Türkcə dublyaj Komediya filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
The Bronze Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / Bryan Buckley
Hope Ann Greggory, 2004 yılında jimnastik dalında bronz madalya kazanmış bir Amerikan kahramanıdır. Günümüzde ise hayata küsmüş, unutulmuş ve babasının evinde kalan bir kadındır. Kendisini idol olarak..
Bay Doğru Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / Paco Cabezas
Acı bir ayrılık yaşayan Martha, kendisi için mükemmel biri gibi gözüken Mr. Right ile tanışır. Martha, ilişkileri ilerledikçe Mr. Right’ın kiralık katil olduğunu öğrenir. Zamanla birçok düşman edinmiş..
Keanu Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / Peter Atencio
Ayrılık acısı çekerken bulduğu yavru kedi ile yeniden hayata bağlanan ve kedisine Keanu adını veren bir adam ile en yakın arkadaşının, Keanu kaybolduktan sonra başlayan maceralarını konu alıyor...
Çılgın Bir An Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / Jean-François Richet
Yeni boşanan 44 yaşındaki Pierre, genç kızı, yakın arkadaşı Jacques ve onun kızı Francois ile tatile çıkar. Saint Tropez’de gittikleri bir partide, Pierre ve genç Francois yakınlaşır...
Çılgın İhtiyar Türkçe Dublaj izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / “Like for Likes”
Evlilik arifesindeki Jason ve eski asker emeklisi büyükbabası Dick, bahar tatili için soluğu Florida’da alır! Damat olmak üzereyken Jason’ı zorlu sınavlar beklemektedir. Eğlenceli komedi filminin yöne..
Çılgın Bir Gece Türkçe Dublaj izle – The Night Before (1 il öncə)
Komediya filmləri / Jonathan Levine
Yılbaşı hazırlıkları için hazırlanan koskocaman bir ülke vardır. Ülkenin her yeri ayrı ışıklamalarla kaplanmıştır. Bir binada istediğinizi yapabileceğiniz her şey bulunmaktadır. Müzik üstüne okuyan ik..
The Fundamentals of Caring izle (1 il öncə)
Komediya filmləri / Rob Burnett
Emekliye ayrılmış bir yazarın yaşadığı acılar ve kayıplar sonucu, yardıma muhtaç insanlara bakıcılık yapmaya başlamasını konu ediniyor. Bu süreç yazarın yaşama bakış açısında yeni bir perspektif geliş..
Korkunç Bir Film 4 izle ~ Tek Parça Türkçe Dublaj,Scary Movie 4 (1 il öncə)
Komediya filmləri / David Zucker
Serinin 4.’ü filmi olan Korkunc Bir Film 4 Garez,Testere ve Milyonluk bebek gibi filmleri tiyeye alıyor…
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Adli Tıp Yakalar - El Falı
Sənədli filmlər / Mehmet Ö.
Adli Tıp Yakalar - El Falı, Polisiye Belgesel
(1 il öncə) REC 4 Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jaume Balagueró
Binada çıkan yangına genç Tv muhaberi AngeLa Vidal’da, itfaiye ile birlikte girer. Ancak kimsenin bilmediği birşey vardır, Angele tuhaf bir enfeksiyon taşımaktadır…
(1 il öncə) Batman Büyük Öfke Türkçe Dublaj izle - Batman Bad Blood
Animasiya, cizgi filmləri / Jay Oliva
Bruce Wayne ortadan kaybolur Wayne’in nerede olduğu, hatta hayatta olup olmadığı bile meçhul. Catwoman Batman’in kayboluşunu araştırmaya başlar. İşte bu ekip bir yandan Bruce Wayne’e ne olduğunu öğren..
(1 il öncə) Annemle Geçen Yaz filmi izle
Komediya filmləri / “Que Horas Ela Volta ”
Brezilya sinemasının ödüle doymayan yönetmeni Anna Muylaert’tan aile, iktidar ve sevgiye dair mizahla harmanlanmış dokunaklı bir film.
(8 ay öncə) Sevimli Traktör 3 Izle 2017
Komediya filmləri / Peder Hamdahl Næss
Sevimli Traktör 3 izle 2017 filmini türkçe dublaj 1080p hd izleyebilirsiniz. Konusu: Ormanlık bir arazide ki çiftlik, Gustav'ın ailesine aitti. Ailenin tüm bireyleri bu çiftlikte huzurlu ve mutlu ya..
(9 ay öncə) Railroad Tigers Izle Türkçe Altyazılı 2016
Müharibə filmləri / Ding Sheng
Railroad tigers izle Railroad tigers konusu: Hikaye 1941 yılında geçiyor. Çin'de ki insanlar açlıktan kırılmaktadır. Halkın bu durumuna çare bulmak isteyen ve kendilerine özgürlük savaşçıları diyen b..
(5 ay öncə) Dieumerci! 2016 Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Izle
Komediya filmləri / Lucien Jean-Baptiste
Dieumerci! 2016 Filmi Türkçe Dublaj Tek parça izle Konusu: Lucien Jean-Baptiste'nin yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği film, 44 yaşında hapisten çıkan ve aktör olmak için mücadele eden Dieumerci'..
(1 il öncə) Koleksiyoncu 2 (The Collection 2) Türkçe Dublaj
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Marcus Dunstan, Patrick Melton
Aksiyon ve gerilimi tavan yapan Koleksiyoncu dehşet saçmak için bir kez daha geri geliyor. Maskeli seri katil şimdi yeni bir kurbanın peşindedir. Genç kız bir arkadaşının ısrarıyla kendisini bekleyen ..
Sponsorlu

adban.su