Türkcə dublyaj Psixoloji filmlər
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Ölümcül Saplantı Izle (Stalked By My Doctor) 2015 (1 il öncə)
Psixoloji filmlər / Doug Campbell
Sinemalarda gösterime girmeyen sadece Tv’de yayınlanan Ölümcül Saplantı filmi, Bir trafik kazası sonucu yaralanan genç kadın ile hastasına ilgi duymaya başlayan doktorun, saplantıya dönüşen ilişkileri..
Unrequited: Karşılıksız Türkçe Dublaj izle - Tek Parça Full (1 il öncə)
Psixoloji filmlər / Jason Epperson
Karşılıksız filmi psikolojik bir gerilim filmidir. Ben Jacobs adında genç bir adamın 18.yaş gününde bir kaç aydır yaşadığı gruptan ayrılarak alkolik annesinin yanına taşınır. Dönmesiyle kız arkadaşı J..
Gibby Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Psixoloji filmlər / Phil Gorn
Genç bir kız olan Katie, annesini kaybettikten sonra depresyona girmiştir. Artık ne okul, ne arkadaşları, ne de çok sevdiği jimnastik, onun ilgisini çekmemektedir. Ancak yaz tatili süresince öğretmeni..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) John Doe Tetikte Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kelly Dolen
Sıradan bir adam, bildiği tek şekilde vahşete karşı savaşıyor… Her seferinde bir suçluyu öldürerek. Bir kahraman mı, yoksa hain mi? Adalet mi, intikam mı? Siz karar verin…
(5 ay öncə) Her Şey Izle – Everything, Everything 2017
Drammatik filmlər / Stella Meghie
Her Şey izle - Everything, Everything 2017 - Türkçe Dublaj ve Altyazılı Hd Filmin konusu ve detaylar: Aşkı yaşamak için sizce dokunmak önemli midir? Yeni eli eline değmeden de sevilemez mi...Maddy, ..
(1 il öncə) Korku Seansı 2 Full izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Daniel Zirilli
Bu filmde de ilk filmde olduğu gibi küçük bir kızın şeytan tarafından ele geçirilmesi ve kızın annesinin Ed ve Lorraine Warren’dan yardım istemesi konu ediliyor.
(1 il öncə) Gençlik (Youth) Türkçe dublaj izle Full
Drammatik filmlər / Paolo Sorrentino
Tam olarak 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve son derece de özel olan filmler arasında da yer alan Youth izle filmini her zaman sizlerde sitemizden de izleyebilirsiniz. 2015 yılında yapıla..
(3 ay öncə) Project Eden: Vol. I 2017 Türkçe Altyazılı Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Ashlee Jensen,Terrance M. Young
Project Eden: Vol. I konusu: Alice Lawson'un oğlu ileri derecede şizofrendir. Eski bir askeri personel, Alice'e oğlunun basit birisi olmadığını ve küresel bir komplonun merkezinde olduğunu anlatır. ..
(1 il öncə) Gerçek cinayet / hırsızlık 2 (Türkçe dublaj)
Sənədli filmlər / bora emre atmaca
Tam Paçayı Kurtarıyordum ki Bölüm 6
(1 il öncə) Demir Cengaver (Ironclad) Azerbaycanca Dublyaj
Müharibə filmləri / Jonatan English
Bir məbəd cəngavəri və bir qrup əsgər, 13-cü əsr İngiltərəsi'ndə Rochester qalasını qəddar Kral Johna qarşı müdafiə etmək üçün döyüşməlidirlər. Magna Carta Razılaşmasını imzalayan Kral Johnun zamanınd..
(9 ay öncə) Resident Evil: Vendetta 2017 Filmi Türkçe Dublaj Hd Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Takanori Tsujimoto
Resident Evil: Vendetta türkçe dublaj izle Ölümcül virüs New York'tan dünyaya hızla yayılmaya devam etmektedir. Chris Redfield, yaşayan ölülerle mücadelesinde Kennedy ve Rebecca'dan yardım ister. Gr..
Sponsorlu

adban.su