Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?

Türkcə dublyaj (13 / 711)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
(2 ay öncə) Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
(2 ay öncə) Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Darren Aronofsky
Anne! - Mother! 2017 konusu: Yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky'in üstlendiği etkileyici bir film. Huzurlu sakin bir yaşam süren çiftin hayatları, evlerine gelen davetsiz misafirlerde..
(2 ay öncə) Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
(2 ay öncə) Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle
Komediya filmləri / Maksim Sveshnikov
Evde köpek başına konusu: Paws ve Bones, evin iki sevimli köpeğidir. Sahipleri tatile çıkan köpekler, evde özgür olmanın tadını çıkarmaktadır ancak eve giren iki hırsız köpeklerin planlarını altüst..
(2 ay öncə) Kocaayak Ve Oğlu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Ben Stassen,Jeremy Degruson
Kocayak ve oğlu konusu: 13 yaşındaki Adam'ın babası gizemli biçimde ortadan kaybolmuştur. Adam, babasına ne olduğunu ve nerede olduğunu bulmak için yola çıkar. Bu dönemde çevre halkı Kocayak efsanes..
(2 ay öncə) Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Keoni Waxman
Salazar ölmeli konusu: John Harrison'un da arlarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakcısı Salazar'ı koruma görevi verilir. Askerler, ilk başlarda bu görevi yadırgarlar ancak Devleti..
(2 ay öncə) Atomica Izle – Deep Burial 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
(2 ay öncə) Kirli İşler Tek Parça Hd Izle
Sirrlər / Alan Mak,Wai-Keung Lau
Kirli işler 2002 konusu: Hong Kong polis teşkilatı, Chan Wing-yan'i muhbirlik yapması için özel yetiştirmiş ve Mafyanın içine sızdırmıştır. Mafya'nın tepesindeki isimlerde boş durmamaktadır. Onlarda..
Təsadüfi Filmlər
(2 ay öncə) Project Eden: Vol. I 2017 Türkçe Altyazılı Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Ashlee Jensen,Terrance M. Young
Project Eden: Vol. I konusu: Alice Lawson'un oğlu ileri derecede şizofrendir. Eski bir askeri personel, Alice'e oğlunun basit birisi olmadığını ve küresel bir komplonun merkezinde olduğunu anlatır. ..
(1 il öncə) Pieta: Acı Türkçe Dublaj Izle / Tek Parça HD
Drammatik filmlər / Ki-duk Kim
Güney Koreli yönetmen Kimki Duk’un son filmi Acı, kimsesiz bir adamın hayatını konu alıyor. Tefeciler ile çalışan ve “tahsilatta her yol mübahtır” ilkesiyle çalışan Gang Do’nun kaybedecek hiçbir şeyi ..
(1 il öncə) Alvin ve Sincaplar Yol Macerası Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Walt Becker
Bir dizi yanlış anlaşılmanın sonrasında Alvin, Simon ve Theodore, Dave’in yeni sevgisilisine evlenme teklifi edeceğini düşünmeye başlarlar. Şimdi önlerinde Dave’i bu kararından vazgeçirip arkadaşların..
(8 ay öncə) Cinayet çıkmazı 2016 Türkçe Dublaj Izle, A Kind Of Murder
Drammatik filmlər / Andy Goddard
Cinayet çıkmazı filmi izle Kazancı çok iyi olan Stackhouse, gösterişli lüks bir hayat yaşamaktadır. Eşi Clara ile olan evliliğinde mutsuzdur. O günlerde gündemi Kimmel isimli birinin karısını vahşice..
(1 il öncə) Köpekbalığı Avcısı Türkçe Dublaj Izle - Shark Killer 2015
Aksion / Elmi-qurğu / Sheldon Wilson
Ace Hunter’in abisi bir çete lideridir.Kendisine iki görev verir. Birincisi çok değerli bir elması yutan köpekbalığını bulup elması kurtarmak diğeri ise sevgilisi Jasmine’yi düşmanlarına karşı korumak..
