Türkcə dublyaj Tarix / Bioqrafiya
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle (2 ay öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
A Sunday Horse Izle – 2016 Türkçe Dublaj (4 ay öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Vic Armstrong
A Sunday Horse izle - 2016 Türkçe Dublaj - Tek Parça Konusu: Gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmıştır. Çocukluğundan beri atlara karşı özel ilgisi olan Debi, atıyla birlikte ulusal bir şampiyo..
Neruda 2016 Filmi Türkçe Dublaj Izle (4 ay öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Pablo Larraín
Neruda 2016 Filmi Türkçe Dublaj izle - Neruda Full hd Konusu: Gerçek bir hikayeden beyazperdeye uyarlanmıştır. 1940'lı yıllarda Şilili nobel ödüllü şair Pablo Neruda, komünist partiye katılmak için ü..
Umut Bahçesi (2017) Türkçe Dublaj 1080p Hd Zle (8 ay öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Niki Caro
Umut Bahçesi 2017 türkçe dublaj izle İkinci Dünya savaşı devam etmektedir. 1939 yılında Alman birlikleri Polonya'ya saldırmıştır. Polonya'da bulunan yahudileri, önceden bombaladıkları bir hayvanat b..
Umut Bahçesi 2017 Filmi Türkçe Altyazılı 1080p Izle (8 ay öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Niki Caro
Umut bahçesi filmi türkçe altyazılı izle İkinci Dünya savaşı devam etmektedir. 1939 yılında Alman birlikleri Polonya'ya saldırmıştır. Polonya'da bulunan yahudileri, önceden bombaladıkları bir hayvana..
Rabin’in Son Günü Türkçe Dublaj Izle | Tek Parça Full HD (1 il öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Amos Gitai, Marie
İsrail ve Filistin arasında barış umutlarının olduğu bir dönemde İsrail başkanının suikaste uğraması sonrasında gelişen olayı ve başkanın son günlerine dair anıları seyircilere aktarıyor film...
The Girl King 2015 Türkçe Dublaj Izle (1 il öncə)
Tarix / Bioqrafiya / Mika Kaurismäki
İsveç Kraliçesi Kristina’nın yaşamından esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. Kristina 6 yaşından itibaren tahta çıkmıştır. Baskıcı toplum yapısını kırmak için çeşitli reformlar yapmaya başlamıştır..
Dünyada Yaşamış qədim irqlər və yeddi soykök (türkçe dublyaj) (1 il öncə)
Tarix / Bioqrafiya / ilhan yilmam
Dünya Üzerinde geçmişte yaşamış olduğu söylenen kadim ırklar ve bu ırkların zaman çizelgesi hakkında hazırlamış olduğum dünyada yaşamış Kadim ırklar ve yedi kök soy videosunu umarım severek beğenerek ..
Tesadüfi Filmler
(8 ay öncə) Hayat Yolculuğu 2016 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Drammatik filmlər / Bronwen Hughes
Hayat yolculuğu izle Genç fotoğrafcı Dan Eldon'un hayatından esinlenerek beyazperdeye uyarlanmıştır. 14 yaşında fotoğrafçılığa başlayan Dan Eldon, 22 yaşında Somali'de bulunduğu dönemde, bir suç ör..
(8 ay öncə) Güzel Ve Çirkin Izle, Altyazılı 2017, Beauty And The Beast
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Bill Condon
Güzel ve çirkin altyazılı izle Bir prens, lanetli bir büyü sonucu canavara dönüşmüştür şatosunda kendisine hizmet eden uşaklarıda konuşan eşyaya dönüşmüşlerdir. 10 yıl içince kendisine aşık olacak b..
(1 il öncə) Kriminal Dedektifler: Dedektifin Not Defteri (Türkçe dublyaj 2016)
Sənədli filmlər / Discovery
Kriminoloji ya da suç bilimi suçun açıklamasını yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir. İngiliz Yazar Thomas More..
(1 il öncə) Histeri 2008 Türkçe Dublaj izle – Tek Parça HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Tom Shankland
Histeri filmi ülkemizde de gösterime giren başarılı korku – gerilim filmlerinden birisi olarak karşımıza geliyor.. Sakın ve huzurlu geçmesi gereken noel gecesi çocukların gizemli bir şekilde ailelerin..
(1 il öncə) Alev Çemberi Türkçe Dublaj izle
Aksion / Elmi-qurğu / George Erschbamer
Kötü bir tesadüf sonucu gerçekleşen büyük bir felaketin sorumlusu sayılan bir grubun kendini aklama savaşı… Yanlış zamanda ve yanlış yerde…
(1 il öncə) Kızıl Tepe Türkçe Dublaj izle - Crimson Peak
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Guillermo del Toro
Genç bir kadın, çekici bir yabancı kalbini çalınca, sonsuza dek peşini bırakmayacak sırlarla dolu, kan kırmızısı toprağa sahip bir dağın tepesindeki eve sürüklenir. Gerçek, Crimson Peak’te tutku ile k..
(1 il öncə) Ölüm Treni Türkçe Dublaj Izle - Backtrack HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Michael Petroni
Ölüler Asla Unutmaz… Psikolog Dr.Peter’in, Hayatı küçük bir kızın ölümüyle altüst olmuştur.Bu olayın şokunu üzerinden atmaya çalışırken ilginç bir olayla karşılaşır.Peter’in baktığı tüm hastalar aynı ..
(1 il öncə) Tarihin En Korkunç Seri Katili: Çikatilo (türkçe)
Sənədli filmlər / Kaan Ünsal Alphan
Çeviri-Seslendirme: Kaan Ünsal AlphanSeri katilleri "Batı kokuşmuşluğunun tezahürü" olarak gören Komünist Sovyet Rejimi, tarihin en korkunç seri katilinin kendi yanıbaşında belirdiğinden habersizdi...
Sponsorlu

Reklam yeri boş!