Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Hokkabaz Izle – Sleight Full Hd (6 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / J.D. Dillard
Hokkabaz izle konusu: Sokak sihirbazlığı yapan küçük Bo, küçük kız kardeşiyle birlikte annelerinin yanından ayrılır. Bo geçimlerini sağlamak için sihirbazlığın yanında uyuşturucu satmaya başlar. Teda..
6 Days Izle – Tek Parça Hd (6 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Toa Fraser
6 days izle - 6 Gün konusu: Gerçek bir olaydan beyazperdeye uyarlanmıştır. 1980'li yıllarda, bir grup, Londra'da ki İran Büyükelçiliğine baskın verir ve içerdekileride rehin alırlar. Tüm dünya bu ol..
Spawn 1997 izle turkce dublaj (6 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Mark A.Z. Dippé
Spawn izle konusu: İşinde çok başarılı birisi olan ve çocuklarıyle eşini çok seven Al Simmons, ortağı tarafından öldürülür. Öldükten sonra şeytanla antlaşma yapar. Şeytanın ordularına hükmetmek ve in..
Galaksinin Koruyucuları 2 Izle Türkçe Dublaj 2017 (6 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / James Gunn
Galaksinin Koruyucuları 2017 izle Galaksinin Koruyucuları 2 izle 2017 Aksiyon, Bilimkurgu filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 konusu: Macera kaldığı yerden devam ediyo..
Lucy Izle Türkçe Dublaj (7 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Luc Besson
Lucy izle Lucy 2014 Aksiyon, Bilimkurgu filmini türkçe dublaj 1080p Hd izleyebilirsiniz. Konusu: Lucy, bir arkadaşınında sebep olmasıla uyuşturucu çetesinin eline düşer. O artık çete için çalışan ..
Aziz Izle 2017 Türkçe Dublaj (7 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Simon West
Aziz izle 2017 Aziz izle, The Saint 2017 Aksiyon filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Aziz film konusu: Afrika için toplaanan 2.5 milyar dolar ortadan kaybolmuştur üstelik paradan sorumlu ..
Küçük Işıklar Şehri Filmi Izle (7 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Pete Travis
Küçük Işıklar Şehri 2016 izle Küçük Işıklar Şehri konusu: Günümüz Londra'sının görünmeyen yönü... Belli dini inanışa sahip tarikatlar, fanatizme inananlar, siyasi entrikalarla oluşmuş suç örgütleri..
Zamana Karşı Yarış Filmi Izle (7 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Adam Randall
Zamana Karşı Yarış 2016 izle Zamana Karşı Yarış konusu: Matt, kız arkadaşı Anna ile Londra'ya bir günlüğüne geziye giderler. Anna'ı birileri kaçırır genç adamın kız arkadaşını tekrar kurtarabilmek i..
Tesadüfi Filmler
(8 ay öncə) Elleri Olmayan Kız 2016 Animasyon Filmi Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Sébastien Laudenbach
Elleri olmayan kız izle Yoksul bir değirmenci, zor günlerinden kurtulabilmek için kızını şetana satar. Kız şeytandan kurtulmayı başarır ancak ellerini kaybeder. Şeytanın kendisini ailesinin yanında ..
(8 ay öncə) Bitter Harvest 2017 Türkçe Altyazılı Izle - Full Hd
Müharibə filmləri / George Mendeluk
Bitter Harvest altyazılı izle 1930'lı yıllara gidiyoruz. Sovvetler Birliği başkanı Joseph Stalin, komünist deneylerin üstüne yoğunlaşmıştır. Bu deneylerin bazıları binlerce insanın açlıktan ölmesi..
(7 ay öncə) Kardeşim ve Ben - Feed Turkce Dublaj
Drammatik filmlər / Tommy Bertelsen
Kardeşim ve Ben filmi izle Bazı ikiz kardeşler, mutluluğu üzüntüyü ve acıyı beraber yaşarlar. Hatta öyle ki rüyaları bile aynıdır. Olivia ve Matthew, 18 yaşında olan ikizlerdir. Yaşadıkları bir tra..
(1 il öncə) Ölümcül Tuzak Izle | Türkçe Dublaj 2008 | The Hurt Locker
Müharibə filmləri / Kathryn Bigelow
Amerikan ordusu Irak’a girmiştir. Savaşı kazandık diye sevinirken, hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşırlar. Hergün biryerlerde canlı bombalar patlamakta ve askerler hayatını kaybetmektedir. William..
(1 il öncə) Riphagen 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part Hd
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Pieter Kuijpers
Film, Andries Riphagen’in hayatını konu almaktadır.Ripgahen ikinci dünya savaşı sırarında yüzbinlerce yahudinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Savaş yıllarında para kazanma hırsının insana neler yap..
(1 il öncə) Zoombies Filmini Izle Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Glenn Miller
Nesli tehlike altında olan hayvanların koruma altına alındığı ve yakında halka açılacak olan büyük bir hayvanat bahçesinde, maymunlardan yayılan bir enfeksiyon hayvanat bahçesindeki bütün hayvanları t..
(1 il öncə) Gençlik (Youth) Türkçe dublaj izle Full
Drammatik filmlər / Paolo Sorrentino
Tam olarak 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve son derece de özel olan filmler arasında da yer alan Youth izle filmini her zaman sizlerde sitemizden de izleyebilirsiniz. 2015 yılında yapıla..
(1 il öncə) Kriminal Dedektifler: Ailede Entrika (Türkçe dublyaj 2016)
Sənədli filmlər / Discovery
Kriminoloji ya da suç bilimi suçun açıklamasını yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir. İngiliz Yazar Thomas More..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!