(2 ay öncə) Whiplash Tek Parça Hd Izle
Drammatik filmlər / Damien Chazelle
Whiplash 2014 konusu: Andrew, küçük yaşlardan itibaren bateri çalmaktadır.Bateride usta biri olmak isteyen Andrew çok çalışarak ülkenin en iyi müzik okulu Shcarffer Konservatuarı'na girer. Okulun en..
(4 ay öncə) Aşk Doktoru Izle – Hitch Full Hd
Romantik filmlər / Andy Tennant
Aşk Doktoru izle - Hitch Full Hd 2005 Tek parça izle Konusu: Hitch, lise ve üniversite yıllarında, şişman içine kapanık biridir. Aşık olduğu kız kendisini alaycı biçimde reddedince, hayatında köklü..
(1 il öncə) Gizli Ve Tehlikeli Izle - Down And Dangerous 2013
Aksion / Elmi-qurğu / Zak Forsman
Peşinde ki ajanlardan bir adım önde olan Paul,uyuşturucu çetesinin içine düşmüştür. Ya kendisinden istenilen işi yapacaktır yada hayatta kalmak için kaçacaktır.
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Apollo 18 (2011) Azərbaycanca Dublyaj
Aksion / Elmi-qurğu / Gonzalo López-Gallego
Rəsmi məlumatlara görə , "Apollo 17" adamlarının iştirakı ilə keçən ay ki missiya idi. Niyə hər kəs 35 il ay uçmaq istədi? Başqa missiya olduğunu şayiələrə görə məlum idi və bu bir şey olmamış , lakin..
(1 il öncə) Ölümden Dönüş (belgesel)
Sənədli filmlər / TR BRS 3
Tünelin sonundaki ışık, ruhun bedenden ayrılması deneyimleri, doğa üstü bir varlıkla karşılaşmak… Bunların hepsi “ölümle tanışmış” insanların, yaşadıklarını söyledikleri evrensel deneyimlerden sadece ..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Uzman Gözünden (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(8 ay öncə) Zodiac Uyanıyor 2017 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jonathan Wright
Zodiac uyanıyor izle Bir seri katil kendinin sırlarını deşifre etmeye başlayan bir çiftin peşine düşer. Olaylardan habersiz olan talihsiz çift, ölümden kaçabilecek midir?... Zodiac 2017 hd izle 20..
(1 il öncə) Kötü Komşular 2 Türkçe Dublaj Izle - Neighbors 2: Sorority
Romantik filmlər / Nicholas Stoller
Eski komşularından bıkan Mac ve Kelly daha sakin bir yere taşınmaya karar verirler. Satış işlemleri için bir ay daha beklemeleri gerekmektedir. Bu sırada yan eve gelen yeni komşuları, eski komşularınd..
(1 il öncə) Viral Türkçe Altyazılı izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Henry Joost, Ariel Schulman
Gizemli bir virüs salgını yayılmaya başlamadan önce, Emma ve kız kardeşi Stacey küçük bir kasabada yaşayan normal gençlerdir. Kasaba karantinaya alınınca, kızlar ile aileleri arasına bariyerler girer...
(1 il öncə) Genç Bir Kızın Günlüğü Türkçe Dublaj izle
Romantik filmlər / Marielle Heller
1970`li yıllarda San Francisco`da geçen film, bir genç kızın annesinin erkek arkadaşı ile münasebet yaşamasını konu ediyor.
(1 il öncə) Suç Ortağı Türkçe Dublaj izle – Complicit
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Niall MacCormick
Elinde herhangi bir kanıt olmamasına rağmen Londra’daki 7 Temmuz terör saldırısına benzer yeni bir saldırı planı olduğunu düşünen Edward Ekubo, olası bir saldırıyı engelleyebilmek için harekete geçer...
Sponsorlu

Reklam yeri boş!