Türkcə dublyaj Müharibə filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle (8 ay öncə)
Müharibə filmləri / Fernando Coimbra
Kumdan kale izle Konusu: 2003 Irak savaşındayız, Gönülsüz olarak askere katılan Matt Ocre, birliğine teslim olup göreve başlar. Günden güne yaşanan olaylar karşısında psikolojisi bozulan Matt, iyi..
Kralın Seçimi 2016 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle (8 ay öncə)
Müharibə filmləri / Erik Poppe
Kralın seçimi izle Gerçek olaylardan beyazperdeye uyarlanmıştır. Hitler yönetiminde ki Alman orduları tüm Avrupa'yı ele geçirmeye kararlıdır. Alman tankları Avrupanın kuzey ülkesi olan Norveç'e girmi..
Müttefik Filmi Türkçe Dublaj Izle - Allied HD (8 ay öncə)
Müharibə filmləri / Robert Zemeckis
Müttefik 2016 filmi türkçe dublaj izle film konusu: Kanada istihbarat ajanı Max Vatan, 1942 yılında K.Afrikada görevdeyken, düşman sınırlarında Fransız direnişçi Marianne ile tanışır. Birbirlerinde..
Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle (8 ay öncə)
Müharibə filmləri / Fernando Coimbra
Kumdan kale izle Konusu: 2003 Irak savaşındayız, Gönülsüz olarak askere katılan Matt Ocre, birliğine teslim olup göreve başlar. Günden güne yaşanan olaylar karşısında psikolojisi bozulan Matt, iyi..
Ölümcül Tuzak Izle | Türkçe Dublaj 2008 | The Hurt Locker (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Kathryn Bigelow
Amerikan ordusu Irak’a girmiştir. Savaşı kazandık diye sevinirken, hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşırlar. Hergün biryerlerde canlı bombalar patlamakta ve askerler hayatını kaybetmektedir. William..
Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj Izle - Born On The Fourth Of July (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Oliver Stone
Muhafazakar bir ailede milliyetçi duygularıyla yetişmiş ve tek ideali asker olmak olan bir gencin,Vietnam savaşına katılmasını ve gerçeklerle yüzleşmesini konu alıyor.
Bombalar Altında Filmini Izle (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Philippe Aractingi
Zeina Dubai’de yaşamaktadır. Kocasıyla boşanmanın eşiğindeyken oğlu Karim’i, evdeki gerilim ve kavgalardan uzak tutmak adına güney Lübnan’da küçük bir köy olan Kherbet Selem’de yaşayan kız kardeşinin ..
1864 Savaş Filmi izle Türkçe Dublaj HD (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Ole Bornedal
Danimarka tarihinin en büyük bütçeli prodüksiyonu. 1864 yılında Danimarka Krallığı ile Alman Konfederasyonu arasında gerçekleşen İkinci Schleswig Savaşı’nı bir aşk hikâyesi zemininde resmedecek...
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Mars Mücadelesi (belgesel)
Sənədli filmlər / TR BRS 3
NASA'nın yeni robotu Curiosity Ağustos 2012'de Mars'a inerek, gezegenin yaşam için uygunluğunu incelemeye başladı.
(1 il öncə) Kupa Şovalyesi Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Terrence Malick
Dramatik bir film olan ‘Knight of Cups’ gerçek aşk arayışına odaklanıyor. İngiliz aktör Christian Bale tarafından canlandırılan başkarakter Rick, kusursuz gerçek aşkın peşinden koşarken sadece bu aşkı..
(1 il öncə) Davet – The invitation Türkçe Dublaj izke
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Karyn Kusama
Eden ve Will’in çocuklarını kaybetmesinin ve ayrılmalarının ardından iki senedir topluca bir araya gelmeyen kalabalık bir arkadaş grubu, Los Angeles’ın bir tepesindeki malikânede buluşurlar. Will uzun..
(1 il öncə) Bay Doğru Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Paco Cabezas
Acı bir ayrılık yaşayan Martha, kendisi için mükemmel biri gibi gözüken Mr. Right ile tanışır. Martha, ilişkileri ilerledikçe Mr. Right’ın kiralık katil olduğunu öğrenir. Zamanla birçok düşman edinmiş..
(6 ay öncə) Müstehcen Çizmeler Izle – Kinky Boots
Romantik filmlər / Julian Jarrold
Müstehcen Çizmeler izle konusu: Gerçekten eğlenceli ve dikkat çekicisi konusuyla hem türk hemde yabancı izleyenlerin büyük beğenisini kazanan bir yapım. Filmde babasının ölümünden sonra hiç istemesede..
(1 il öncə) Özgürlük Yolu izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça,Into The Wild
Drammatik filmlər / Sean Penn
Gerçek yaşamdan önce kitapa sonra sinemaya aktarılan film, Genç Christopher McCandless’in konforlu rahat hayatı bir kenara bırakıp özgürlüğü yakalamak amacıyla Alaska kırsallarına doğru yolculuğa çıkı..
(1 il öncə) Kalpazan - The Forger Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Philip Martin
İkinci nesil bir hırsızın bir sendikadan geri ödemek şartı ile para alması ve aldığı parayla çocuğu hasta olan bir babanın hapisten çıkmasını sağlamasıyla başlıyor. İlerleyen dakikalarda para geri öde..
(1 il öncə) Korku Seansı 2 Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / James Wan
Bu filmde de ilk filmde olduğu gibi küçük bir kızın şeytan tarafından ele geçirilmesi ve kızın annesinin Ed ve Lorraine Warren’dan yardım istemesi konu ediliyor.
Sponsorlu

Reklam yeri boş!