Türkcə dublyaj Qorxu, Gərginlik  filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Korku Kliniği Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Robert Hall
Bir doktorun kendi icat ettiği bir makine ile insanların fobilerini tedavi etmek için çalışmasını ele alan korku filmi Fear Clinic’in en büyük kozu şüphesiz ki, Elm Sokağı Kabusu serisinin Freddy Krue..
Aşk ve Gurur ve Zombiler Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Burr Steers
19. yüzyıl ingilteresinde geçen ve çoğu kişi tarafından bilinen iki romandan alıntılarla beyazperde de izleyicilerle buluşan filmde ülke birden zombi istilasına uğrar giderek yayılan zombileri durdurm..
Derin Karanlık – Deep Dar Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Michael Medaglia
Başarısız bir heykeltraş duvarda garip, konuşan bir delik bulur. En büyük hayallerini gerçekleştirecek olan bu delik onun en büyük kabusu haline gelir.
Vampir Terapisi Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Rühm
1932 yılında Viyana’da yaşayan vampir Kont Geza Von Kösznöm, sürekli gece yaşamaktan, gündüz dışarı çıkamamaktan ve karısı Elsa’nın, aynada yansımasını göremediği için mızlanıp durmasından dolayı depr..
Korku Seansı 2 Full izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Daniel Zirilli
Bu filmde de ilk filmde olduğu gibi küçük bir kızın şeytan tarafından ele geçirilmesi ve kızın annesinin Ed ve Lorraine Warren’dan yardım istemesi konu ediliyor.
Biz Eski Usul Öldürürüz Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Sacha Bennett
Londralı bir grup yaşlı gangster, aralarından birinin bir sokak çetesi tarafından öldürülmesinden sonra tekrar öldürmeye başlar.
Suç Ortağı Türkçe Dublaj izle – Complicit (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Niall MacCormick
Elinde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen Londra’daki 7 Temmuz terör saldırısına benzer yeni bir saldırı planı olduğunu düşünen Edward Ekubo, olası bir saldırıyı engelleyebilmek için harekete geçer...
Ayna – The Mirror Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Edward Boase
. Üç arkadaş internetten antika bir ayna alırlar ve söylendiği gibi büyülü olup olmadığını anlamak için çevresine kesintisiz kayıt yapan kameralar yerleştirirler.
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Frankenşteyn Sindromu 2010 (The Frankenstein Syndrome) Azerbaycanca Dublaj
Qorxu, Gərginlik filmləri / The Frankenstein Experiment
The Frankenstein Syndrome Frankenstein Syndrome azeri dublaj izle, Синдром Франкенштейна azerbaycanca dublyaj izle, Frankenstein Syndrome azeri dilinde kino izle, azerbaycan dilinde izle ..
(1 il öncə) Batman V Superman: Adaletin Şafağı Türkçe Dublaj Izle 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Zack Snyder
Farklı güçleri özellikleri olsada amaçları ortak olan Supermen ile Batman yine kötülerin peşinde Dünyayı korumaya devam etmektedirler…Man of Steel’de ki büyük mücadelede Metropolis harabeye dönmüş ve ..
(1 il öncə) Meru Türkçe Dublaj izle
Sənədli filmlər / Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi
Meru adlı belgesel, üç elit dağcının, ‘Hint mitolojisinde tanrıların buluşma yeri ve barınağı olarak geçen kutsal dağ’ Meru’ya tırmanış hikayesi konu ediniyor.
(1 il öncə) J. Kessels Türke Dublaj izle
Komediya filmləri / Erik de Bruyn
Cinayet romanları yazarı Frans, yeni romanına başlamıştır. Romanın başında, telefon çalmaktadır. Frans’ın telefonu da aniden çalar ve yazar, kendi hayal dünyasında romanı yaşamaya başlar. Ana karakter..
(3 ay öncə) Bilinmeyen Dünya 2017 Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Pan Nalin
Bilinmeyen dünya konusu: Carl ve Julie'nin uzun süren evlilikleri, son dönemde yaşadıkları büyük tartışmalardan sonra iyice yara almış ve çift boşanmıştır. Boşandıktan sonra birbirlerinin yüzünü bil..
(1 il öncə) The Nightmare Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Rodney Ascher
Filmde, bu kişileri yarı bilinçli bir durumda uyanık halde yakalayan kabus ve karabasandan muzdarip olan sekiz farklı kişiyi kayıt altına alıyorlar. Bu kabuslar sırasında ciddi anlamda korkunç görüntü..
(1 il öncə) Vahşiliğin içinde Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Adam Massey
Kendi TV programını yapan Doug Woods, medeniyetten uzakta, su ve yemek olmadan tek başına beş gün geçirecek ve yaşadığı deneyimleri kayda alacaktır. Ormanın derinliklerinde birden yer sarsıntısı ile y..
(1 il öncə) Kod Adı Londra Türkçe Dublaj HD izle
Aksion / Elmi-qurğu / Babak Najafi
,İngiltere başbakanı gizemli bir şekilde hayatını kaybedince, bütün batı dünyası liderleri cenaze törenine katılmak üzere Londra’nın yolunu tutarlar. Fakat dünyanın bu en fazla korunan yeri, bir anda ..
Sponsorlu

adban.su