Türkcə dublyaj Romantik filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Senden Önce Ben Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Thea Sharrock
Will Traynor zengin, başarılı, yakışıklı, yaşamayı seven ve istediği her şeye sahip olan genç bir adamdır. Ancak talihsiz bir motosiklet kazası sonrası felç kalınca yaşama hevesini kaybetmiş, ölmeyi ..
Aşk yeniden Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Michael Scott
Ayrılığın eşiğinde olan bir çift, kızlarının düğünü boyunca içinde bulundukları karmaşık durumu belli etmeden hareket etmeye çalışırlar ve ortaya eğlence dolu bir hikaye çıkar...
Kardaki Palmiyeler Türkçe Dublaj Full izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Fernando González Molina
Huesca Dağları’nda yaşayan Killian, genç bir adam olana dek yaşadığı yerin dışına çıkmamıştır. 1953’te, babası ve abisi ile birlikte, kakao tarlalarında çalışmak üzere Fernando Poo adındaki egzotik ad..
Bir Hıyarla Evlendim Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Juan Taratuto
Bir kadın oyuncu, çalıştığı filmdeki başrol oyuncusuna aşık olur. Bir süre sonra hayalleri gerçekleşir ve adamla evlenir. Ancak çok geçmeden kadın, aslında filmdeki karaktere aşık olduğunu anlar. Aktö..
Aşk Yüzünden Türkçe Dublaj HD izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Pierre Godeau
Mutlu bir evliliği olan bir hapishane gardiyanı, yeni bir kadın mahkumun gelişi ile birden altüst olur. Kadını görür görmez etkilenen adam, karısı hapishanede çalıştığı halde tüm riskleri göze alarak ..
Zaman - Masaan Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Neeraj Ghaywan
4 kişinin hayatı Ganj nehrinde kesişir. Bunlardan biri umutsuz bir aşıktır ve çeşitli kastlarda rol almaktadır, bir diğeri cinsellik yüzünden hüküm giymiş bir kızdır, bir diğeri ahlak düşkünü fakat ba..
Geç Anlayanlar Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Romantik filmlər / Don Argott, Sheena M. Joyce
Küçük bir kasabada lise öğrencisi, yakın arkadaşlar Jeff ve Anne, aşk hayatında utanç verici biçimde başarısızdırlar. Bunu aşmak için bir plan yaparak hayran oldukları insanlar gibi davranmaya karar v..
Korkunç Şüphe Türkçe Dublaj izle / Tek Parça HD (2005) (1 il öncə)
Romantik filmlər / Stu Pollard
David Dailey, birçok insanın isteyeceği bir hayata sahipti. İyi bir işi, kendisini seven arkadaşları ve sorunsuz evliliği…Ancak herşey dışardan göründüğü gibi değildi. Bunun farkında olan David, içten..
Tesadüfi Filmler
(9 ay öncə) Kralın Seçimi 2016 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle
Müharibə filmləri / Erik Poppe
Kralın seçimi izle Gerçek olaylardan beyazperdeye uyarlanmıştır. Hitler yönetiminde ki Alman orduları tüm Avrupa'yı ele geçirmeye kararlıdır. Alman tankları Avrupanın kuzey ülkesi olan Norveç'e girmi..
(1 il öncə) Ville & Marie Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Guy Édoin
Ville-Marie, yıllar sonra eşcinsel oğlu ile bir araya gelen aktrist bir annenin, yaşadığı trajik olaylar konu ediniyor.
(1 il öncə) Çılgın Bir An Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Jean-François Richet
Yeni boşanan 44 yaşındaki Pierre, genç kızı, yakın arkadaşı Jacques ve onun kızı Francois ile tatile çıkar. Saint Tropez’de gittikleri bir partide, Pierre ve genç Francois yakınlaşır...
(1 il öncə) Pieta: Acı Türkçe Dublaj Izle / Tek Parça HD
Drammatik filmlər / Ki-duk Kim
Güney Koreli yönetmen Kimki Duk’un son filmi Acı, kimsesiz bir adamın hayatını konu alıyor. Tefeciler ile çalışan ve “tahsilatta her yol mübahtır” ilkesiyle çalışan Gang Do’nun kaybedecek hiçbir şeyi ..
(1 il öncə) Ejder Kılıcı Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Daniel Lee
Hikaye, günümüzden 2000 yıl kadar önce geçiyor. Romalı bir general olan Lucius , kötü ve hırslı bir lider olan Tiberius’un kendi babasını öldürüp en küçük kardeşi Publius’u da kör etmesinin ardından P..
(1 il öncə) DeLi Ormanlı 2016 Yerli Filmi Izle
Komediya filmləri / Murat Seker
Savaş Türkyılmaz Avruğa şampiyonu olmuş kariyerinin zirvesinde bir boksördür. Eşinin ölümü sonrası yaşadığı bunalım nedeniyle boksu bırakır.Üzüntülü hayatına annesinin hastalığı ve artan ilaç masrafla..
(1 il öncə) Unrequited: Karşılıksız Türkçe Dublaj izle - Tek Parça Full
Psixoloji filmlər / Jason Epperson
Karşılıksız filmi psikolojik bir gerilim filmidir. Ben Jacobs adında genç bir adamın 18.yaş gününde bir kaç aydır yaşadığı gruptan ayrılarak alkolik annesinin yanına taşınır. Dönmesiyle kız arkadaşı J..
(1 il öncə) Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj Izle - Born On The Fourth Of July
Müharibə filmləri / Oliver Stone
Muhafazakar bir ailede milliyetçi duygularıyla yetişmiş ve tek ideali asker olmak olan bir gencin,Vietnam savaşına katılmasını ve gerçeklerle yüzleşmesini konu alıyor.
Sponsorlu

adban.su