Tek Gözlü Kız Türkçe Dublaj izle
Tek Gözlü Kız Türkçe Dublaj izle Ekran görüntüləri
Tek Gözlü Kız Türkçe Dublaj izle

30’lu yaşlarındaki psikiyatrist Travis, kaybettiği eski bir hastasının ölümünden kısmen de olsa kendisini sorumlu tutar. Sinir krizinin eşiğinde olduğu bir anda rahip Jay’in liderliğindeki bir tarikatla yolu kesişir. Bu tarikat ona başta iyi gelir ama zamanla ayinler tehlikeli hale gelmeye başlar.

Nick Matthews Qorxu, Gərginlik  filmləri

Dostlarla paylaşmağı unutma!


Film izle, Hd film izle, Tek parça izle

Hdfilmsitesi.tv isimli film sitesinde bulunan film, film özetleri, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli sosyal paylaşım sitelerinden alınmaktadır. Sitemiz; vk.com, facebook.com, google.com, youtube.com Mail.ru gibi sitelerde paylaşılan içerikleri yayınlamaktadır.Bu nedenden dolayı hdfilmsitesi.tv sitesi hiç bir şekilde yasal hükümlülükle tabi tutulamaz.Telif hakları sahibi iseniz içeriğinizin kaldırılması için iletişim formunu kullanabilirsiniz.


Ölkə: ABD
Çıxış: 2014
Davametmə: 107 dq.
Şərhlər Tek Gözlü Kız Türkçe Dublaj izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Capthca Code

Oxşar filmlər
 Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle  Atomica Izle – Deep Burial 2017  Thumper 2017 Türkçe Altyazılı Izle  Ölüler Günü Kanlı Nesil 2018 Türkçe Altyazılı Izle  Karanlık Oda Izle – 2017 – Tek Parça
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Noel Baba Olmak Izle - Becoming Santa 2015 Türkçe Dublaj
Fantastik / Christie Will
Holly, canından çok sevdiği ve evlenmek istediği erkek arkadaşını Noel’de ailesiyle tanıştırmaya karar verir.Claus çiftiyle tanışan genç adamı süprizler beklemektedir.Genç adam ilişkiye devam mı edece..
(1 il öncə) Kabusa Dönen Yolculuklar - Arjantin'den Kaçış
Sənədli filmlər / Babək Cəfərov
Kabusa Dönen Yolculuklar - Arjantin'den Kaçış
(4 ay öncə) Suyun Sesi 2017 Türkçe Altyazılı Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Guillermo del Toro
Suyun sesi konusu: 1960'lı yıllara gidiyoruz. Soğuk savaş dönemi hala etkisini göstermektedir. Gizli deneylerin yapıldığı bir güvenlik laboratuvarında çalışan Elisa, amphibious (amfibik) yaratıkla b..
(1 il öncə) Batman Büyük Öfke Türkçe Dublaj izle - Batman Bad Blood
Animasiya, cizgi filmləri / Jay Oliva
Bruce Wayne ortadan kaybolur Wayne’in nerede olduğu, hatta hayatta olup olmadığı bile meçhul. Catwoman Batman’in kayboluşunu araştırmaya başlar. İşte bu ekip bir yandan Bruce Wayne’e ne olduğunu öğren..
(1 il öncə) Savaşın içinde Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Arturo Ruiz
Savaş sırasında önemli bir mevziyi koruyan iki İspanyol askeri, bilincini kaybetmiş ve yaralı, Polonyalı bir kadın bulur. Yaralarını iyileştirerek kadını sağlığına kavuşturan adamlar, kadını teslim et..
(9 ay öncə) Küçük Işıklar Şehri Filmi Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Pete Travis
Küçük Işıklar Şehri 2016 izle Küçük Işıklar Şehri konusu: Günümüz Londra'sının görünmeyen yönü... Belli dini inanışa sahip tarikatlar, fanatizme inananlar, siyasi entrikalarla oluşmuş suç örgütleri..
(1 il öncə) Olağanüstü Dünya Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Christian Desmares, Franck Ekinci
1941 yılı, tarih kitaplarından okuduğumuzdan çok farklıdır. Siyasi coğrafya tamamen bambaşkadır. Napolyon V, Fransa’yı yönetmektedir. Dünya teknolojik olarak çok daha geridedir ve bilimadamları sürekl..
(1 il öncə) Hamam Böceği Macerası Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Fakir Adilkhanyan
Küçük Hamam Böceği Macerasını konu alan eğlenceli bir animasyon filmi olarak karşımıza geliyor.
Sponsorlu

adban.su