Yerli filmlər Müharibə filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Canavar Savaşları Izle (D-war) - 2007 - Dragon Wars
Fantastik / Hyung-rae Shim
Kore efnalerinde dilden dile anlatılan korkunç yaratıklar, bir şekilde canlanırlar ve dünyayı istila ederler. Canavar savaşları devam ederken,Ethan isimli adam olayın arkasındaki sis perdesini aralama..
(1 il öncə) Simulyasyon (The Call Up) 2016 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Charles Barker
Bir grup genç ödüllü bir sanal oyunu deneme fırsatı kazanırlar.Oyunu başarılı bir şekilde bitiren kişiye 100.000 dolar verileceğini öğrenince gençlerin heyecanı iki katına çıkar.Teklifi düşünmeden kab..
(1 il öncə) Doğum Günü 4 Temmuz Türkçe Dublaj Izle - Born On The Fourth Of July
Müharibə filmləri / Oliver Stone
Muhafazakar bir ailede milliyetçi duygularıyla yetişmiş ve tek ideali asker olmak olan bir gencin,Vietnam savaşına katılmasını ve gerçeklerle yüzleşmesini konu alıyor.
(1 il öncə) Okuldan Atıldım Izle - Expelled Türkce Dublaj - 2014
Komediya filmləri / Alex Goyette
Felix, okulun haylaz yaramaz öğrencisidir. Özellikle yaptığı eşek şakaları nedeniyle başta öğretmenler olmak üzere herkesi canından bezdirmiştir. Okul yönetimi toplanır ve Felix’i okuldan atar.Ailesin..
(1 il öncə) Mayalar (türkçe Dublaj)
Sənədli filmlər / Rusel Gomez
Maya Uygarlığı Belgeseli.Belgesel Türkçe,belgesel national geographic,national geographic,national geographic türkçe,belgesel izle,belgesel türkçe dublaj,türkçe belgesel izle,hd .Uygarlığın Büyük Hazi..
(1 il öncə) Düşmanı Korurken Türkçe Dublaj Tek Parça izle 2012,HD
Sirrlər / Daniel Espinosa
Matt Weston CIA için 1 yıldır Cape Town kentinde çalışan çaylak bir ajandır. 10 Yıldır CIA’nın aradığı kaçak Tobin Frost yakalanır. Matt, Safe house denilen bölümde sorgulama yapacaktır ancak paralı b..
(1 il öncə) Korkunç Bir Film 2 Scary Movie 2 HD
Komediya filmləri / Keenen Ivory Wayans
Korkunç bir film 2 filminde geen klasik korku filmlerine gönderme yapacak. Ödev için öğretmenleriyle lanetli bir eve giden gençler korkarken izleyici gülecek..
(1 il öncə) Geçmişin Sırları 2012 Türkçe Dublaj Izle - The Company You Keep
Drammatik filmlər / Robert Redford
Tüm Dünya’nın gizli servisleri onu aramaktadır. Ancak o bir yolunu bulup hep gizlenmeyi başarmıştır.30 yıl boyunca kendini gizleyen bu terörist’in sırları, bir gazetecinin kimliğini deşifre etmesiyle ..
Sponsorlu

adban.su