Rusca dublyaj Fantastik
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Хардкор 2016 (1 il öncə)
Fantastik / Ilya Naishuller
Главный герой фильма Генри приходит в себя в военно-научной лаборатории по созданию людей-киборгов. Он знает о себе лишь то, что когда-то был счастливо женат на красавице Эстель, которая только что ве..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) İyi Bir Dinozor Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Peter Sohn
Peki ya ,dünyaya yeni bir denge getiren bu felaket hiç yaşanmasaydı , dinazorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamış olsaydı , ve biz hala dinazorlarla birlikte yaşıyor olsaydık . O zaman..
(1 il öncə) Fanny Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Daniel Auteuil
Kadrosun da ödüllü oyuncuları barındıran tipik bir Fransız dram filmi olan Fanny sizlerle. Film hakkın da pek açıklayıcı bilgi bulunamamıştır. Bu yüzden frağmanı izliyerek fikir sahibi olmanızı öneriy..
(1 il öncə) Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / James Wan
Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan..
(1 il öncə) Sadece Jim Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Craig Roberts
Jim sönük bir lise öğrencisidir. Tek arkadaşı Michael onu daha cool arkadaşları için satmıştır. Âşık olduğunu sandığı kız onun ismini dahi bilmemektedir. Köpeği de kaçıp, kaybolduğunda Jim’in kimsesi ..
(9 ay öncə) Serenity (2005) Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Joss Whedon
Serenity filmi izle Galaksiler arasında çıkan savaşta, Malcolm Reynolds ve ekibi savaşın kaybedenleri tarafında yer almıştır. Savaştan sonra Malcolm Reynolds ve ekibi, Serenity adlı uzay gemisiyle ..
(3 ay öncə) Savaşçı Kurt 2015 Tek Parça Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Jing Wu
Savaşçı kurt konusu: Çin özel kuvvetlerinde asker olan Leng Feng, nişancılık konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Leng, bir uyuşturucu baronuna büyük zararlar vermeye başlar. Bunun üzerine baron, ..
(8 ay öncə) Küçük Işıklar Şehri Filmi Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Pete Travis
Küçük Işıklar Şehri 2016 izle Küçük Işıklar Şehri konusu: Günümüz Londra'sının görünmeyen yönü... Belli dini inanışa sahip tarikatlar, fanatizme inananlar, siyasi entrikalarla oluşmuş suç örgütleri..
(1 il öncə) Evlilik Yolunda Izle - Almost Married 2014
Komediya filmləri / Ben Cookson
Birini çok seviyorsunuz sevdiğinizle evleniyorsunuz ama ilişkiye giremiyorsunuz…Kyle’nin hikayeside aynen böyledir.Sevdiği kızla evlenir ama ilişkiye giremezler çünkü Kyle daha önce bir ilişkiden hast..
Sponsorlu

adban.su