Türkcə dublyaj Drammatik filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Tüm Azizler 2017 Izle (3 ay öncə)
Drammatik filmlər / Steve Gomer
Tüm Azizler konusu: Gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmıştır. Michael Spurlock daha önceleri ticaretle uğraşırken, ticareti bırakıp, küçük bir kiliseye papaz olur. Güney Asya'dan gelen bir g..
Beden Ve Ruh 2017 Türkçe Dublaj Izle (3 ay öncə)
Drammatik filmlər / Ildikó Enyedi
Beden ve ruh konusu: Endre, içine kapanık, kendi halinde biridir. Bir şikette finansman bölümünde çalışmaktadır. Şirkete Maria isminde yeni bir çalışan katılır. Endre, kendi halinde asosyal kişili..
Bilinmeyen Dünya 2017 Türkçe Dublaj Izle (3 ay öncə)
Drammatik filmlər / Pan Nalin
Bilinmeyen dünya konusu: Carl ve Julie'nin uzun süren evlilikleri, son dönemde yaşadıkları büyük tartışmalardan sonra iyice yara almış ve çift boşanmıştır. Boşandıktan sonra birbirlerinin yüzünü bil..
Whiplash Tek Parça Hd Izle (3 ay öncə)
Drammatik filmlər / Damien Chazelle
Whiplash 2014 konusu: Andrew, küçük yaşlardan itibaren bateri çalmaktadır.Bateride usta biri olmak isteyen Andrew çok çalışarak ülkenin en iyi müzik okulu Shcarffer Konservatuarı'na girer. Okulun en..
Her Şey Izle – Everything, Everything 2017 (5 ay öncə)
Drammatik filmlər / Stella Meghie
Her Şey izle - Everything, Everything 2017 - Türkçe Dublaj ve Altyazılı Hd Filmin konusu ve detaylar: Aşkı yaşamak için sizce dokunmak önemli midir? Yeni eli eline değmeden de sevilemez mi...Maddy, ..
İspanya Kraliçesi Izle – The Queen Of Spain 2016 (5 ay öncə)
Drammatik filmlər / Fernando Trueba
İspanya Kraliçesi izle - The Queen Of Spain 2016 - Türkçe Dublaj Hd Konusu ve detaylar: Macarena Granada, rüyalarınızdaki kız filmiyle ünlenmiş Hollywood yıldızı haline gelmiştir. Yeni bir projeye im..
Uzaktaki – Away 2016 Türkçe Dublaj Hd Izle (5 ay öncə)
Drammatik filmlər / David Blair
Uzaktaki - Away 2016 Türkçe Dublaj Hd izle Konusu ve detayları: İngilterenin kuzeyinde bir sahil kasabasında, intihara meyilli yaşlı bir adam ile yine kendisi gibi tuhaf bir genç kız arasında başlaya..
Sibirya Ormanlarında Izle ~ Tek Parça Hd (5 ay öncə)
Drammatik filmlər / Safy Nebbou
Sibirya Ormanlarında izle ~ Tek Parça Hd - 2016 Konusu ve detayları: Başarılı bir yönetici olan Teddy, yoğun iş hayatından ve şehrin kalabalığından bunalmıştır. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen ge..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Korkunç Şüphe Türkçe Dublaj izle / Tek Parça HD (2005)
Romantik filmlər / Stu Pollard
David Dailey, birçok insanın isteyeceği bir hayata sahipti. İyi bir işi, kendisini seven arkadaşları ve sorunsuz evliliği…Ancak herşey dışardan göründüğü gibi değildi. Bunun farkında olan David, içten..
(3 ay öncə) Atomica Izle – Deep Burial 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
(1 il öncə) Sniper Ghost Shooter Izle | Türkçe Altyazılı 720p HD Film
Türkçe Altyazılı filmlər / Don Michael Paul
Aksiyon sahneleriyle seyirciye hitap eden Sniper Ghost Shooter filminde bir grup terörist oldukça değerli Doğalgaz tesisine sızmaya çalışması sırasında kendilerine karşılık veren elit koruma görevlile..
(1 il öncə) Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Sam Liu
ustice League kahramanları bir düşman tarafından ele geçirilirse Dünya’yı onlardan kim kurtaracak? Teen Titans ekibine hoşgeldin demek istiyoruz! Robin’in önderliğinde dünyanın bir kez daha kurtarılma..
(3 ay öncə) The Polka King 2017 Tek Parça Izle
Komediya filmləri / Maya Forbes,Wallace Wolodarsky
The Polka King konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Müzik severlerin yakından tanıdığı, Jan Lewan'in hapishaneye kadar uzanan öyküsünü izleyeceğiz. Jan Lewan, günümüzdeki adıyla saa..
(1 il öncə) Hızlı ve Öfkeli The Fast The Furious Türkçe dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / Rob Cohen
Vin Diesel, Paul Walker’in başrollerini paylaştığı aksiyon dolu bir film.Özellikle moditifiyeli araba turkunlarına tavsiyemizdir. Filmin konusu ise şöyledir; Los Angeles polis teşkilatı Domonic’in lid..
(9 ay öncə) Şirinler 3 Kayıp Köy Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Hd Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Kelly Asbury
Şirinler 3 2017 altyazılı izle Gargamel ile sevimli kahramanlar Şirinler'in mücadeleleri kaldığı yerden devam ediyor. Şirinler, kendileri için önemli bir yeri olan mavi ay dönemini kutlamaktadırlar...
(1 il öncə) Frekans - Cell Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Tod Williams
Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston’a git..
Sponsorlu

adban.su