Çağrı Filmi Izle Islamiyetin Doğuşu Full - The Message Izle
Çağrı Filmi Izle Islamiyetin Doğuşu Full - The Message Izle Ekran görüntüləri
Çağrı Filmi Izle Islamiyetin Doğuşu Full - The Message Izle

Çağrı filmi izle
6. yüzyıldayız, Mekke ve çevresinde tamamiyle cehalet dönemi hakimdir. Kız çocukları diri diri gömülmekte, insanlar mal gibi köle olarak alınıp satılmakta, alkol, uyuşturucu kullanımıher geçen gün artarken, insanlar tanrı diye putlara tapmaktadır. Böylesine karanlık dönemde Dünya'ya gelen Hz Muhammed (s.a.v), Cebrail'den (a.s) gelen ilk vahiy sonrası, insanları allah yoluna davet etmiştir. Kendisine inananlarla birlikte Mekke'den Medine'ye göç etmiş (Hicret) ve inanmayan münafıklarla mücadelesini sürdürmüş, islamiyetin yayılmasını sağlamıştır. Film kısaca Hz. Muhammed (s.a.v) efendimizin hayatını, savaşlarını ve o dönemde gerçekleşen olayları konu alıyor.
Çağrı islamiyetin doğuşu izle filmi 1976 Fas, İngiltere, Lübnan ortak yapımıdır. Orjinal adı The Message olup, biyografi, dram, savaş türlerinde, 30 temmuz 1976 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Çağrı filminin yönetmenliğini Moustapha Akkad yaparken, senaryosunu H.A.L. Craig, Tewfik El-Hakim gibi isimler yazmıştır. Oyuncu kadrosunda Anthony Quinn, Irene Papas, Michael Ansara gibi oyuncular yer almaktadır. En iyi müzik dalında oscara aday gösterilmiştir. Hz. Hamza (r.a) karakterini canlandıran Anthony Quinn'in oyunculuk performansıyla büyük beğeni toplamıştır.
Hdfilmsitesi editör yorumu: İslamiyetin doğuşunu ve peygamber efendimizin dönemini en iyi anlatan, gerçekci yapımlardan birisi. Pergamber efendimizin yüzünü göstermeden, o dönemde ki yaşananları tarafsızca anlatması, tüm dünya müslümanları tarafından takdir görmüştür. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Çağrı islamiyetin doğuşu filmini türkçe dublaj 720p Hd izleyebilirsiniz, Yorum yaparak fikirlerinizi belirtebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

Moustapha Akkad Müharibə filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 127 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Moustapha Akkad
Rollarda: André Morell, Anthony Quinn, Bruno Barnabe, Irene Papas, Johnny Sekka, Michael Ansara, Michael Forest
Ölkə: Fas, İngiltere, Lübnan
Çıxış: 1979
Davametmə: 168 dq.
Şərhlər Çağrı Filmi Izle Islamiyetin Doğuşu Full - The Message Izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe DublajMayın (Mine) türkçe dublaj izleDördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe DublajRailroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Antik Mega Yapilar-buyuk Piramit
Tarix / Bioqrafiya / Bex Hallerd
Antik Mega yapılar 'ın diğer 8 bölümü belgeselmi.com ' da. Diziye Giriş Bağlantısı : http://www.belgeselmi.com/belgeseldiz...
(1 il öncə) Pandemic 2016 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / John Suits
Dünyanın büyük bir bölümü zombiye dönüşürken özel bir ekip ise bir bölgede mahsur kalmış olan farklı bir ekibi kurtarmak için yola çıkıyor. Fakat bu yolculuk beklenenin tam aksine felaketlerle dolu ol..
(1 il öncə) Mars Mücadelesi (belgesel)
Sənədli filmlər / TR BRS 3
NASA'nın yeni robotu Curiosity Ağustos 2012'de Mars'a inerek, gezegenin yaşam için uygunluğunu incelemeye başladı.
(1 il öncə) Gerçek cinayet / hırsızlık 4 (Türkçe dublaj)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(8 ay öncə) 2:22 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Hd Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Paul Currie
2:22 türkçe altyazılı izle 11 eylül saldırılarından sonra ABD, hava trafiğne büyük önem vermiştir. New York hava trafiğini Dylan Branson ve ekibi yönetmektedir. Son derece başarılı olan bu ekip, he..
(1 il öncə) Genç Bir Kızın Günlüğü Türkçe Dublaj izle
Romantik filmlər / Marielle Heller
1970`li yıllarda San Francisco`da geçen film, bir genç kızın annesinin erkek arkadaşı ile münasebet yaşamasını konu ediyor.
(1 il öncə) İstila 2 Karanlık Kıta Izle - Türkçe Dublaj - Tek Part
Aksion / Elmi-qurğu / Tom Green
İlk istila’nın üzerinden 10 yıl geçmiştir. Virüslü alanlar tüm dünyayı sarmışken, bir grup askere orta doğunun uçsuz çöllerinde çok önemli görev verilmiştir. Askerler istilanın kalbinden geçip görevl..
(1 il öncə) Kabusa Dönen Yolculuklar - Korku Sarayı
Sənədli filmlər / Babək Cəfərov
Kabusa Dönen Yolculuklar - Bölüm Korku Sarayı
Sponsorlu

Reklam yeri boş!