Azəri dublyaj Tarix / Bioqrafiya
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(9 ay öncə) Şeytan Tüyü (2016) Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Drammatik filmlər / John Butler
Şeytan Tüyü 2016 izle Turucuncu saçlarıyla farklı bir görünüme sahip olan Ned, müzikle ilgilenmektedir ancak babasının dayatmaları sonucu rugby yatılı spor okuluna yazılır. Okulda ki diğer öğrencile..
(1 il öncə) Ölümcül Tuzak Izle | Türkçe Dublaj 2008 | The Hurt Locker
Müharibə filmləri / Kathryn Bigelow
Amerikan ordusu Irak’a girmiştir. Savaşı kazandık diye sevinirken, hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşırlar. Hergün biryerlerde canlı bombalar patlamakta ve askerler hayatını kaybetmektedir. William..
(1 il öncə) Ebu Gureyb'in Çocukları Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Luke Moran
Abu Ghraib’da yer alan ve savaş sırasında yakalanan Iraklıların yer aldığı bir Amerikan hapisanesinde, işlenen insanlık dışı görüntülerin arasında yaşayan bir Amerikan askerinin, Iraklı esirle birlikt..
(9 ay öncə) Wonder Woman Turkce dublaj full
Fantastik / Patty Jenkins
Wonder Woman 2017 türkçe dublaj izle Not: Arkadaşlar, film sinema çekimidir, orjinal görüntü ve ses çıkınca yenilenecektir ayrıca dublaj 2. dakikadan sonra başlıyor. Geçmiş çağlarda tanrılar arası ..
(1 il öncə) 1864 Savaş Filmi izle Türkçe Dublaj HD
Müharibə filmləri / Ole Bornedal
Danimarka tarihinin en büyük bütçeli prodüksiyonu. 1864 yılında Danimarka Krallığı ile Alman Konfederasyonu arasında gerçekleşen İkinci Schleswig Savaşı’nı bir aşk hikâyesi zemininde resmedecek...
(5 ay öncə) Sevimli Emojiler Izle – Türkçe Dublaj
Animasiya, cizgi filmləri / Alexander Romanetz
Sevimli Emojiler izle - Türkçe Dublaj - The Mojicons 2017 Tek parça izleyin. Filmin konusu ve detaylar: Harfler sussun, Emojiler konuşsun!... Emojiler şehrine gidiyoruz. Harflerle ifade etmek yerine ..
(1 il öncə) Vampirin Portresi Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Babak Payami
Bir vampir olan Vivian, Max adında bir ressamdan portresini yapmasını ister. Böylece, ilk kez kendisini görebilecektir. Vivian ve Max, bir süre sonra yakınlaşmaya başlar. Diğer yandan bir seri cinayet..
(1 il öncə) Uğursuz - Ominous Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Peter Sullivan
6 yaşındaki çocuklarını trajik bir kazada kaybeden Michael ve Rachel’e tanımadıkları bir yabancıdan esrarengiz bir teklif gelir.
Sponsorlu

adban.su