Azəri dublyaj Fantastik
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Marslı 2015 (Martians) Azərbaycanca Dublyaj (1 il öncə)
Fantastik / Ridley Scott
Astronavtlar Mars planetinə bir vəzifə üçün göndərilir. Bölgədə meydana gələn fırtına nəticəsində astronavtlardan Mark Watney qrupdan ayrı düşər. Yoldaşları tərəfindən bir müddət arandıktan sonra öldü..
Tesadüfi Filmler
(8 ay öncə) Hız Tutkusu Izle Türkçe Dublaj
Komediya filmləri / Scott Waugh
Hız Tutkusu izle Hız Tutkusu izle 2014 Aksiyon Filmini Türkçe Dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Hız Tutkusu film konusu: Tobey oldukça namuslu çalışan bir adamdır ve evinin ekmeğini babasına ait oto ta..
(1 il öncə) Kalbim Sende Türkçe Dublaj Izle (Don Jon) - 2013 HD
Romantik filmlər / Joseph Gordon-Levitt
Jon, çapkınlık konusunda oldukça usta bir adamdır. Karmakarışık ilişkiler yaşamaktadır.Arkadaşları kendisine Don Jon adını vermişti. Birgün gece kulübünde tanıştığı Barbara isimli kadın Jon’un hayata ..
(1 il öncə) Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Robert Smigel, Adam Sandler
Dracula; yarı-insan, yarı-vampir torunu Dennis’in vampir gibi davranmadığından endişe duymaktadır. Kızı Marvis ve damadı Johnny’nin yokluğunu da fırsat bilen Dracula; Frank, Murray, Wayne ve Griffin’i..
(1 il öncə) Biz Eski Usul Öldürürüz Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Sacha Bennett
Londralı bir grup yaşlı gangster, aralarından birinin bir sokak çetesi tarafından öldürülmesinden sonra tekrar öldürmeye başlar.
(1 il öncə) İzciler Zombilere Karşı Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Christopher Landon
3 lise öğrencisi Ben (Tye Sheridan), Carter (Logan Miller) ve Augie (Joey Morgan) okullarının izci ekibinin üyeleridir. Planladıkları bir kamptan hemen önce yaşadıkları kasabada zombi istilası olur. Ü..
(1 il öncə) Gerçek cinayet / hırsızlık 4 (Türkçe dublaj)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(5 ay öncə) Blade Runner – Ölüm Takibi Izle – Tek Parça Hd
Aksion / Elmi-qurğu / Ridley Scott
Blade Runner - Ölüm Takibi izle - Tek parça Hd - 1982 Konusu ve detayları: Dünyamıza uzaydan çeşitli, yapay android sisteme sahip canlılar gelmektedir. Heckard, izinsiz biçimde dünyaya gelen bu yapa..
(1 il öncə) Kızlar Yurdu Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jesse James Miller
Üniversiteye yeni başlayan Brittany, kızlar yurdunda oldukça sıcak karşılanır. Kısa bir süre sonra bu sempatik karşılamanın ardından Brittany yurdun başında olan Rianna’nın düşmanlığıyla karşılaşacakt..
Sponsorlu

adban.su