Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle
Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle Ekran görüntüləri
Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle

Kumdan kale izle
Konusu: 2003 Irak savaşındayız, Gönülsüz olarak askere katılan Matt Ocre, birliğine teslim olup göreve başlar. Günden güne yaşanan olaylar karşısında psikolojisi bozulan Matt, iyi bir görev yapabilmenin altın kuralının yerli halkla iltişim kurtmak olduğunu keşfeder. Yine de hergün yaşanan olaylar Matt Ocre'nin tahammül sınırını test edecektir...
Kumdan kale 2017 izle
Kumdan kale filmi 2017 İngiltere yapımıdır. Orjinal adı Sand casrtle olup, dram ve savaş türünde, 21 nisan 2017 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Yönetmen koltuğunda Fernando Coimbra yer almaktadır. Senaryoda Chris Roessner ismini görüyoruz, oyuncu kadrosunda ise; Nicholas Hoult, Logan Marshall-Green, Henry Cavill gibi isimler yer almıştır.
Kumdan kale filmini türkçe dublaj 1080p full hd izleyebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

Fernando Coimbra Müharibə filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 114 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Fernando Coimbra
Rollarda: Henry Cavill, Logan Marshall-Green, Nicholas Hoult
Ölkə: ABD
Çıxış: 2017
Davametmə: 110 dq.
Şərhlər Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe DublajMayın (Mine) türkçe dublaj izleDördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe DublajRailroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Esrarengiz - Uncanny Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Matthew Leutwyler
Yüksek teknoloji kullanan bir labaratuvarda üretilen dünyanın en kusursuz yapay zeka robotu , bir yazı dizisiyle onu dünyaya tanıtmak isteyen güzel muhabir ve robotu tasarlayan bilim adamı Joy’un Davi..
(1 il öncə) Altın Gol Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Juan José Campanella
Zamanını langırt oynayarak geçiren Amadeo, bir gün futbolda çok başarılı olan Ace ile maç yapar. Ace maçı kaybedince bunu hırs haline getirir. Aradan seneler geçer ve Ace kasabasına ünlü bir futbolcu ..
(8 ay öncə) Kızlar çetesi 2014 Filmi 720p Hd Izle ~ Girlhood
Drammatik filmlər / Céline Sciamma
Kızlar çetesi izle Üniversitede okuyan Marieme, yaşadığı hayattan hiç memnun değildir. Özgürce hareket eden üç genç kızla tanışan Marieme, kendini baştan yenilemeye başlar. Giyiminden konuşmasına t..
(1 il öncə) Kızlar Yurdu Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jesse James Miller
Üniversiteye yeni başlayan Brittany, kızlar yurdunda oldukça sıcak karşılanır. Kısa bir süre sonra bu sempatik karşılamanın ardından Brittany yurdun başında olan Rianna’nın düşmanlığıyla karşılaşacakt..
(1 il öncə) 7. Gün Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Kelvin Tong
Başarılı bir gazeteci olan Jamie, kız kardeşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerine Singapur’a gider. Ölmüş kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postalar ve kızı Katie’nin tuhaf davranışları nedeniyle araşt..
(1 il öncə) Maximum Ride 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part
Aksion / Elmi-qurğu / Jay Martin
James Patterson’un kitabından esinlenerek sinemaya uyarlanmıştır.DNA’ları ile oynanmış yaşları 14 ile 16 yaşında değişen çocuklar, eğitim gördükleri özel okuldan kaçarlar. Dağlarda yaşayarak hayatları..
(1 il öncə) Hesaplaşma Zamanı Türkçe Dublaj Izle - Grudge Match
Komediya filmləri / Peter Segal
Bugüne kadar yüzlerce boks maçına çıktılar.Kimi zaman yendiler kimi zaman başları önde ayrıldılar..Belli yaşa gelmiş emekliye ayrılmak üzere olan iki boksörün son maçları…
(1 il öncə) Bang Bang Filmi Türkçe Dublaj Izle - Tek Part 2014
Komediya filmləri / Siddharth Anand
Jai bir askerdir aynı abisi gibi. Fakat abisinin çeteler tarafından öldürülmesi sonrasında kendi kendine intikam yemini ederek çetelerin peşine düşecektir. Aksiyon dolu bu kovalamaca da sıradan bir ha..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!