Türkcə dublyaj Qorxu, Gərginlik  filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Blair Cadısı 2016 Izle (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Adam Wingard
Blair Cadısı 2016 izle konusu: James, kardeşi ve iki arkadaşının Maryland dağına giderek Blair Cadısını araştırması ve bir daha haber alınamamasının üzerinden 20 yıl geçerken bu olayı aydınlatmak üze..
Raw Izle | Mezar 2016 (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Julia Ducournau
Raw izle Mezar konusu: 16 yaşındaki Justine'nin anne ve babası veterinerdir. Aile, kendi içinde sabit kurallara bağlıdır örneğin çiğ et asla yemezler. Justine, anne ve babasıyla aynı mesleği yapmak ..
Ölüler Ülkesi Izle – Türkçe Dublaj (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / George A. Romero
Ölüler Ülkesi izle konusu:Bir bilimsel hata sonucu yayılan virüs ölüleri harekete geçirir. Çok az insan kalmıştır, ölülerden kurtulmak için terkedilmiş yerlerde yaşamaya çalışmaktadırlar ancak onlar ..
Suç Zamanı - Timecrimes 2007 (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Rob Diamond
Suç Zamanı izle - Timecrimes konusu: Hector, ailesiyle birlikte yeni evlerine taşınmanın huzurunu yaşamaktadır. Birgün dürbünüyle çevreyi incelerken, yerde yatan çıplak bir kız görür. Kıza yardım et..
Kapan - 2017 Turkce dublaj izle (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jordan Peele
Kapan 2017 izle konusu: Zenci Chris ile kafkas kökenli Rose arasında ki aşk her geçen gün büyümektedir. Rose, Chris'i ailesiyle tanıştırmak amacıyla haftasonu evlerine çağırır. Kafasında bir çok soru..
Gecenin Gizemi Izle | Nightworld 2017 (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Patricio Valladares
Gecenin Gizemi izle - Nightworld 2017 korku, gizem tÜrkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Konusu: Eski polis memuru Brett Anderson, özel bir görev için Sofya'ya gider. Burada tarihi bir apartmanda g..
Kusursuz Izle ~ Faultless 2016 (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Sébastien Marnier
Kusursuz izle - Faultless 2016 - Irréprochable gerilim filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Konusu: Emlak satış danışmanı olan 40 yaşındaki Constance, işinden kovulur. Bir çok yerde iş aram..
Kapsül Izle | The Tank 2017 (8 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kellie Madison
Kapsül izle - The Tank 2017 gerilim filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Konusu: Gerçek bir olaydan uyarlanmıştır. 6 kişi Mars smilasyonu gerçekleştirme niyetindedir. Bu amaçla girilmesi yas..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kayıp Kardeşim Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Matti Geschonneck
laschke ailesinin büyük oğulları İkinci Dünya Savaşı kaosunda kaybolunca göz ardı edilen 11 yaşındaki Max ailenin merkezi olur. Max kardeşinin bulunmamasına ilişkin büyük arzusu ailesinin en büyük kab..
(1 il öncə) Hunt For The Wilderpeople Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Taika Waititi
Tuhaf bir aile hikayesi. Macera komedi tadında izleyebileceğiniz harika bir film.Yeni Zellanda’da yaşayan sorunlu bir çocuk olan Ricky’nin hayatına odaklanacak
(1 il öncə) Ayı Kardeşler Kurtarma Operasyonu izle
Animasiya, cizgi filmləri / Ding Liang, Ding Liang
Oduncu Vick, ormanda ağaçları keserek, geçimini sağlamaktadır. Briar ve Bramble ayı kardeşler ise, ağaçları koruyarak oduncuyu ormandan kovalamayı kendilerine görev edinmişlerdir. Ormana kötü insanlar..
(1 il öncə) Çılgın İhtiyar Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / “Like for Likes”
Evlilik arifesindeki Jason ve eski asker emeklisi büyükbabası Dick, bahar tatili için soluğu Florida’da alır! Damat olmak üzereyken Jason’ı zorlu sınavlar beklemektedir. Eğlenceli komedi filminin yöne..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Kaza Mı Cinayet Mi (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) DeLi Ormanlı 2016 Yerli Filmi Izle
Komediya filmləri / Murat Seker
Savaş Türkyılmaz Avruğa şampiyonu olmuş kariyerinin zirvesinde bir boksördür. Eşinin ölümü sonrası yaşadığı bunalım nedeniyle boksu bırakır.Üzüntülü hayatına annesinin hastalığı ve artan ilaç masrafla..
(1 il öncə) Битва за Севастополь (2015) I
Müharibə filmləri / Sergey Mokritskiy
Любовь под нескончаемым огнем противника, дружба с Элеонорой Рузвельт, выступление на конференции, повлиявшее на исход Второй мировой войны, желание жить и страх потерять любимого человека — справится..
(1 il öncə) Riphagen 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part Hd
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Pieter Kuijpers
Film, Andries Riphagen’in hayatını konu almaktadır.Ripgahen ikinci dünya savaşı sırarında yüzbinlerce yahudinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Savaş yıllarında para kazanma hırsının insana neler yap..
Sponsorlu

adban.su