Results Türkçe Dublaj izle
Results Türkçe Dublaj izle Ekran görüntüləri
Results Türkçe Dublaj izle

Bir birlerine zıt ve bir birleriyle oldukça geçimsiz durumda olan iki anternörün hayatını konu alan film de hayatlarına dahil olan oldukça zengin ve vurdum duymaz bir kişiğin karışmasıyla birlikte ilginç hal alır.

Andrew Bujalski Romantik filmlər

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 88 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Andrew Bujalski
Rollarda: Guy Pearce, Cobie Smulders, Kevin Corrigan
Ölkə: ABD
Çıxış: 2015
Davametmə: 105 dq.
Şərhlər Results Türkçe Dublaj izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Yeni Umutlar Tek Parça Full Izle  Kırık Kalpleri Onarma Rehberi Izle – Tek Parça  Gece Seansı Izle – Open At Night 2017  Aşk Doktoru Izle – Hitch Full Hd Müstehcen Çizmeler Izle – Kinky Boots
Tesadüfi Filmler
(7 ay öncə) Yenilmez 4 Boyka Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Todor Chapkanov
Yenilmez 4 Boyka Aksiyon-Gerilim Filmini Türkçe Dublaj 1080p Hd izleyebilirsiniz Yenilmez 4 Boyka Konusu: Son filmde Yuri Boyka, özgürlüğüne kavuşmuştur. Farklı kimlikte Romanya'da düzenlenecek olan ..
(1 il öncə) Confirmation Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Rick Famuyiwa
Yargıç Clarence Thomas’ın ABD’nin Anayasa Mahkemesi’ne üyeliği söz konusudur. Fakat eski meslektaşı Anita Hill, aleyhine ifade verir; İfadesinde Clarence’ın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyler..
(2 ay öncə) Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
(1 il öncə) İnsanoğlu Nasıl Var Oldu, Varoluşun Sırrı (türkçe Belgesel)
Sənədli filmlər / Türkçe Belgesel
İnsanoğlu'nun varoluşuna dair onlarca farklı teoriler anlatıldı. Bu belgeselde Varoluşun sırlarında kısaca dünyanın var oluşuna dair bir çok alanda uzmanların anlatımları ile bilgiler edineceğiz. Görü..
(1 il öncə) Köpekbalığı İstilası 2 Türkçe Dublaj izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Thunder Levin
Amerika’da beklenmedik şekilde gerçekleşen 7. deredeki bir fırtına beraberinde beklenmedik şekilde şehir merkezine köpek balıklarını getirmiştir. Bu köpekbalıkları öldürmeye oldukça hevesli acımasız k..
(1 il öncə) Savaşın Kardeşleri Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Mike Carter
1950 li yıllardaki Kuzey – Güney Kore arasındaki savaşın ortasındaki 2 kardeşin savaş cephesindeki karşılaşmalarını konu alıyor.
(1 il öncə) Bomba Gibi Filmi Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / Charles Matthau
Eskiden bomba imha ekibinde olmasına rağmen Chris Mankowski ancak transfer edildikten sonra dinamitle uğraşmaya başlar. İntikam ve öfke 1974 civarında yaşanan zaferlerinde Los Angeles sakinlerini haya..
(1 il öncə) Fareli Köyün Kavalcısı Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kim Kwang-tae
Kore Savaşı sonrası Güney Kore… Bir baba ve oğlu, kendilerine yeni bir yuva bulma umuduyla yollara düşmüştür. Dağların arasında saklı bir köye varırlar. Burada yaşayan insanlar, kibar olmalarına karşı..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!