Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd
Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd Ekran görüntüləri
Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd

Bitter Harvest altyazılı izle

1930'lı yıllara gidiyoruz. Sovvetler Birliği başkanı Joseph Stalin, komünist deneylerin üstüne yoğunlaşmıştır. Bu deneylerin bazıları binlerce insanın açlıktan ölmesine sebep olmuştur. Ukrayna kökenli sanatçı Yuri ve sevgilisi Natalka, Stalin'in yakında Ukrayna'da uygulamayı planladığı Holodomor adı verilen, milyonlarca insanın açlıktan ölmesine sebep olacak planını önlemek, halkı bilinçlendirmek için harekete geçerler...

Bitter harvest türkçe altyazılı izle 2017 Kanada yapımıdır. Dram, romantik ve savaş türlerinde 23 şubat 2017 tarihinde vizyona girmiştir. Yönetmen koltuğunda George Mendeluk otururken, senaryosunu Richard Bachynsky Hoover yazmıştır. Oyuncu kadrosunda Max Irons, Samantha Barks, Terence Stamp gibi isimler yer almaktadır.Bir çok ülkede The Devil's Harvest ismiyle gösterime girmiş olup, ülkemizde vizyona girmemiş ve girmesi düşünülmüyor.

Hdfilmsitesi editör yorumu: Richard Bachynsky Hoover'ın kitabından gerçek bir olaydan esinlenerek sinemaya uyarlanmıştır. Sovvetler Birliği Stalin, döneminin getirdiği acıları, gözyaşını, açlığı ve yine o dönem yaşanan trajedik olayları çok iyi işlemiş. Tüm bunların yanında iki gencin birbirine olan aşklarınada şahit olacağız.İzlerken sıkılmayacağınız, akıcı hikayesiyle beğeneceğinizi düşünüyorum. Bitter harvest 2017 türkçe altyazılı filmini 720p hd izleyebilirsiniz. Filmle ilgili görüşlerinizi yorum yaparak belirtmeyi unutmayalım, iyi seyirler dileriz.

George Mendeluk Müharibə filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 393 dəfə
Ssenari müəllif(lər): George Mendeluk
Rollarda: Max Irons, Samantha Barks, Terence Stamp
Ölkə: Kanada
Çıxış: 2017
Davametmə: 103 dq.
Şərhlər Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe DublajMayın (Mine) türkçe dublaj izleDördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe DublajRailroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016
Tesadüfi Filmler
(8 ay öncə) Patron Bebek Izle Türkçe Dublaj 2017 HD, The Boss Baby
Animasiya, cizgi filmləri / Tom McGrath
Patron bebek izle Lider doğdu... 7 yaşında ki Tim'in en büyük isteği köpek sahibi olabilmektir ancak ailesi, köpek yerine bir çocuk evlatlık edinir. Tim, bu yeni kardeşinden hiç hoşlanmaz, üsteli..
(1 il öncə) Vahşi Doğa - Numb Türkçe Dublaj Izle
Sirrlər / Jason R. Goode
Finansal sorunlar yaşayan bir çift, gizli bir yerde gömülü olan altınların koordinatlarına ulaşır. Bölgeye varmak üzere gizemli iki otostopçu ile birlikte yola çıkan çift, yoğun kış koşullarında hazin..
(1 il öncə) Ayı - Bear 2010 Filmini izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça,FuLL
Qorxu, Gərginlik  filmləri / John Rebel
İki çift arabaları arızalanınca orman yoluna saparlar. Karşılarına boz aı çıkar ve onu haklarlar ancak “Ayı” ‘nın başka arkadaşı Çiftlere gerilim dolu saatler yaşatır…
(1 il öncə) Dehşet Treni - Howl Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Mark Huckerby, Nick Ostler
Karanlık ve fırtınalı bir gecede, biletçi Joe ve birkaç yolcu Londra dışına çıkan son trende seyahat etmektedir. Birden tren bir şeye çarpmış gibi durur. Sürücü ne olduğuna bakmaya gider ve geri dönme..
(1 il öncə) Mayalar (türkçe Dublaj)
Sənədli filmlər / Rusel Gomez
Maya Uygarlığı Belgeseli.Belgesel Türkçe,belgesel national geographic,national geographic,national geographic türkçe,belgesel izle,belgesel türkçe dublaj,türkçe belgesel izle,hd .Uygarlığın Büyük Hazi..
(1 il öncə) Gerçek cinayet / hırsızlık 2 (Türkçe dublaj)
Sənədli filmlər / bora emre atmaca
Tam Paçayı Kurtarıyordum ki Bölüm 6
(1 il öncə) Malice Filmi Izle - Garez 1993 Tek Parça
Aksion / Elmi-qurğu / Harold Becker
Aşk,entrika,ihanet ve cinayetler zinciri…Andy bir üniversitenin dekanıdır. Üniversite de son zamanlarda 2 kız öğrenci tecavüz edilerek öldürülmüştür.Polisin bulduğu deliller şüpheleri dekanın üzerine ..
(1 il öncə) Tutku 2015 Filmi Izle - L'odeur De La Mandarine
Drammatik filmlər / Gilles Legrand
Birinci dünya savaşı birçok can aldığı gibi bir çok insanı da yaralı bırakmıştır.Genç ve güzel bir hemşire savaşta bacağı kopmuş bir adam ile yakınlaşır. Aralarında ki yakınlaşma büyük bir tutkuya dön..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!