Kateqoriya: Türkcə dublyaj Drammatik filmlər

Türkcə dublyaj Drammatik filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Ütopya 2015 Izle – Utopia (3 həft. öncə)
Drammatik filmlər / Hassan Nazer
Ütopya 2015 konusu: Lucy'nin en büyük isteği hatta tek isteği bir bebek sahibi olmaktır. Ülkesinde çeşitli tedavi yöntemlerini denemesine rağmen, sonuç alamaz. Bunun üzerine Lucy, İngiltere'ye gider..
Londra Sokakları Izle | London Town (1 ay öncə)
Drammatik filmlər / Derrick Borte
Londra Sokakları izle - Londra Town 2016 dram, müzikal filmini türkçe dublaj 720p izleyebilirsiniz. Konusu: 1970 ve 80'li yılların, ünlü İngiliz müzik grubu The Clash, büyük hayran kitlesine sahip..
Çılgın Kardeşler Izle | Babylon Sisters (1 ay öncə)
Drammatik filmlər / Gigi Roccati
Çılgın Kardeşler izle - Babylon Sisters 2017 dramatik komedi filmini türkçe dublaj 720p hd izleyebilirsiniz. Konusu: Kamla ve ailesi, kendileri gibi mülteci ailelerin oturduğu bir apartmana taşınırl..
Yağmur Duası Izle 2017 (1 ay öncə)
Drammatik filmlər / Alex Ranarivelo
Yağmur Duası 2017 Yağmur Duası 2017 dram filmini türkçe dublaj 720p hd izleyebilirsiniz. Konusu: Emma Gardner, işinde başarılı bir NYC muhabiridir. Babasının ölüm haberini alınca, doğup büyüdüğü k..
Tümör Filmi Izle | Du Forsvinder (1 ay öncə)
Drammatik filmlər / Peter Schønau Fog
Tümör 2017 izle Tömör - Du forsvinder 2017 dram filmini türkçe dublaj 720p hd izleyebilirsiniz. Konusu: Frederik Halling, işlediği bir suçtan dolayı, mahkemeye çıkar. Avukatı Frederik'in beyninde ..
Qurd Qadın filmine bax - Türkçe Dublyaj (1 ay öncə)
Drammatik filmlər / Vibeke Idsøe
Kurt Kadın Kurt Kadın - The Lion Woman - Løvekvinnen 2016 Dram filmini 1080p Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Filmin konusu: 1912 yılında Eva Arctander, hipertnikoz hastası olarak doğmuştur. Doğumu ..
Kardeşim ve Ben - Feed Turkce Dublaj (2 ay öncə)
Drammatik filmlər / Tommy Bertelsen
Kardeşim ve Ben filmi izle Bazı ikiz kardeşler, mutluluğu üzüntüyü ve acıyı beraber yaşarlar. Hatta öyle ki rüyaları bile aynıdır. Olivia ve Matthew, 18 yaşında olan ikizlerdir. Yaşadıkları bir tra..
Ağ 2016 - The Net Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle (2 ay öncə)
Drammatik filmlər / Ki Duk Kim
Ağ 2016 filmi izle Güney Kore ile Kuzey Kore arasında yıllardır yaşanan gerilim en çok halkı etkilemiştir. Kuzey Koreli balıkçı Namchulwoo, iki koreyi birbirinden ayıran nehirde balık tutarak, eşi ..
Ana sehife WhatsApp Plus Yükle MP3 yükle Android APK Yükle Erotik sayt 18+ Tanışlıq Saytı

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. https://film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.