Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle
Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle Ekran görüntüləri
Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle

Umut bahçesi filmi türkçe altyazılı izle İkinci Dünya savaşı devam etmektedir. 1939 yılında Alman birlikleri Polonya'ya saldırmıştır. Polonya'da bulunan yahudileri, önceden bombaladıkları bir hayvanat bahçesine yerleştirirler. Yahudiler, esir alındıkları bu hayvanat bahçesinde, dikkatleri çekmeden özgürlük mücadelesi için hazırlık yapmaya başlarlar...Umut bahçesi 2017 altyazılı izle 2017 Çek Cumhuriyeti, İngiltere ortak yapımıdır. Orjinal adı The Zookeeper's Wife olup, biyografi, dram ve tarih türlerinde, 31 mart 2017 tarihinde gösterime girmiştir. Diane Ackerman'ın kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Niki Caro oturmaktadır.Senaryosunu Angela Workman yazmıştır, oyuncu kadrosunda ise; Jessica Chastain, Johan Heldenbergh, Daniel Brühl gibi isimler yer almaktadır. Umut bahçesi 2017 filmini türkçe altyazılı 1080p hd izleyebilirsiniz, iyi seyirler dileriz.

Niki Caro Tarix / Bioqrafiya

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 76 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Angela Workman
Rollarda: Daniel Brühl, Jessica Chastain, Johan Heldenbergh
Ölkə: Çek Cumhuriyeti, İngiltere
Çıxış: 2017
Davametmə: 126 dq.
Şərhlər Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle  A Sunday Horse Izle – 2016 Türkçe Dublaj  Neruda 2016 Filmi Türkçe Dublaj Izle Umut Bahçesi (2017) Türkçe Dublaj 1080p Hd ZleRabin’in Son Günü Türkçe Dublaj Izle | Tek Parça Full HD
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Mükemmel Bir Gün Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Fernando León de Aranoa
Bir grup gönüllü sağlık kuruluşu üyesi, Kosova’nın dağlık bölgesindeki bir su kuyusuna kimliği meçhul kişiler tarafından atılmış cesedi çıkarmak için bölgeye giderler. Eğer ceset 24 saat içinde çıkarı..
(7 ay öncə) Lucy Izle Türkçe Dublaj
Aksion / Elmi-qurğu / Luc Besson
Lucy izle Lucy 2014 Aksiyon, Bilimkurgu filmini türkçe dublaj 1080p Hd izleyebilirsiniz. Konusu: Lucy, bir arkadaşınında sebep olmasıla uyuşturucu çetesinin eline düşer. O artık çete için çalışan ..
(1 il öncə) Felaket Anları: Bitmeyen Kuşatma (Türkçe Belgesel)
Sənədli filmlər / Felaket TV
Felaket Anları belgesel serisinin bu bölümünde sizleri ekran başına kilitleyecek sürükleyici ve aksiyon doku bir bölüm bekliyor. Felaket Anları Bitmeyen Kuşatma.
(1 il öncə) Special Correspondents Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / Ricky Gervais
New York’un Queens bölgesinde bulunan bir İspanyol restoranının üstündeki gizli yerinden sahte savaş haberleri geçen, kibri ve hayat tarzı yüzünden mesleki anlamda da zor günler geçiren bir radyo gaze..
(8 ay öncə) Kralın Seçimi 2016 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle
Müharibə filmləri / Erik Poppe
Kralın seçimi izle Gerçek olaylardan beyazperdeye uyarlanmıştır. Hitler yönetiminde ki Alman orduları tüm Avrupa'yı ele geçirmeye kararlıdır. Alman tankları Avrupanın kuzey ülkesi olan Norveç'e girmi..
(1 il öncə) Doğal Yol Türkçe Dublaj Izle - (Manzaralı Rota) - Scenic Route
Drammatik filmlər / Kevin Goetz, Michael Goetz
Çok yakın arkadaş olan Mitchell ile Carter arabaları bozulunca amansız çölün ortasında mahsur kalırlar.Bir yandan çölün zor koşullarıyla mücadele eden ikili diğer yandan birbirlerini eleştirmeye başla..
(1 il öncə) Batman V Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj Izle 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Zack Snyder
Farklı güçleri özellikleri olsada amaçları ortak olan Supermen ile Batman yine kötülerin peşinde Dünyayı korumaya devam etmektedirler…Man of Steel’de ki büyük mücadelede Metropolis harabeye dönmüş ve ..
(7 ay öncə) Mumya (Mummy) 2017 Türkçe Dublaj izle
Fantastik / Alex Kurtzman
Mumya 2017 Filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p izleyebilirsiniz. Mumya 2017 film konusu: Yüzyıllar önce kötü kalpli bir kraliçe mumyalanarak çöldedeki antik bir mezara hapsedilir. Askeri ..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!