Türkcə dublyaj Qorxu, Gərginlik  filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Darren Aronofsky
Anne! - Mother! 2017 konusu: Yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky'in üstlendiği etkileyici bir film. Huzurlu sakin bir yaşam süren çiftin hayatları, evlerine gelen davetsiz misafirlerde..
Atomica Izle – Deep Burial 2017 (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
Thumper 2017 Türkçe Altyazılı Izle (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jordan Ross
Thumper 2017 konusu: Küçük bir kasabanın gençleri, geçim sıkıntısı ve düşük gelirler nedeniyle uyuşturucu işine başlamıştır. Kasabada uyuşturucu tekelini elinde bulunduran bir tehlikeli bir adam içi..
Ölüler Günü Kanlı Nesil 2018 Türkçe Altyazılı Izle (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Hèctor Hernández Vicens
Ölüler günü kanlı nesil konusu: Zoe, tıp okuyan ve hastanede stajerlik yapan biridir. Max, kendisine platonik aşıktır ve her hafta kan vermek bahanesiyle hastaneye gelmektedir. Profesör, gripten ö..
Karanlık Oda Izle – 2017 – Tek Parça (3 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Aaron B. Koontz
Karanlık oda konusu: Savaş bölgelerinde muhabirlik yapan Jack Zeller'in psikolojisi, gördüğü olaylardan sonra bozulmaya başlamıştır. Görevi bitince ülkesine dönen Jack, kafasını dağıtmak için ilgin..
Dedektif Galiban Izle – Exposed 2016 (5 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Gee Malik Linton
Dedektif Galiban izle - Exposed 2016 - Türkçe Dublaj Tek parça - Full Hd Filmin konusu ve detaylar: New York polis teşkilatı dedektiflerinden Scotty Galiban'ın meslektaşı öldürülmüştür. Bu ölümü araşt..
Gölgedeki Hayalet Izle – Out Of The Shadows 2017 (5 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dee McLachlan
Gölgedeki Hayalet izle - Out of the Shadows 2017 Konusu: Yeni evlenmiş ve bebek bekleyen bir çift, aile olacakları için büyük bir eve taşınırlar. Genç anne adayı, hamilelik süreci ilerledikçe tuhaf,..
Ölümden Daha Soğuk Izle Tek Parça (7 ay öncə)
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Gregory Jacobs
Ölümden Daha Sağok izle konusu: Üniversitede okuyan Girl, yeni tanımaya başladığı arkadaşı Guy ile Delaware'ye gitmek üzere yola çıkarlar. O yıl kış aşırı soğuk geçmektedir ve yer yer kar fırtınaları..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kara Büyü Filmini izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça,London Voodoo
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Robert Pratten
Gen bir adam ailesiyle New York’a yerleşir. Herşey yolunda giderken adamın karısı yeni istekler istemeye başlar. Bir süre sonrada tuhaf hareketler yapmaya başlayınca olaylar karışır…
(9 ay öncə) Kızlar çetesi 2014 Filmi 720p Hd Izle ~ Girlhood
Drammatik filmlər / Céline Sciamma
Kızlar çetesi izle Üniversitede okuyan Marieme, yaşadığı hayattan hiç memnun değildir. Özgürce hareket eden üç genç kızla tanışan Marieme, kendini baştan yenilemeye başlar. Giyiminden konuşmasına t..
(1 il öncə) Momentum Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Stephen S. Campanelli
Gizemli bir hırsız olan Alex, önceki ortağı tarafından son bir soygun işine daha çekilir. Ancak kısa zamanda işin elmaslar olmadığını anlar. İşlenen vahşi bir cinayet sonrası, Alex ile usta tetikçi ar..
(5 ay öncə) Aşk Doktoru Izle – Hitch Full Hd
Romantik filmlər / Andy Tennant
Aşk Doktoru izle - Hitch Full Hd 2005 Tek parça izle Konusu: Hitch, lise ve üniversite yıllarında, şişman içine kapanık biridir. Aşık olduğu kız kendisini alaycı biçimde reddedince, hayatında köklü..
(1 il öncə) Bağımlı Mutluluk Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / Deanne Foley
30’lu yaşlarına gelmiş bir kadının evlilik için izlediği yolları ve bunu başarabilmek için neleri göze alacağını komik bir şekilde seyircilere sunuyor. Kendi biraz balık etli olsada bunu sorun yapmakt..
(1 il öncə) Alev Çemberi Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / George Erschbamer
Kötü bir tesadüf sonucu gerçekleşen büyük bir felaketin sorumlusu sayılan bir grubun kendini aklama savaşı… Yanlış zamanda ve yanlış yerde…
(1 il öncə) Gençlik (Youth) Türkçe dublaj izle Full
Drammatik filmlər / Paolo Sorrentino
Tam olarak 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve son derece de özel olan filmler arasında da yer alan Youth izle filmini her zaman sizlerde sitemizden de izleyebilirsiniz. 2015 yılında yapıla..
(1 il öncə) Ebu Gureyb'in Çocukları Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Luke Moran
Abu Ghraib’da yer alan ve savaş sırasında yakalanan Iraklıların yer aldığı bir Amerikan hapisanesinde, işlenen insanlık dışı görüntülerin arasında yaşayan bir Amerikan askerinin, Iraklı esirle birlikt..
Sponsorlu

adban.su