Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Naməlum Ada (L'île) 2011 Azəri dublyaj izlə (1 il öncə)
Sirrlər / Olivier Boillot
Hərbi təyyarə Atlantik okeanı üzərində qəzaya uğrayır. Nəticədə sağ qalanlar adaya sığınır. Tapılan sirli tunel onların xilası olacaqmı?
Londonun Süqutu (London Has Fallen) Azeri Dublyaj (1 il öncə)
Sirrlər / Babak Najafi.
Gerard Butler stars as hero Mike Banning, in the highly anticipated sequel to OLYMPUS HAS FALLEN and is reunited with Aaron Eckhart, Morgan Freeman, Angela Bassett and new addition to the cast, the be..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Vahşet Geçidi Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Campbell
Bir grup Avusturalyalı, Amerikalı turistleri bölgenin motorsikletli hayalet, efsanesiyle tanıştırırlar. Efsaneye göre motorsikletli hayalet hızlı giden gençleri uyarmak için görünürmüş. Kısa bir süre ..
(1 il öncə) Hain - Our Kind Of Traitor Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Susanna White
Bir öğretmen ve onun sevgilisinin hayatları, Rus mafyasının İngiliz istihbarat teşkilatı ile iletişime geçmek için onlara verdiği bir kanıt yüzünden değişir.
(8 ay öncə) Mumya (Mummy) 2017 Türkçe Dublaj izle
Fantastik / Alex Kurtzman
Mumya 2017 Filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p izleyebilirsiniz. Mumya 2017 film konusu: Yüzyıllar önce kötü kalpli bir kraliçe mumyalanarak çöldedeki antik bir mezara hapsedilir. Askeri ..
(10 ay öncə) Ölüm Oyunu: Kill Game 2017 Filmi Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Robert Mearns
Ölüm oyunu 2017 hd izle Bir grup haylaz şımarık lise öğrencisi, bir şaka yapmayı planlamışlardır. Nitekim şakayı yaparlar ancak işler planlandığı gibi gitmez ve trajedik sonuçlar meydana gelir. Olay..
(1 il öncə) Şeytanın Gecesi Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Marcus Nispel
Bir grup genç, kazara şeytani bir ruhu serbest bırakırlar. Ruh, gençleri teker teker ele geçirmeye başlar.
(3 ay öncə) Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
(1 il öncə) Ölüm Mutantları 2047 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Alessandro Capone
Sene 2047… Dünya artık CCG adında bir federal güç tarafından yönetilmektedir. Bir Yeşiler üyesi olan Ryan, CCG’nin işlediği korkunç suçları ortaya çıkarmak için delil toplamak üzere görevlendirilir. B..
(9 ay öncə) Hayat Yolculuğu 2016 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Drammatik filmlər / Bronwen Hughes
Hayat yolculuğu izle Genç fotoğrafcı Dan Eldon'un hayatından esinlenerek beyazperdeye uyarlanmıştır. 14 yaşında fotoğrafçılığa başlayan Dan Eldon, 22 yaşında Somali'de bulunduğu dönemde, bir suç ör..
Sponsorlu

adban.su