Yerli filmlər Romantik filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) AfterDeath Türkçe Altyazılı Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Gez Medinger, Robin Schmidt
Beş genç insan ölmüş olarak uyanırlar. Akıntıya kapılıp kendilerini bir sahil evine atmayı başarırlar. Hiç bitmeyen gece ve yaşadıkları acı dalgaları cehennemde olduklarına işaret etmektedir. Kendi ar..
(1 il öncə) Turbo Çocuk Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / François Simard, Anouk Whissell
Kıyamet sonrası , gelecekte çizgi roman hayranı bir çocuk en sevdiği karakterin rolüne bürünerek arkadaşını korumak için bir tirana karşı mücadele verecektir
(1 il öncə) Ay Macerası Türkçe Dublaj izle – Capture the Flag
Animasiya, cizgi filmləri / Enrique Gato
Çok önemli bir görev için çocuğun NASA’da astronot olan babası ve dedesi uzay yolculuğuna gönderilir. O da gizli bir şekilde uzay aracına binerek babası ve dedesinin maceraları arasına katılmayı planl..
(10 ay öncə) Kristy 2014 Korku Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Oliver Blackburn
Kristy filmi izle Şükran günü tatili nedeniyle okullar tatil edilmiştir. Justine ise kampüste yalnız kalmış ve bir grup serserinin saldırısına maruz kalmıştır. Bu serserilerle mücadele edebilmesi için..
(1 il öncə) Gridlocked Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Allan Ungar
Eski SWAT lideri David Hendrix ve bir film yıldızı olan Brody Walker, bir polis tesisin paralı askerler tarafından saldırıya uğraması sonucunda yolları kesişecektir.
(6 ay öncə) İspanya Kraliçesi Izle – The Queen Of Spain 2016
Drammatik filmlər / Fernando Trueba
İspanya Kraliçesi izle - The Queen Of Spain 2016 - Türkçe Dublaj Hd Konusu ve detaylar: Macarena Granada, rüyalarınızdaki kız filmiyle ünlenmiş Hollywood yıldızı haline gelmiştir. Yeni bir projeye im..
(4 ay öncə) Ölüler Günü Kanlı Nesil 2018 Türkçe Altyazılı Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Hèctor Hernández Vicens
Ölüler günü kanlı nesil konusu: Zoe, tıp okuyan ve hastanede stajerlik yapan biridir. Max, kendisine platonik aşıktır ve her hafta kan vermek bahanesiyle hastaneye gelmektedir. Profesör, gripten ö..
(1 il öncə) Evrim 2014 Türkçe Dublaj Izle – Transcendence
Drammatik filmlər / Wally Pfister
BWill bir bilim adamıdır ve hayatını bir grup terörist grubuna teknolojik yardım etmediği için vurularak öldürülmüştür. Fakat Will’in eşide aynı kendisi gibi bir prosedür ve eşinden vazgeçmeye niyeti ..
Sponsorlu

adban.su