Türkcə dublyaj Komediya filmləri
Siyahı kateqoriyalara görə sıralanmışdır.
Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle (3 ay öncə)
Komediya filmləri / Maksim Sveshnikov
Evde köpek başına konusu: Paws ve Bones, evin iki sevimli köpeğidir. Sahipleri tatile çıkan köpekler, evde özgür olmanın tadını çıkarmaktadır ancak eve giren iki hırsız köpeklerin planlarını altüst..
Kime Niyet Kime Kısmet 2017 Izle (3 ay öncə)
Komediya filmləri / Brendan Bradley
Kime niyet kime kısmet konusu: Amy Tyler, sevgilisiyle tatil programı yapmıştır. Otel ve uçak bileti rezervasyonları ayarlanmıştır ancak çift, tatile çıkmadan önce kavga edip ayrılırlar. Tatil prog..
The Polka King 2017 Tek Parça Izle (3 ay öncə)
Komediya filmləri / Maya Forbes,Wallace Wolodarsky
The Polka King konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Müzik severlerin yakından tanıdığı, Jan Lewan'in hapishaneye kadar uzanan öyküsünü izleyeceğiz. Jan Lewan, günümüzdeki adıyla saa..
Cenaze Işleri 2017 Yerli Filmini Tek Parça Izle (3 ay öncə)
Komediya filmləri / Korhan Uğur
Cenaze işleri konusu: Eskişehir Odunpazar Belediyesinin cenaze işleri bölümünde çalışan Orhan, aynı zamanda kimsesizler mezarlığınında sorumlusudur. Maddi sıkıntılar nedeniyle sevdiği kız Serpil'le ..
Muhteşem Gilly Hopkins Izle – Tek Parça (3 ay öncə)
Komediya filmləri / Stephen Herek
Muhteşem Gilly Hopkins konusu: 12 yaşındaki Gilly Hopkins, kimsesi olmadığı için bakıcı aileye verilmiştir. Ancak çıkardığı sorunlar nedeniyle, sürekli bakıcı ailesi değişmektedir. Gilly, son bakı..
Dieumerci! 2016 Filmi Türkçe Dublaj Tek Parça Izle (5 ay öncə)
Komediya filmləri / Lucien Jean-Baptiste
Dieumerci! 2016 Filmi Türkçe Dublaj Tek parça izle Konusu: Lucien Jean-Baptiste'nin yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği film, 44 yaşında hapisten çıkan ve aktör olmak için mücadele eden Dieumerci'..
Saftirik Greg’in Günlüğü Bende Bu Şans Varken Izle (7 ay öncə)
Komediya filmləri / David Bowers
Saftirik Greg'in günlüğü bende bu şans varken konusu: Saftirik Greg'in maceraları devam ediyor. Büyükannesinin yaşadığı şehirde, bilgisayar oyunları fuarı açılmıştır. Fuara gitmek isteyen Greg, aile..
Sevimli Traktör 3 Izle 2017 (8 ay öncə)
Komediya filmləri / Peder Hamdahl Næss
Sevimli Traktör 3 izle 2017 filmini türkçe dublaj 1080p hd izleyebilirsiniz. Konusu: Ormanlık bir arazide ki çiftlik, Gustav'ın ailesine aitti. Ailenin tüm bireyleri bu çiftlikte huzurlu ve mutlu ya..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kor Sevgi 2006 (Fanaa) Azərbaycanca Dublyaj Hind Filmi
Romantik filmlər / Kunal Koxli.
Fanaa Kor sevgi Filmi izle, Kor sevgi, sevgi izle, Kor Mehebbet izle
(1 il öncə) Kışın Ortasında Izle - Edge Of Winter 2016 Tek Part Hd
Drammatik filmlər / Rob Connolly
2 çocuk Kışın ortasında şiddetli bir fırtınada, hayatları boyunca çok az gördükleri ve az tanıdıkları babalarıyla mahsur kalırlar. Acaba çocuklar için tehlikeli olan hava şartları mı yoksa babaları mı..
(1 il öncə) Snoopy ve Charlie Brown Peanuts Filmi Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Steve Martino
Charlie Brown kesinlikle ihtiyacı olduğunu düşündüğü bir şeyi almak için arayışa çıkar.
(1 il öncə) İyi Bir Dinozor Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Peter Sohn
Peki ya ,dünyaya yeni bir denge getiren bu felaket hiç yaşanmasaydı , dinazorların yok olmasına yol açan meteor dünyayı ıskalamış olsaydı , ve biz hala dinazorlarla birlikte yaşıyor olsaydık . O zaman..
(1 il öncə) Alvin ve Sincaplar Yol Macerası Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Walt Becker
Bir dizi yanlış anlaşılmanın sonrasında Alvin, Simon ve Theodore, Dave’in yeni sevgisilisine evlenme teklifi edeceğini düşünmeye başlarlar. Şimdi önlerinde Dave’i bu kararından vazgeçirip arkadaşların..
(1 il öncə) Küçük Prens Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Mark Osborne
Antoine de Saint-Exupéry’in klasikleşmiş eseri ‘Küçük Prens’ten sinemaya uyarlanan animasyon türündeki yapıtta, bir pilot kendisini ıssız bir çölün ortasında bulur ve çok uzak bir gezegenden gelmiş ol..
(7 ay öncə) Hokkabaz Izle – Sleight Full Hd
Aksion / Elmi-qurğu / J.D. Dillard
Hokkabaz izle konusu: Sokak sihirbazlığı yapan küçük Bo, küçük kız kardeşiyle birlikte annelerinin yanından ayrılır. Bo geçimlerini sağlamak için sihirbazlığın yanında uyuşturucu satmaya başlar. Teda..
(1 il öncə) Kickboxer 2016 Filmi izle
Türkçe Altyazılı filmlər / John Stockwell
California’nın Venice kentinde yaşayan Eric Sloane ve Kurt Sloane kardeşler, aile büyüklerinin nesillerdir yaptığı gibi dövüş sporlarıyla ilgilenmektedir. Karatede dünya şampiyonluğu kazanan büyük kar..
Sponsorlu

adban.su