Rusca dublyaj Sənədli filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Неровная земля (The Driftless Area, 2015)
Drammatik filmlər / Zachary Sluser
Тихоня-бармен Пьер возвращается в родной город после смерти родителей. Он влюбляется в загадочную девушку по имени Стелла. И это прекрасное событие вынуждает его столкнуться нос к носу с преступным эл..
(1 il öncə) Aşkın Ritmi Türkçe Dublaj izle
Romantik filmlər / Max Joseph
Hollywood’da geçen film, kendi geleceğini yaratmak ve büyük bir yıldız olmak isteyen 23 yaşındaki yakışıklı ve hırslı DJ Cole’un hikayesini konu alıyor.
(9 ay öncə) Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj
Müharibə filmləri / Ding Sheng
Demiryolu Kaplanları izle Demiryolu kaplanları izle - Railroad Tigers 2016 aksiyon, komedi ve savaş filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Demiyolu kaplanları konusu: Hikaye 1941 yılında geç..
(10 ay öncə) Serenity (2005) Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Joss Whedon
Serenity filmi izle Galaksiler arasında çıkan savaşta, Malcolm Reynolds ve ekibi savaşın kaybedenleri tarafında yer almıştır. Savaştan sonra Malcolm Reynolds ve ekibi, Serenity adlı uzay gemisiyle ..
(10 ay öncə) Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle
Tarix / Bioqrafiya / Niki Caro
Umut bahçesi filmi türkçe altyazılı izle İkinci Dünya savaşı devam etmektedir. 1939 yılında Alman birlikleri Polonya'ya saldırmıştır. Polonya'da bulunan yahudileri, önceden bombaladıkları bir hayvana..
(1 il öncə) Dünya Yeni Bir Başlangıç Izle - After Earth Türkçe Dublaj
Aksion / Elmi-qurğu / M. Night Shyamalan
Günümüzün çok ilerisinde yaşananları konu alan film de, Dünya tamamen değişmiştir. İnsanlar arabayla başka şehre gider gibi farklı gezegenlere yolculuk yapmaktaydı.Başka bir gezegene yolculuk yapan Ki..
(1 il öncə) Uğursuz - Ominous Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Peter Sullivan
6 yaşındaki çocuklarını trajik bir kazada kaybeden Michael ve Rachel’e tanımadıkları bir yabancıdan esrarengiz bir teklif gelir.
(1 il öncə) Blair Cadısı 2016 Izle - Blair Witch Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Adam Wingard
James, kardeşi ve iki arkadaşının Maryland dağına giderek Blair Cadısını araştırması ve bir daha haber alınamamasının üzerinden 20 yıl geçerken bu olayı aydınlatmak üzere bölgeye giden bir grup insanı..
Sponsorlu

adban.su