Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?

Türkcə dublyaj (13 / 711)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
(2 ay öncə) Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
(2 ay öncə) Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Darren Aronofsky
Anne! - Mother! 2017 konusu: Yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky'in üstlendiği etkileyici bir film. Huzurlu sakin bir yaşam süren çiftin hayatları, evlerine gelen davetsiz misafirlerde..
(2 ay öncə) Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
(2 ay öncə) Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle
Komediya filmləri / Maksim Sveshnikov
Evde köpek başına konusu: Paws ve Bones, evin iki sevimli köpeğidir. Sahipleri tatile çıkan köpekler, evde özgür olmanın tadını çıkarmaktadır ancak eve giren iki hırsız köpeklerin planlarını altüst..
(2 ay öncə) Kocaayak Ve Oğlu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Ben Stassen,Jeremy Degruson
Kocayak ve oğlu konusu: 13 yaşındaki Adam'ın babası gizemli biçimde ortadan kaybolmuştur. Adam, babasına ne olduğunu ve nerede olduğunu bulmak için yola çıkar. Bu dönemde çevre halkı Kocayak efsanes..
(2 ay öncə) Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Keoni Waxman
Salazar ölmeli konusu: John Harrison'un da arlarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakcısı Salazar'ı koruma görevi verilir. Askerler, ilk başlarda bu görevi yadırgarlar ancak Devleti..
(2 ay öncə) Atomica Izle – Deep Burial 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
(2 ay öncə) Kirli İşler Tek Parça Hd Izle
Sirrlər / Alan Mak,Wai-Keung Lau
Kirli işler 2002 konusu: Hong Kong polis teşkilatı, Chan Wing-yan'i muhbirlik yapması için özel yetiştirmiş ve Mafyanın içine sızdırmıştır. Mafya'nın tepesindeki isimlerde boş durmamaktadır. Onlarda..
Təsadüfi Filmlər
(1 il öncə) Dying of the Ligh izle – Türkçe Altyazılı HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Theodore Melfi
CIA Ajanı olan Even ve onun gizli dünyasını beyaz perdeye aktaran gerilim yüklü bir Nicolas Cage filmi.
(1 il öncə) Hızlı ve Öfkeli 2 izle - 720p Tek Parça HD
Aksion / Elmi-qurğu / John Singleton
Serinin ilk filmi çok ilgi görünce ikinci filmi çekilmeye başlanıldı. Film karşımıza “Daha hızlı ve öfkeli” karşımıza çıktı. Başrolde Paul Walker yer alıyor. Konusuna gelecek olursak, eski bir polis o..
(1 il öncə) Gençlik (Youth) Türkçe dublaj izle Full
Drammatik filmlər / Paolo Sorrentino
Tam olarak 22 Ocak 2016 tarihinde vizyona girecek olan ve son derece de özel olan filmler arasında da yer alan Youth izle filmini her zaman sizlerde sitemizden de izleyebilirsiniz. 2015 yılında yapıla..
(1 il öncə) Adalet Birliği Genç Titanlara Karşı Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Sam Liu
ustice League kahramanları bir düşman tarafından ele geçirilirse Dünya’yı onlardan kim kurtaracak? Teen Titans ekibine hoşgeldin demek istiyoruz! Robin’in önderliğinde dünyanın bir kez daha kurtarılma..
(1 il öncə) Kanlı Deney Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Scott B. Hansen
Brandon Jensen, gerçek bir korku tutkunudur. Bir gün şeytan çıkartma ayinleri hakkında araştırma yapma şansını yakalayınca hemen harekete geçer. İnternet üzerinden bir fon toplama girişiminde bulunur ..
(1 il öncə) Büyük Anunnaki İmparatorluğu | Türkçe
Tarix / Bioqrafiya / Kaan Ünsal Alphan
-Antik Sümer mitolojisinde geçen, genetikçileri rahatsız eden ayrıntılar.-Anunnakiler kimdir ve dünyada ne arıyorlardı?-Bilim insanları arasında çıkan tartışmalar.-Dünyanın çeşitli yerlerinde bulunan,..
