Digər Maraqlı məlumat
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Şerefli Bir Niyet Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Joram Lürsen
1888 yıllarında güçlü iş adamları kemancı ve onun eczacı kuzenini yeni dikecekleri büyük otel için evlerinden çıkmaya zorlar.
(1 il öncə) Mudafieci 2012 (Safe) Azərbaycanca Dublyaj
Aksion / Elmi-qurğu / Boaz Yakin.
Baş rolda Jason Statham olan filmdə gərgin aksion səhnələri sizi gözləyir. Fikir bildirməyi unutmayın. Azərbaycanca dublaj daimi filmlər yalnız bizim saytda.
(1 il öncə) The Bronze Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Bryan Buckley
Hope Ann Greggory, 2004 yılında jimnastik dalında bronz madalya kazanmış bir Amerikan kahramanıdır. Günümüzde ise hayata küsmüş, unutulmuş ve babasının evinde kalan bir kadındır. Kendisini idol olarak..
(1 il öncə) Evrim 2014 Türkçe Dublaj Izle – Transcendence
Drammatik filmlər / Wally Pfister
BWill bir bilim adamıdır ve hayatını bir grup terörist grubuna teknolojik yardım etmediği için vurularak öldürülmüştür. Fakat Will’in eşide aynı kendisi gibi bir prosedür ve eşinden vazgeçmeye niyeti ..
(1 il öncə) Into the Grizzly Maze Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Hackl
Birbirleriyle anlaşan iki kardeş, çocukluklarının geçtiği Alaska’ya dönerler ve vahşi doğa içerisinde yaptıkları iki günlük yolculuk sırasında birbirlerini tekrar keşfetmeye karar verirler. Ancak karş..
(1 il öncə) The Neighbor Filmi Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Sang-ho Yeon
Sok-woo ve kızı Soo-ahn, kendilerini Seul’den Busan’a götürecek hızlı bir trene binerler. Ancak yolculukları sırasında tren çoğu çalışanı ve yolcuyu öldüren zombilerin istilasına uğrar. Busan’a doğru ..
(9 ay öncə) Kralın Seçimi 2016 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle
Müharibə filmləri / Erik Poppe
Kralın seçimi izle Gerçek olaylardan beyazperdeye uyarlanmıştır. Hitler yönetiminde ki Alman orduları tüm Avrupa'yı ele geçirmeye kararlıdır. Alman tankları Avrupanın kuzey ülkesi olan Norveç'e girmi..
(1 il öncə) Karanlık Sular Filmi izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Jaume Collet-Serra
Nancy sörf için uygun dalgayı yakalamıştır. Cennet gibi bir koyda tek başına sörf yaparken köpekbalıklarının saldırısına uğrar ve son çare olarak bir kaya parçasına tutunur. Kıyıya çok yakın olmasına..
Sponsorlu

adban.su