Barrow’un oldukça zor geçen 21 saati konu alınıyor. Yapımda aksiyonun dozu hiç düşmüyor. ..
(1 il öncə) Kupa Şovalyesi Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Terrence Malick
Dramatik bir film olan ‘Knight of Cups’ gerçek aşk arayışına odaklanıyor. İngiliz aktör Christian Bale tarafından canlandırılan başkarakter Rick, kusursuz gerçek aşkın peşinden koşarken sadece bu aşkı..
(1 il öncə) Robinson Crusoe 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part
Animasiya, cizgi filmləri / Vincent Kesteloot, Ben Stassen
Daniel Defoe’nin Robinson Crusoe kitabının animasyon türünde sinemaya uyarlanmış hali..Kaşif Robinson Crusoe, gemisi batınca tek başına bir adaya düşer…Ada da ki sevimli hayvanlar Robinson Crusoe’nın ..
(1 il öncə) Çocuk ve Canavar Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / “Bakemono no ko”
Geçtiğimiz sene Ghibli’nin kapanmasıyla kırılan kalplerimiz, başarılı yeni nesil anime yönetmenlerinden Mamoru Hosada’nın bol vurdulu kırdılı ama bir o kadar da dokunaklı usta-çırak hikâyesiyle yenide..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!