Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle
Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle Ekran görüntüləri
Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle

Bir grup Avusturalyalı, Amerikalı turistleri bölgenin motorsikletli hayalet, efsanesiyle tanıştırırlar. Efsaneye göre motorsikletli hayalet hızlı giden gençleri uyarmak için görünürmüş. Kısa bir süre sonra meraklı gençler hep birlikte hayaleti görmeye giderler, hayaletle ilk karşılaşmalarından sonra, tatillerinin son gününde tekrardan bunu yapmaya karar verirler. Ardından hayalet efsanesinin çok daha farklı bir boyutunu öğrenirler ve ormanda kapana kısıldıklarının farkına varırlar.

David Campbell Qorxu, Gərginlik  filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Baxılıb: 97 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Erica Brien, David Campbell
Rollarda: Jessica Tovey, Nicholas Gunn, Pippa Black
Ölkə: ABD
Çıxış: 2015
Davametmə: 84 dq.
Şərhlər Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle  Atomica Izle – Deep Burial 2017  Thumper 2017 Türkçe Altyazılı Izle  Ölüler Günü Kanlı Nesil 2018 Türkçe Altyazılı Izle  Karanlık Oda Izle – 2017 – Tek Parça
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Неровная земля (The Driftless Area, 2015)
Drammatik filmlər / Zachary Sluser
Тихоня-бармен Пьер возвращается в родной город после смерти родителей. Он влюбляется в загадочную девушку по имени Стелла. И это прекрасное событие вынуждает его столкнуться нос к носу с преступным эл..
(1 il öncə) Kriminal Dedektifler: Ihtiras Cinayetleri
Sənədli filmlər / Belgeseller2013
Kriminoloji ya da suç bilimi suçun açıklamasını yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir.İngiliz Yazar Thomas More, sı..
(2 ay öncə) Yeni Umutlar Tek Parça Full Izle
Romantik filmlər / Blair Hayes
Yeni Umutlar konusu: Müzik işiyle uğraşan Charlotte, evlilik aşamasındadır. Evlenmeden önce hem büyükannesini ziyaret etmek hemde aile geleneği olan gelinliğini büyükannesinden almak için doğup, bü..
(6 ay öncə) Ölümden Daha Soğuk Izle Tek Parça
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Gregory Jacobs
Ölümden Daha Sağok izle konusu: Üniversitede okuyan Girl, yeni tanımaya başladığı arkadaşı Guy ile Delaware'ye gitmek üzere yola çıkarlar. O yıl kış aşırı soğuk geçmektedir ve yer yer kar fırtınaları..
(1 il öncə) Felix Filmi Izle - Türkçe Dublaj Tek Parça - 2013
Drammatik filmlər / Roberta Durrant
13 Yaşında ki Felix’in babası yıllar önce ölmüştür. Babası döneminin en iyi caz müzisyenleri arasındadır. Felix’in de tek ideali babası gibi iyi bir müzisyen olmaktır.Film Felix’in başarılı olmak için..
(1 il öncə) Çılgın Futbol Takımı 6 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Joachim Masannek
7 yakın arkadaş, futbol oynadıkları sahayı, vahşi bir futbol takımına karşı korumak için harekete geçerler. Karşı takımı yenmek hiç kolay olmasa da, gece gündüz çalışarak güçlü bir futbol takımı halin..
(1 il öncə) Geçmişin Laneti Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kevin Greutert
Geçirdikleri trafik kazası sonucunda küçük bir çocuğun ölümüne sebep olan Eveleigh ve David çifti, yaşadıkları travmanın etkilerini üzerinden atmak için küçük bir kasabaya yerleşir. Eveleigh, bir süre..
(1 il öncə) 12 il Köləlikdə 2013 (12 Years a Slave) Azərbaycanca Dublyaj
Drammatik filmlər / Stiv MakKuin.
12 Years a Slave (Twelve Years a Slave) 12 il kolelikde, Azrbaycanca Dublyaj, Azrbaycanca Dublyaj izle, Filmi izle 20 000 000$
Sponsorlu

Reklam yeri boş!