Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016 (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Keoni Waxman
Salazar ölmeli konusu: John Harrison'un da arlarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakcısı Salazar'ı koruma görevi verilir. Askerler, ilk başlarda bu görevi yadırgarlar ancak Devleti..
Yaşam Savaşı – Freejack Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Geoff Murphy
Yaşam savaşı konusu: Alex Furlong, iyi bir otomobil yarışçısıdır. Bir gün yarıştayken bir olay olur ve Victor Vacendak liderliğindeki gelecekten gelen korsanlar tarafından kaçırılır, 2009 yılına gö..
Rehine – Hostage Filmi Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Florent-Emilio Siri
Rehine - Hostage konusu: Jeff Talley, rehin alan suçluyu ikna etmekle görevli bir polistir. Ancak son görevinde başarısız olur ve rehine ile rehin alan kişi ölür. Bu olaydan sonra büyük bir bunalıma..
Balık Hikayesi 2017 Türkçe Dublaj Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Charlie Vaughn
Balık hikayesi konusu: Aileca izleyebileceğiniz güzel bir fantastik macera... Üç çocuk arkadaş Fly, Stella ve Chuck göle balık tutmaya giderler. Gölün civarında çeşitli deneyler yapan profesöre ait ..
Suyun Sesi 2017 Türkçe Altyazılı Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Guillermo del Toro
Suyun sesi konusu: 1960'lı yıllara gidiyoruz. Soğuk savaş dönemi hala etkisini göstermektedir. Gizli deneylerin yapıldığı bir güvenlik laboratuvarında çalışan Elisa, amphibious (amfibik) yaratıkla b..
Project Eden: Vol. I 2017 Türkçe Altyazılı Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Ashlee Jensen,Terrance M. Young
Project Eden: Vol. I konusu: Alice Lawson'un oğlu ileri derecede şizofrendir. Eski bir askeri personel, Alice'e oğlunun basit birisi olmadığını ve küresel bir komplonun merkezinde olduğunu anlatır. ..
Savaşçı Kurt 2015 Tek Parça Izle (3 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Jing Wu
Savaşçı kurt konusu: Çin özel kuvvetlerinde asker olan Leng Feng, nişancılık konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Leng, bir uyuşturucu baronuna büyük zararlar vermeye başlar. Bunun üzerine baron, ..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kurbağa Krallığı Türkçe Dublaj izle - Frog Kingdom
Animasiya, cizgi filmləri / Nelson Shin, Melanie Simka
Kurbağa Kral, düzenlenecek olan Kurbağa Olimpiyatları’nı kazanan kişinin kızı Prenses Froglegs evleneceğini ilan eder. Aynı fikirde olmayan prenses, olimpiyatlara katılıp özgürlüğünü kazanabilmek için..
(10 ay öncə) Tünelin Ucunda 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Rodrigo Grande
Tünelin ucunda filmi izle Joaquin, tekerlekli sandalyeye mahkum yaşayan biridir. Monoton sakin bir hayatı vardır. Evinin bir odasını bir kadın ile kız kardeşine kiralar. Yeni kiracılarıyla hayatına ..
(1 il öncə) Manhattan Gecesi Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Brian DeCubellis
Porter Wren karakterindeki Adrien Brody’nin hayatındaki skandalların, işi ve evliliğine olan yansımalarına odaklanıyor. Filmde cevval bir gazeteci olan Adrien Brody, çok büyük bir hikayenin peşindedir..
(1 il öncə) Frankenstein Ölümsüzlerin Savaşı Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Stuart Beattie
Uzun zamandır beklenen Frankenstein filmi yeni sürüm alt yazının çıkmasıyla birlikte sitemizdeki yerini alıyor.. Filmde Frankenstein yaratıcını öldürmüş ve kendisini bir arayış içerisinde bulunmuştur...
(1 il öncə) Fbi Dosyaları: Karabasan
Sənədli filmlər / Belgeseller2013
Karabasan turkce cinayet belgeselleri 2016
(1 il öncə) Korku Terapisi Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Alejandro Amenábar
1990 yılında Minnesota’da geçiyor. Hatırlayamadığı bir suçla karşı karşıya kalan John Gray’in soruşturma sürecini ön plana alan film, meraklılarına ince işlenmiş bir suç gerilimi vadediyor...
(1 il öncə) Mechanic Resurrection Izle Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Dennis Gansel
Arthur Bishop sevgilisini kaçırmışlardır. Kaçıranlar ondan 3 tane yapılması imkansız suikast görevini yapması isterler. İşin en iyi tarafı tüm bunları kaza olarak göstermesi gereklidir...
(1 il öncə) Deliler Evi (Madhouse) Türkçe dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / William Butler
Bir zamanların en saygıdeğer psikiatri hastanelerinden olan Cunningham Hall, şimdi parasızlık ve ilgisizlik yüzünden sınırlı bir mekanda çok fazla hastanın barındığı bir döküntü haline gelmiştir. Bütü..
Sponsorlu

adban.su