Rusca dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Bu bölmədə heçnə yoxdur!
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Rebirth 2016 Filmini izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Karl Mueller
Bir kadın oyuncu, çalıştığı filmdeki başrol oyuncusuna aşık olur. Bir süre sonra hayalleri gerçekleşir ve adamla evlenir. Ancak çok geçmeden kadın, aslında filmdeki karaktere aşık olduğunu anlar. Aktö..
(9 ay öncə) Çok Satan Katil 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Michel Poulette
Çok satan katil filmi izle Polisiye roman yazarı Hannah Ryan, gözden düşmeye başlayınca yeni roman yazmaya başlar. Hannah'ın haftalık yayınladığı polisiye roman serisi önceleri çok ilgi görmemiştir ..
(1 il öncə) Jeruzalem Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Doron Paz
Bir grup Amerikalı genç, Kudüs’e turistik amaçlı geziye gittikten kısa bir süre sonra, şehire dinsel bir kabus çökecektir.
(1 il öncə) Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Türkçe Dublaj izle
Fantastik / Stuart Beattie
Uzun zamandır beklenen Frankenstein filmi yeni sürüm alt yazının çıkmasıyla birlikte sitemizdeki yerini alıyor.. Filmde Frankenstein yaratıcını öldürmüş ve kendisini bir arayış içerisinde bulunmuştur...
(1 il öncə) Özgürlük Savaşçısı 2016 Filmi Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / “Free State of Jones ”
Sivil Savaş sırasında Missisipili bir grup çiftçinin Amerika Konfedere Devletleri’ne başkaldırısının anlatıldığı filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Gary Ross üstleniyor
(1 il öncə) Noel Baba Olmak Izle - Becoming Santa 2015 Türkçe Dublaj
Fantastik / Christie Will
Holly, canından çok sevdiği ve evlenmek istediği erkek arkadaşını Noel’de ailesiyle tanıştırmaya karar verir.Claus çiftiyle tanışan genç adamı süprizler beklemektedir.Genç adam ilişkiye devam mı edece..
(9 ay öncə) Guardians Of The Night 2016 Türkçe Altyazılı 720p Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Emilis Velyvis
Guardians of the Night altyazılı izle Moskova'da yaşam tüm güzelliğiyle devam etmektedir. Çağdaş bir şehir olan Moskova'nın aslında karanlık bir yüzü vardır ancak bunu insanlar henüz farketmemiştir. ..
(1 il öncə) Confirmation Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Rick Famuyiwa
Yargıç Clarence Thomas’ın ABD’nin Anayasa Mahkemesi’ne üyeliği söz konusudur. Fakat eski meslektaşı Anita Hill, aleyhine ifade verir; İfadesinde Clarence’ın kendisine cinsel tacizde bulunduğunu söyler..
Sponsorlu

adban.su