Rusca dublyaj Müharibə filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Битва за Севастополь (2015) II (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Sergey Mokritskiy
Любовь под нескончаемым огнем противника, дружба с Элеонорой Рузвельт, выступление на конференции, повлиявшее на исход Второй мировой войны, желание жить и страх потерять любимого человека — справится..
Битва за Севастополь (2015) I (1 il öncə)
Müharibə filmləri / Sergey Mokritskiy
Любовь под нескончаемым огнем противника, дружба с Элеонорой Рузвельт, выступление на конференции, повлиявшее на исход Второй мировой войны, желание жить и страх потерять любимого человека — справится..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Vahşetin Tanığı Türkçe Dublaj izle - Coffin Baby
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dean Jones (i)
Hollywood, California’da kaos ve kargaşa yaratan bir dizi tuhaf ve korkunç cinayetler işlenmeye başlar. Katil tarafından özel bir kurban kaçırılır ve esir tutulan birçok kurbanın işkence ve cinayetine..
(8 ay öncə) Toni Erdmann 2016 Filmini Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Romantik filmlər / Maren Ade
Toni erdmann filmi izle Yurtdışında yaşayan kızını ziyaret eden çift kişilikli bir baba, kızının keyfinin olmadığını gözlemler ve bunun üzerine kızına sürekli şakalar yapmaya başlar. Tüm bunlar acab..
(1 il öncə) Cennetin Mucizeleri Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Patricia Riggen
Fedakar bir annenin, kızının hastalığı sürecinde yaşadıkları ve onu iyileştirmek için verdiği mücadeleyi konu alan roman Christy Beam ve kızı Annabel Beam‘in hikayesi…
(4 ay öncə) Her Şey Izle – Everything, Everything 2017
Drammatik filmlər / Stella Meghie
Her Şey izle - Everything, Everything 2017 - Türkçe Dublaj ve Altyazılı Hd Filmin konusu ve detaylar: Aşkı yaşamak için sizce dokunmak önemli midir? Yeni eli eline değmeden de sevilemez mi...Maddy, ..
(1 il öncə) Minik Kuş Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Christian De Vita
Öksüz, yuvasını hiç terketmemiş, sakar bir kuş olan kahramanımız Gus, gerçek bir ailenin özlemiyle yanıp tutuşmaktadır. İçinde bulunduğu sürü Afrika’ya göç hazırlığı içindeyken sürünün lideri Darius s..
(1 il öncə) Canavar Savaşları Izle (D-war) - 2007 - Dragon Wars
Fantastik / Hyung-rae Shim
Kore efnalerinde dilden dile anlatılan korkunç yaratıklar, bir şekilde canlanırlar ve dünyayı istila ederler. Canavar savaşları devam ederken,Ethan isimli adam olayın arkasındaki sis perdesini aralama..
(1 il öncə) Predator’ün Yükselişi Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Nicolas Aaron Mezzanatto
Gizli enerji araştırma tesisi ile teması kaybettikten sonra, güçlü bir kapitalist girişim, elit askeri uzmanlardan oluşan özel bir ekibi, alternatif enerji kaynağının anahtarını elinde tutan bir fizik..
(7 ay öncə) Life Hayat Turkce Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Daniel Espinosa
Hayat 2017 türkçe dublaj izle Mars gezegeninde hayat var mı yok mu... Bu soru Dünyada tartışıldığı gibi film senaristlerininde en çok kullandığı hikayelerden birisi olmayı başarmış durumda. Özel uzay..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!