Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?

Türkcə dublyaj (13 / 711)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
(2 ay öncə) Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
(2 ay öncə) Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Darren Aronofsky
Anne! - Mother! 2017 konusu: Yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky'in üstlendiği etkileyici bir film. Huzurlu sakin bir yaşam süren çiftin hayatları, evlerine gelen davetsiz misafirlerde..
(2 ay öncə) Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
(2 ay öncə) Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle
Komediya filmləri / Maksim Sveshnikov
Evde köpek başına konusu: Paws ve Bones, evin iki sevimli köpeğidir. Sahipleri tatile çıkan köpekler, evde özgür olmanın tadını çıkarmaktadır ancak eve giren iki hırsız köpeklerin planlarını altüst..
(2 ay öncə) Kocaayak Ve Oğlu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Ben Stassen,Jeremy Degruson
Kocayak ve oğlu konusu: 13 yaşındaki Adam'ın babası gizemli biçimde ortadan kaybolmuştur. Adam, babasına ne olduğunu ve nerede olduğunu bulmak için yola çıkar. Bu dönemde çevre halkı Kocayak efsanes..
(2 ay öncə) Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Keoni Waxman
Salazar ölmeli konusu: John Harrison'un da arlarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakcısı Salazar'ı koruma görevi verilir. Askerler, ilk başlarda bu görevi yadırgarlar ancak Devleti..
(2 ay öncə) Atomica Izle – Deep Burial 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
(2 ay öncə) Kirli İşler Tek Parça Hd Izle
Sirrlər / Alan Mak,Wai-Keung Lau
Kirli işler 2002 konusu: Hong Kong polis teşkilatı, Chan Wing-yan'i muhbirlik yapması için özel yetiştirmiş ve Mafyanın içine sızdırmıştır. Mafya'nın tepesindeki isimlerde boş durmamaktadır. Onlarda..
Təsadüfi Filmlər
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Kaza Mı Cinayet Mi (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) Gələcəyin Həddi 2014 (Edge of Tomorrow) Azərbaycanca Dublyaj
Aksion / Elmi-qurğu / Doug Liman
Edge of Tomorrow, Gələcəyin Həddi, Döyüş filmləri, Fantastik filmlər, Macəra filmləri, Azərbaycanca dublyaj filmləri yalnız bizim saytdan izləyə bilərsiniz. Google translate: Sabah Edge epik fəali..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: İnsan Avı (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) Testere 5 - Saw 5 izle ~ Tek Parça HD,Türkçe Dublaj Seyret
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Hackl
Yıllardır Jigsaw’ı yakalamak için uğraşan dedektif Mark Huffman, Testere ölünce yerine geçer ve onun oyunlarını kaldığı yerden sürdürür…
(1 il öncə) Evrim 2015 Izle | Evolution Türkçe Dublaj | Tek Part
Drammatik filmlər / Lucile Hadzihalilovic
Bütün kadınlar birbirine inanılmaz benzemektedir. Saç şekilleri, giyimleri herşeyi aynıdır. Bu ıssız ada da sadece kadınlar ve ufak erkek çocukları yaşamaktaydı.10 Yaşında ki Nicolas, Dünyayı sadece ..
(1 il öncə) İki Hata Türkçe Dublaj izle - Two Wrongs
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Tristan Dubois
Bekar bir anne olan Sarah, hayatını ev hemşireliği yaparak ve tek kızına bakarak geçirmektedir. Küçük kızı kaybolduğunda ise hayatı kabusa döner ve onu bulabilmek için zorlu bir mücadelenin içine atıl..
(1 il öncə) Kurbağa Krallığı Türkçe Dublaj izle - Frog Kingdom
Animasiya, cizgi filmləri / Nelson Shin, Melanie Simka
Kurbağa Kral, düzenlenecek olan Kurbağa Olimpiyatları’nı kazanan kişinin kızı Prenses Froglegs evleneceğini ilan eder. Aynı fikirde olmayan prenses, olimpiyatlara katılıp özgürlüğünü kazanabilmek için..
(1 il öncə) Fareli Köyün Kavalcısı Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Kim Kwang-tae
Kore Savaşı sonrası Güney Kore… Bir baba ve oğlu, kendilerine yeni bir yuva bulma umuduyla yollara düşmüştür. Dağların arasında saklı bir köye varırlar. Burada yaşayan insanlar, kibar olmalarına karşı..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Ölümcül Deney 2: Kıyamet izle ~ Tek Parça,Resident evil Apocalypse HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Alexander Witt
Umbrella Şirketinin yaptığı deneyler sonucu patlayan virüs tüm dünyaya yayılmaktadır. Virüsden etkilenmeyen Alice ve bir grup insan hem zombilerle hem de Umbrella Şirketi’nin üst yöneticileriyle mücad..
(1 il öncə) Benzer Sesler Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Dustin Marcellino
1970’lerin glam rock akımı ve bir ailenin yaşamını konu alan bir film
(4 ay öncə) Tam Gaz – Baby Driver 2017 Filmi Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Edgar Wright
Tam Gaz - Baby Driver 2017 Filmi izle - Türkçe Dublaj - Altyazılı Konusu ve detayları: Görünümü nedeniyle Baby lakabını alan genç, çok iyi bir araba sürücüsüdür. Çeşitli suçlara bulaşmuş kişileri ist..
(1 il öncə) Bay Kemikçi 2 Izle | Mr Bones 2: Back From The Past
Komediya filmləri / Gray Hofmeyr
Kunji ölüm döşeğindedir ve ölmeden önce arkadaşı Kral Hekule değerli bir taş hediye eder.Taş lanetlidir Kral Hekule’nin ruhuna Kunji girer. Hekule ve ülkeyi bu durumdan kurtarmak Dr büyücü Mr.Bones’e ..
(1 il öncə) Kaptan Amerika İç Savaş Türkçe Altyazılı izle
Aksion / Elmi-qurğu / Anthony Russo, Joe Russo
Ultron Çağı filminden sonra Yenilmezler ekibinin giriştiği bir başka macera, oldukça büyük çaplı maddi ve manevi hasarlara neden olmuştur. Bu durum, Amerikan Hükumeti’nin yenilmezlere karşı giderek da..
(1 il öncə) Хардкор 2016
Fantastik / Ilya Naishuller
Главный герой фильма Генри приходит в себя в военно-научной лаборатории по созданию людей-киборгов. Он знает о себе лишь то, что когда-то был счастливо женат на красавице Эстель, которая только что ве..
(1 il öncə) Atalarımızın bayraqları 2006 (The Flag Of Our Godfathers) Azərbaycanca Dublyaj
Müharibə filmləri / Clint Eastwood.
Azeri dublaj doyus filmi, Döyüş filmləri, Flags Of Our Fathers Official Azərbaycanca dublyaj filmləri yalnız bizim saytdan izləyə bilərsiniz.
(1 il öncə) Ölümcül Oyun Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Severin Fiala, Veronika Franz
Sıcak bir yaz günü, 9 yaşındaki ikizler ıssız evlerinde annelerinin estetik ameliyattan dönüşünü beklemektedirler. Yüzü tamamen sargılar içinde eve gelen annelerinin değişik davrandığını farkeden çocu..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!