Rusca dublyaj Psixoloji filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(9 ay öncə) Yaratık Covenant 2017 Filmi 720p Hd Türkçe Altyazılı Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Ridley Scott
Yaratık covenant altyazılı izle Covenant, uzayın çok uzak bir yerinde cennet gibi bir yer keşfeder. Bu cennet gibi yerin aslında göründüğünde daha karanlık ve tehlikeli olduğunu yaratığın tekrar ort..
(10 ay öncə) Kumdan Kale 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle
Müharibə filmləri / Fernando Coimbra
Kumdan kale izle Konusu: 2003 Irak savaşındayız, Gönülsüz olarak askere katılan Matt Ocre, birliğine teslim olup göreve başlar. Günden güne yaşanan olaylar karşısında psikolojisi bozulan Matt, iyi..
(1 il öncə) Ölümcül Yangın Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Brent Cote
Başka hayatları kurtarmak için korkusuzca alevlerin içine atlayan cesur itfaiyeciler ölümle hayat arasında mücadele verirken, ailelerinin yanına sağ salim *dönmek için ellerinden geleni yapacaklardır...
(1 il öncə) Kışın Ortasında Izle - Edge Of Winter 2016 Tek Part Hd
Drammatik filmlər / Rob Connolly
2 çocuk Kışın ortasında şiddetli bir fırtınada, hayatları boyunca çok az gördükleri ve az tanıdıkları babalarıyla mahsur kalırlar. Acaba çocuklar için tehlikeli olan hava şartları mı yoksa babaları mı..
(1 il öncə) Stalinqrad 1993 (Сталинград) Azərbaycanca Dublyaj
Müharibə filmləri / Josef Vilsmaer
Böyük bir döyüşün arxa planında inkişaf edən bir dramatik bir eşq hikayesininden uyğunlaşdırılmışdır. Hadisə 1942 -ci ildə Alman əsgərlərinin Volqa Çayı sahilini işğal etdiyi dövrdə cərəyan edir.Volqa..
(1 il öncə) Çöl Kraliçesi Türkçe Dublaj izle
Tarix / Bioqrafiya / Werner Herzog
Halktan biri olan Bell, modern Irak ve Ürdün devletlerinin kurulmasına ve bu devletlerin ilk kralları olan Kral Abdullah ile Kral Faysal’ın seçilmesine yardımcı olmuş, iktidar belirlemiş bir kadındır...
(1 il öncə) Rıta Ve Almuth Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Nikolai Müllerschön
Dr. Almuth Seegers eşinden ayrılmış karizmatik ve istediğini her zaman elde etmeyi başarmış bir kadındır. Herşeyi bırakıp uzaklaşmak istediğinde yanında olan tek kişinin en yakını Rita olduğunu farked..
(9 ay öncə) Şirinler 3 Kayıp Köy Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Hd Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Kelly Asbury
Şirinler 3 2017 altyazılı izle Gargamel ile sevimli kahramanlar Şirinler'in mücadeleleri kaldığı yerden devam ediyor. Şirinler, kendileri için önemli bir yeri olan mavi ay dönemini kutlamaktadırlar...
Sponsorlu

adban.su