Kontrol Dışı (2001) Filmi 1080p Hd Türkçe Dublaj Izle
Kontrol Dışı (2001) Filmi 1080p Hd Türkçe Dublaj Izle Ekran görüntüləri
Kontrol Dışı (2001) Filmi 1080p Hd Türkçe Dublaj Izle

Kontrol Dışı hd izle
Milo ve Teddy, Stanford üniversitesinden mezun olmuş dahi birer bilgisayar mühendisir. Teknoloji devi NURV isimli şirketin sahibi Gary Winston, iki genci şirketinde işe almak istemektedir. Milo kız arkadaşınında etkisiyle işi kabul eder, Teddy ise daha temlinli yaklaşmıştır. İşe başlayan Milo, meslektaşı Lisa ile birlikte, şirketin istediği gelişmiş uydu sistemi için gece gündüz çalışırlar. Milo, zamanla bu uydu sisteminin kötü amaçlar için kullanacağını farkeder ve şimdi bu durumu düzeltmek için önünde çok az zamanı vardır...
Kontrol dışı 2001 izle
Antitrust filmi 2001 Abd yapımıdır. Aksiyon ve suç türünde, 28 eylül 2001 tarihinde gösterime girmiştir. Yönetmen Peter Howitt imzalı filmin, senaryosunu Howard Franklin kaleme almıştır. Başrollerde Ryan Phillippe, Tim Robbins, Rachael Leigh Cook gibi tanınmış isimler yer almaktadır.

Peter Howitt Aksion / Elmi-qurğu

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 80 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Peter Howitt
Rollarda: Rachael Leigh Cook, Ryan Phillippe, Tim Robbins
Ölkə: ABD
Çıxış: 2001
Davametmə: 108 dq.
Şərhlər Kontrol Dışı (2001) Filmi 1080p Hd Türkçe Dublaj Izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle  Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016  Yaşam Savaşı – Freejack Izle  Rehine – Hostage Filmi Izle  Balık Hikayesi 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) #Horror Filmi Türkçe Dublaj Izle (2015)
Drammatik filmlər / Tara Subkoff
Çağımızın vazgeçilmezi internet olmuştur. Bilgisayarda telefonda tablette nerdeyse hemen heryerde interneti kullanıyoruz. Bu sanal dünya bizi içine çekerken, sanal kişiliklerimizde oluşmaya başlıyor…G..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Otel Odasında Dehşet (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) Fbi Dava Dosyaları - Aramızdaki Canavarlar (türkçe Belgesel Hd)
Sənədli filmlər / Mega Yapılar
FBI Dava Dosyaları - Aramızdaki Canavarlar (Türkçe Belgesel HD)
(1 il öncə) Битва за Севастополь (2015) II
Müharibə filmləri / Sergey Mokritskiy
Любовь под нескончаемым огнем противника, дружба с Элеонорой Рузвельт, выступление на конференции, повлиявшее на исход Второй мировой войны, желание жить и страх потерять любимого человека — справится..
(1 il öncə) Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / James Bobin
Alis yeni macerasında şapkacının ailesini bulmak için geçmişe doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkacak. Fakat bu arayışta seçtiği yol dünyanında sorunu getirecektir..
(6 ay öncə) Ütopya 2015 Izle – Utopia
Drammatik filmlər / Hassan Nazer
Ütopya 2015 konusu: Lucy'nin en büyük isteği hatta tek isteği bir bebek sahibi olmaktır. Ülkesinde çeşitli tedavi yöntemlerini denemesine rağmen, sonuç alamaz. Bunun üzerine Lucy, İngiltere'ye gider..
(1 il öncə) Tamirci - Wrecker Türkçe Dublaj iz
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Micheal Bafaro
Emily ve Lesley adlı iki arkadaş çöle doğru arabları ile yolculuğa çıkarlar Emily otobanda önündeki tırı geçmek için kara verdiğinde tır şöförü onları kedinin fare ile oynadığı gibi ölümcül bir oyun o..
(1 il öncə) The Girl King 2015 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Mika Kaurismäki
İsveç Kraliçesi Kristina’nın yaşamından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Kristina 6 yaşından itibaren tahta çıkmıştır. Baskıcı toplum yapısını kırmak için çeşitli reformlar yapmaya başlamıştır..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!