Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Işığın Bittiği Yer Izle – The Abyss Tek Parça (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / James Cameron
Işığın Bittiği Yer izle - The Abyss Tek Parça - 1989 Full Hd seyredin Filmin özeti ve detaylar: Soğuk savaş döneminde Amerikan ordusuna ait bir denizaltı saldırıya uğrar ve denizin dibine doğru batar...
Kanlı Dövüş Izle – Lady Bloodfight 2016 (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Chris Nahon
Kanlı Dövüş izle - Lady Bloodfight 2016 - Türkçe Dublaj Full Hd izle Konusu ve detayları: Jane, Hong Kong'a tatile gider ancak bir grup sokak çetesinin saldırısına uğrar ve feci şekilde dövülür. Bunu..
Şehir Avcısı Izle – City Hunter Hd (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Jing Wong
Şehir Avcısı izle - City Hunter Hd - 1993 Tek parça Konusu ve detayları: Ryu Saeba, özel dedektiflik yapmaktadır. Zengin bir adamın kızı kaçırılınca soluğu Saeba'nın yanında alır. Ryu Saeba, kızı ka..
Buz Fırtınası Izle – Christmas Icetastrophe 2014 (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Jonathan Winfrey
Buz Fırtınası izle - Christmas Icetastrophe 2014 - Full Hd Konusu ve detayları: Bir göktaşı atmosferde iki parçaya bölünerek, küçük bir kasabaya düşer. Parçanın biri düştüğü yeri dondurur. Diğer parç..
Blade Runner – Ölüm Takibi Izle – Tek Parça Hd (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Ridley Scott
Blade Runner - Ölüm Takibi izle - Tek parça Hd - 1982 Konusu ve detayları: Dünyamıza uzaydan çeşitli, yapay android sisteme sahip canlılar gelmektedir. Heckard, izinsiz biçimde dünyaya gelen bu yapa..
Tam Gaz – Baby Driver 2017 Filmi Izle (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Edgar Wright
Tam Gaz - Baby Driver 2017 Filmi izle - Türkçe Dublaj - Altyazılı Konusu ve detayları: Görünümü nedeniyle Baby lakabını alan genç, çok iyi bir araba sürücüsüdür. Çeşitli suçlara bulaşmuş kişileri ist..
Para – Money – Tien Ban 2016 Türkçe Dublaj Izle (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Martín Rosete
Para - Money - Tien ban 2016 Türkçe Dublaj izle Konusu: İki varlıklı iş adamı, son işlerinde ki yolsuzluk sayesinde 5 milyon dolar para kazanmıştırlar. Olayın ertesi günü büyük malikanelerinde davet ..
İkiz Kan Izle – Double Impact Tek Parça (5 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Sheldon Lettich
İkiz Kan izle - Double impact Tek parça - 1991 Hd Konusu ve detayları: İkiz kardeşler Alex ve Chad, anne ve babaları öldürülünce ayrılırlar. Aradan 25 yıl geçmiştir. Alex, ailesini öldürenlerden int..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Blair Cadısı 2016 Izle - Blair Witch Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Adam Wingard
James, kardeşi ve iki arkadaşının Maryland dağına giderek Blair Cadısını araştırması ve bir daha haber alınamamasının üzerinden 20 yıl geçerken bu olayı aydınlatmak üzere bölgeye giden bir grup insanı..
(1 il öncə) Mars - Kızıl Gezegenin Akıl Almaz Gizemleri (Türkçe Dublaj)
Sənədli filmlər / Discovery
Bir zamanlar okyanusların, göllerin ve nehirlerin bulunduğu yaşam için gerekli koşullara sahip bir gezegen şimdi çöllerle kaplı bir ölü gezegen mi? Mars'ın, geçmişte sulak bir gezegen olduğuna ilişkin..
(1 il öncə) Ölümcül Tuzak Izle | Türkçe Dublaj 2008 | The Hurt Locker
Müharibə filmləri / Kathryn Bigelow
Amerikan ordusu Irak’a girmiştir. Savaşı kazandık diye sevinirken, hiç beklemedikleri olaylarla karşılaşırlar. Hergün biryerlerde canlı bombalar patlamakta ve askerler hayatını kaybetmektedir. William..
(5 ay öncə) Thor 3 Ragnarok Izle 2017 Full HD
Fantastik / Taika Waititi
Thor 3 Ragnarok izle 2017 Full HD - Thor 3 izle - Türkçe Dublaj Konusu ve detayları: Hayranlarının merakla beklediği serinin 3.'ü filminde heyacan kaldığı yerden devam ediyor. Thor, Asgard'tan uzakta..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Uzman Gözünden (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) Köstebek - Imperium Filmi Izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Daniel Ragussis
FBI ajanı Nate Foster , beyazların üstün ırk olduğunu öngören bir örgütü saf dışı bırakmak için gizli göreve gider. Yavaşça bu örgütün içerisine sızan Nate, bir yandan rolünü iyi oynamaya çalışırken, ..
(1 il öncə) Suç Ortağı Türkçe Dublaj izle – Complicit
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Niall MacCormick
Elinde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen Londra’daki 7 Temmuz terör saldırısına benzer yeni bir saldırı planı olduğunu düşünen Edward Ekubo, olası bir saldırıyı engelleyebilmek için harekete geçer...
(1 il öncə) Riphagen 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part Hd
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Pieter Kuijpers
Film, Andries Riphagen’in hayatını konu almaktadır.Ripgahen ikinci dünya savaşı sırarında yüzbinlerce yahudinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Savaş yıllarında para kazanma hırsının insana neler yap..
Sponsorlu

adban.su