Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Ölüm Mutantları 2047 Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Alessandro Capone
Sene 2047… Dünya artık CCG adında bir federal güç tarafından yönetilmektedir. Bir Yeşiler üyesi olan Ryan, CCG’nin işlediği korkunç suçları ortaya çıkarmak için delil toplamak üzere görevlendirilir. B..
Hayalet Dağcı Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Urmas Eero Liiv
Sovyet döneminde geçen film, içinde korku öğeleri barındıran, gerçek yaşam kesitlerinden oluşmaktadır. Tırmanışa giden bir grup dağcı, Sibirya’daki son günlerinde tuhaf olaylar yaşamaya başlarlar. Gru..
Takip: İstanbul Türkçe Dublaj izle - Tek Parça Full (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Olivier Megaton
İlk filmde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırıyor. Emekli CIA ..
Hızlı ve Öfkeli 2 izle - 720p Tek Parça HD (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / John Singleton
Serinin ilk filmi çok ilgi görünce ikinci filmi çekilmeye başlanıldı. Film karşımıza “Daha hızlı ve öfkeli” karşımıza çıktı. Başrolde Paul Walker yer alıyor. Konusuna gelecek olursak, eski bir polis o..
Hızlı ve Öfkeli 3 izle - Türkçe Dublaj Tek Parça (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / “The Fast and the Furious Tokyo Drift”
Hızlı ve öfkeli serisi 3’ü filmiyle sizlerle buluşuyor. Filmin yönetmen ve oyuncu kadrosu değişmiş durumda,Değişim sadece kadro ile kalmamış. Arabalar yenilenmiş ve daha da hızlı hale getirilmiş. Konu..
Hızlı ve Öfkeli 7 Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / James Wan
Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan..
Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious 2009 HD izle (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Justin Lin
Serinin 4.ü filminde Vin Diesel geri dönüyor.Dominic Toretto ile Brian O’Conner arasındaki yarım kalan husumet yeniden alevlenir ancak gün hesaplaşma günü değil, ortak düşmana karşı birlik olmak günüd..
Hızlı ve Öfkeli The Fast The Furious Türkçe dublaj izle (1 il öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Rob Cohen
Vin Diesel, Paul Walker’in başrollerini paylaştığı aksiyon dolu bir film.Özellikle moditifiyeli araba turkunlarına tavsiyemizdir. Filmin konusu ise şöyledir; Los Angeles polis teşkilatı Domonic’in lid..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Əbədi ezamiyyət (2016) Azərbaycan filmi izlə
Drammatik filmlər / Arzu Əliyeva
“Əbədi ezamiyyət” filmi Azərbaycan Xalq Cümhuriyyətinin 1919-cu ilin yanvarında parlament sədri Əlimərdan bəy Topçubaşovun rəhbərliyi ilə Paris Sülh Konfransına ezam etdiyi nümayəndə heyətinin keşm..
(1 il öncə) Kurtuluş Günü 2: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Izle 2016 HD
Aksion / Elmi-qurğu / Roland Emmerich
Uzaylıların ilk saldırısının üstünden 20 yıl geçmiştir. İlk saldırının yaraları sarılmaya çalışılmakta, yeni saldırılara karşı önlemler alınmaktadır. Uzaylıların teknolojisinden yararlanan Dünya devle..
(1 il öncə) Inside: 2ci Dünya Savaşı (türkçe belgesel)
Sənədli filmlər / TR BRS 3
Inside: 2. Dünya Savaşı, savaşın en kanlı dönemine tanıklık etmiş gazi ve vatandaşların yaşadıklarını, onların gözüyle saniye saniye sizlerle buluşturuyor. Savaşın soğuk yüzünü, tüyler ürperten çatışm..
(1 il öncə) Korkunç Bir Film 1 Scary Movie Türkçe Dublaj
Komediya filmləri / Keenen Ivory Wayans
Korkunç bir film bu ilk serisinde Çığlık ve 6.His filmlerini tiye alıyor. Birbirinden korkunç sahnelerle dalga geçelirken gülmekten kırılacaksınız…
(1 il öncə) Korku Terapisi Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Alejandro Amenábar
1990 yılında Minnesota’da geçiyor. Hatırlayamadığı bir suçla karşı karşıya kalan John Gray’in soruşturma sürecini ön plana alan film, meraklılarına ince işlenmiş bir suç gerilimi vadediyor...
(4 ay öncə) The Exception – İstisna 2016 Filmi Izle
Müharibə filmləri / David Leveaux
The Exception - İstisna 2016 Filmi izle - Türkçe Dublaj Full Hd izle Konusu ve detayları: İkinci dünya savaşı devam etmektedir. Kaiser ve Hermine Hollanda'da yaşayan soylu varlıklı bir ailedir. Aile, ..
(1 il öncə) Kriminal Dedektifler: Cinayet Zinciri
Sənədli filmlər / Belgeseller2013
Kriminoloji ya da suç bilimi suçun açıklamasını yapan, suçlu davranışın nedenlerini inceleyen, suçun önlenmesi ve suçlulukla mücadele ile ilgilenen bir bilimsel öğretidir.İngiliz Yazar Thomas More, sı..
(1 il öncə) Ölüm Emri Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Gavin Hood
. Alzheimer’a yakalanan babasıyla ilgilenmek zorunda kalan Jack, bü yüzden büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır. Babası Paul ise, henüz halen aklı yerindeyken oğluyla barışmak istemektedir. Birlikte..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!