(8 ay öncə) Doktor Strange Türkçe Dublaj Izle - Doctor Strange 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Scott Derrickson
Doktor Strange 2016 film konusu: Ses ve görüntü yenilenmiştir. Stephen Strange, çok ünlü bir doktordur. Ancak gerçidiği trafik kazasından sonra mesleğine son verir. Çevresine göre çok havalı bir insa..
(8 ay öncə) Uzatmalı Arkadaş 2016 Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Komediya filmləri / Marc Gracie,Tim Ferguson
Uzatmalı arkadaş izle Çocukluktan beri hiç ayrılmayan Billy ile Lucy, artık ergenlik dönemine girmeye başlamışlardır. Büyüyen çocukların, kişilikleride oturmaya başladıkça, davranışsal farklılıkla..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Uyur Gezer Cinayetleri (nat Geo Türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / BelgeselO TV
Uyurgezer cinayetleri. Bazı bilim adamlarına göre kimi insanlar uykularında yemek yer , kimileri insanlara saldırır bazıları da suç bile işleyebilir. Bazı suçlular ise uyur gezer halde yapılan suçlara..
(1 il öncə) Artçı Şok – Aftershock Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Nicolás López
Bir grup Şili’ye tatile gitmek için yola koyulurlar, grubun lideri Gringo’dur ve bu yolculuğu unutulmaz bir hale getirmek ister. Tatil esnasında gördüğünüz ilk sahnelerin hepsinde neler varsa daha son..
(1 il öncə) Wipers Gazetesi Türkçe Dublaj izle
Müharibə filmləri / Ian Hislop, Nick Newman
Birinci Dünya Savaşında savaştığı cephede bir matbaa makinesi bulan Roberts, Çavuş Harris ve Pearson yardımı ile Wipers Gazetesi’ni kurar. Destekleyenler ve karşı gelenlerle 23 sayı yayınlayan Roberts..
(1 il öncə) Hızlı ve Öfkeli 4 – Fast & Furious 2009 HD izle
Aksion / Elmi-qurğu / Justin Lin
Serinin 4.ü filminde Vin Diesel geri dönüyor.Dominic Toretto ile Brian O’Conner arasındaki yarım kalan husumet yeniden alevlenir ancak gün hesaplaşma günü değil, ortak düşmana karşı birlik olmak günüd..
(8 ay öncə) Yeni Nesil Ajan 3 Xander Cage'in Dönüşü Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / D.J. Caruso
Yeni nesil ajan 3 izle Filmin konusu: Orjinal görüntü ve ses eklenmiştir. Yeni nesil ajan 3 filminde, Xander cage kendini yolladığı sürgünden geri dönüş yapıp tekrar ekibin başına geçiyor. Xandar ek..
(1 il öncə) Adli Tıp Dedektifleri: Uzman Gözünden (türkçe Polisiye Belgesel)
Sənədli filmlər / Belgesel ON
Discovery ID imzalı Türkçe #belgesel serisi ‘Adli Tıp Dedektifleri’ her bölümde gizemli cinayetleri ve olayları büyük bir özveri ile karanlıkta kalmaktan kurtarıyor. İşlenen cinayetlerini sırlarını gü..
(1 il öncə) Sakın Büyüme Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Thierry Poiraud
18 yaşlarına yaklaşan bir grup genç, sabah uyandıklarında kaldıkları bakım evindeki tüm çalışanların ortadan kaybolduğunu görürler. İlk kez bakım evinin dışına çıkarak neler olduğunu anlamaya çalışaca..
(1 il öncə) Buzlar Krallığı 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part Hd
Animasiya, cizgi filmləri / Sean Patrick O’Reilly
Howard Lovecraft’in babası bazı olaylar nedeniyle akıl sağlığını kaybetmiş ve hastaneye yatırılmıştır. Howard Lovecraft birgün babasını ziyaret eder, babası ona sakladığı bir kitabı yok etmesi gerekti..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!