Yerli filmlər Fantastik
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Karlar Kralı Norm Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Trevor Wall
Kendi halinde yaşayan Norm´un yaşam alanına lüks bir otel yapmaya kalkan çılgın bir iş adamıyla olan maceralarını izleyeceğimiz bu animasyon filminde, Norm ve arkadaşları New York´a gelerek iş adamını..
(1 il öncə) Minik Kuş Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Christian De Vita
Öksüz, yuvasını hiç terketmemiş, sakar bir kuş olan kahramanımız Gus, gerçek bir ailenin özlemiyle yanıp tutuşmaktadır. İçinde bulunduğu sürü Afrika’ya göç hazırlığı içindeyken sürünün lideri Darius s..
(1 il öncə) Trace – Doğaüstü 2015 Filmi izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Josh Trank
Meraklı, haşarı ve liseli üç sıkı arkadaş, şans eseri keşfettikleri bir yer altı tünelinde, kendilerine doğaüstü güçler kazandıracak bir 'şeyle' karşı karşıya gelirler. Ve aynı gün içinde üçü de sadec..
(1 il öncə) 1864 Savaş Filmi izle Türkçe Dublaj HD
Müharibə filmləri / Ole Bornedal
Danimarka tarihinin en büyük bütçeli prodüksiyonu. 1864 yılında Danimarka Krallığı ile Alman Konfederasyonu arasında gerçekleşen İkinci Schleswig Savaşı’nı bir aşk hikâyesi zemininde resmedecek...
(1 il öncə) Korku Seansı 2 Full izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Daniel Zirilli
Bu filmde de ilk filmde olduğu gibi küçük bir kızın şeytan tarafından ele geçirilmesi ve kızın annesinin Ed ve Lorraine Warren’dan yardım istemesi konu ediliyor.
(9 ay öncə) Heil 2015 Filmi 720p Hd Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / Dietrich Brüggemann
Heil filmi izle Bir Alman yazar, başına aldığı darbe sonucu hafıza kaybı yaşamaktadır. Neo Naziler bu Alman yazarı kaçırıp, kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaya başlarlar. Hafızası yerinde olma..
(1 il öncə) Mohenjo Daro 2016 Tr Altyazılı Izle - Tek Part HD
Aksion / Elmi-qurğu / Ashutosh Gowariker
Film bizleri M.ö 2016 yılına götürüyor.O dönemin yerleşim birimlerinden olan Mohenjo Daro şehrinde çıkan isyan ve ayaklanma filmin konusunu oluşturuyor.O dönemde çiftcilik yapan bir adamın hayatı da ç..
(9 ay öncə) Çağrı Filmi Izle Islamiyetin Doğuşu Full - The Message Izle
Müharibə filmləri / Moustapha Akkad
Çağrı filmi izle 6. yüzyıldayız, Mekke ve çevresinde tamamiyle cehalet dönemi hakimdir. Kız çocukları diri diri gömülmekte, insanlar mal gibi köle olarak alınıp satılmakta, alkol, uyuşturucu kull..
Sponsorlu

adban.su