Kateqoriya: Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu

Türkcə dublyaj Aksion / Elmi-qurğu
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Hokkabaz Izle – Sleight Full Hd (3 həft. öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / J.D. Dillard
Hokkabaz izle konusu: Sokak sihirbazlığı yapan küçük Bo, küçük kız kardeşiyle birlikte annelerinin yanından ayrılır. Bo geçimlerini sağlamak için sihirbazlığın yanında uyuşturucu satmaya başlar. Teda..
6 Days Izle – Tek Parça Hd (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Toa Fraser
6 days izle - 6 Gün konusu: Gerçek bir olaydan beyazperdeye uyarlanmıştır. 1980'li yıllarda, bir grup, Londra'da ki İran Büyükelçiliğine baskın verir ve içerdekileride rehin alırlar. Tüm dünya bu ol..
Spawn 1997 izle turkce dublaj (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Mark A.Z. Dippé
Spawn izle konusu: İşinde çok başarılı birisi olan ve çocuklarıyle eşini çok seven Al Simmons, ortağı tarafından öldürülür. Öldükten sonra şeytanla antlaşma yapar. Şeytanın ordularına hükmetmek ve in..
Galaksinin Koruyucuları 2 Izle Türkçe Dublaj 2017 (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / James Gunn
Galaksinin Koruyucuları 2017 izle Galaksinin Koruyucuları 2 izle 2017 Aksiyon, Bilimkurgu filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 konusu: Macera kaldığı yerden devam ediyo..
Lucy Izle Türkçe Dublaj (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Luc Besson
Lucy izle Lucy 2014 Aksiyon, Bilimkurgu filmini türkçe dublaj 1080p Hd izleyebilirsiniz. Konusu: Lucy, bir arkadaşınında sebep olmasıla uyuşturucu çetesinin eline düşer. O artık çete için çalışan ..
Aziz Izle 2017 Türkçe Dublaj (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Simon West
Aziz izle 2017 Aziz izle, The Saint 2017 Aksiyon filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz. Aziz film konusu: Afrika için toplaanan 2.5 milyar dolar ortadan kaybolmuştur üstelik paradan sorumlu ..
Küçük Işıklar Şehri Filmi Izle (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Pete Travis
Küçük Işıklar Şehri 2016 izle Küçük Işıklar Şehri konusu: Günümüz Londra'sının görünmeyen yönü... Belli dini inanışa sahip tarikatlar, fanatizme inananlar, siyasi entrikalarla oluşmuş suç örgütleri..
Zamana Karşı Yarış Filmi Izle (1 ay öncə)
Aksion / Elmi-qurğu / Adam Randall
Zamana Karşı Yarış 2016 izle Zamana Karşı Yarış konusu: Matt, kız arkadaşı Anna ile Londra'ya bir günlüğüne geziye giderler. Anna'ı birileri kaçırır genç adamın kız arkadaşını tekrar kurtarabilmek i..
Ana sehife WhatsApp Plus Yükle MP3 yükle Android APK Yükle Erotik sayt 18+ Tanışlıq Saytı

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. https://film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.