Türkcə dublyaj Müharibə filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Savaş – Krigen (A War) Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Tobias Lindholm
Afganistan’da görevlendirilen Danimarkalı birlik komutanı Claus M. Pedersen geride babalarını özleyen 3 çocuk ve kocası savaştayken günlük işlerini yapmaya çalışan karısı Maria’yı bırakmıştır. Rutin b..
Savaşın içinde Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Arturo Ruiz
Savaş sırasında önemli bir mevziyi koruyan iki İspanyol askeri, bilincini kaybetmiş ve yaralı, Polonyalı bir kadın bulur. Yaralarını iyileştirerek kadını sağlığına kavuşturan adamlar, kadını teslim et..
Ebu Gureyb'in Çocukları Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Luke Moran
Abu Ghraib’da yer alan ve savaş sırasında yakalanan Iraklıların yer aldığı bir Amerikan hapisanesinde, işlenen insanlık dışı görüntülerin arasında yaşayan bir Amerikan askerinin, Iraklı esirle birlikt..
Ejder Kılıcı Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Daniel Lee
Hikaye, günümüzden 2000 yıl kadar önce geçiyor. Romalı bir general olan Lucius , kötü ve hırslı bir lider olan Tiberius’un kendi babasını öldürüp en küçük kardeşi Publius’u da kör etmesinin ardından P..
Savaşın Kardeşleri Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Mike Carter
1950 li yıllardaki Kuzey – Güney Kore arasındaki savaşın ortasındaki 2 kardeşin savaş cephesindeki karşılaşmalarını konu alıyor.
Wipers Gazetesi Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Ian Hislop, Nick Newman
Birinci Dünya Savaşında savaştığı cephede bir matbaa makinesi bulan Roberts, Çavuş Harris ve Pearson yardımı ile Wipers Gazetesi’ni kurar. Destekleyenler ve karşı gelenlerle 23 sayı yayınlayan Roberts..
Kod Adı Maria Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Diego Vivanco
13 yaşındaki gerilla Maria’ya, üç diğer asker çocukla birlikte bir görev verilir. Bu görev, kumandanlarının yeni doğan bebeğini komşu kasabaya sağ salim götürmektir. Katliamlarla yerle bir edilen kasa..
Ölüm Emri Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Gavin Hood
. Alzheimer’a yakalanan babasıyla ilgilenmek zorunda kalan Jack, bü yüzden büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Babası Paul ise, henüz halen aklı yerindeyken oğluyla barışmak istemektedir. Birlikte..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Warcraft Full HD Izle - Türkçe Altyazılı
Türkçe Altyazılı filmlər / Duncan Jones
Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığ..
(1 il öncə) Sihirbazlar Çetesi 2 Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / Jon M. Chu
Bir yıl önce yaptıkları Robin Hood stili gösteri ile toplumun hayranlığın kazanan ve FBI’ı utandıran çete, geri dönüş gösterisi ile kaçışın onlar için bir çocuk oyuncağı olduğunu gösteriyor. FBI özel ..
(1 il öncə) Sonuna Kadar Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Jay Roach
John F. Kennedy’nin suikastinden sonra Lyndon B. Johnson’ın seçimi kazanması ve ilk senesinde yaşadıklarını konu ediyor.
(1 il öncə) Döyüş Atı 2011 (War Horse) Azerbaycanca Dublaj
Drammatik filmlər / Stiven Spilberq.
War Horse Azerbaycanca Dublaj film izle, Azerbaycanca Dublaj izle, Azerbaycanca Dublaj kinolar izle, Döyüş atı, Döyüş Filmləri izlə, Döyüş Filmləri, Döyüş izlə 66 000 000$. Dublaj izle..
(1 il öncə) Pandemic 2016 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / John Suits
Dünyanın büyük bir bölümü zombiye dönüşürken özel bir ekip ise bir bölgede mahsur kalmış olan farklı bir ekibi kurtarmak için yola çıkıyor. Fakat bu yolculuk beklenenin tam aksine felaketlerle dolu ol..
(1 il öncə) Tortu – Residue Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / John Harrison
Futuristik bir geleceğin İngiltere’sinde şehirde büyük bir patlama olur ve hükümet bölgeyi karantinaya alıp, olayların arkasındaki gerçeği örtbas etmeye çalışır. Foto muhabiri Jennifer Preston gerçeğ..
(4 ay öncə) Para – Money – Tien Ban 2016 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Martín Rosete
Para - Money - Tien ban 2016 Türkçe Dublaj izle Konusu: İki varlıklı iş adamı, son işlerinde ki yolsuzluk sayesinde 5 milyon dolar para kazanmıştırlar. Olayın ertesi günü büyük malikanelerinde davet ..
(1 il öncə) Gençlik Ahdı Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / James Kent
.Film savaşın soğuk yüzünü ekranlara taşıyor ve savaşa giden sevgilisi uğruna çalışmalarını yarıda bırakıp peşinden savaş alanına, yaralı askerlere yardım için giden yüce yürekli bir kadını anlatıyor...
Sponsorlu

Reklam yeri boş!