Bütün kateqoriyalar

Hansı film lazımdır?

Türkcə dublyaj (13 / 711)
Türkçe dublyaj filmler
Rusca dublyaj (13 / 5)
Rusca dublyaj filmler
Azəri dublyaj (13 / 24)
Azərbaycan dilində dublyaj filmlər
Yerli filmlər (12 / 3)
Azərbaycan filmləri
Digər (5 / 0)
Seriallar, qısa filmlər
Ən Yeni Filmlər
Siyahı son əlavəyə görə sıralanmışdır.
(3 ay öncə) Orman – Jungle 2017 Türkçe Dublaj Izle
Tarix / Bioqrafiya / Greg Mclean
Orman - Jungle 2017 konusu: Gerçek bir hikayeden sinemaya uyarlanmıştır. Maceraya meraklı olan, İsrailli Yossi, İsviçreli Marcus ve Amerikalı Kevin, hayatlarının en çılgın macerasını yaşamak için ..
(3 ay öncə) Anne! – Mother! 2017 Türkçe Dublaj Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Darren Aronofsky
Anne! - Mother! 2017 konusu: Yönetmenliğini ve senaristliğini Darren Aronofsky'in üstlendiği etkileyici bir film. Huzurlu sakin bir yaşam süren çiftin hayatları, evlerine gelen davetsiz misafirlerde..
(3 ay öncə) Jupiter’in Uydusu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Kornél Mundruczó
Jupiter'in uydusu konusu: Suriya uyruklu Aryan ile babası, Suriyede'ki olaylar nedeniyle Macaristan'a kaçarlar. Bir polis, Aryan'ı vurur. Hayatın kendisi için bittiğini düşünen Aryan, mülteci kamp..
(3 ay öncə) Evde Köpek Başına Tek Parça Hd Izle
Komediya filmləri / Maksim Sveshnikov
Evde köpek başına konusu: Paws ve Bones, evin iki sevimli köpeğidir. Sahipleri tatile çıkan köpekler, evde özgür olmanın tadını çıkarmaktadır ancak eve giren iki hırsız köpeklerin planlarını altüst..
(3 ay öncə) Kocaayak Ve Oğlu 2017 Türkçe Dublaj Izle
Animasiya, cizgi filmləri / Ben Stassen,Jeremy Degruson
Kocayak ve oğlu konusu: 13 yaşındaki Adam'ın babası gizemli biçimde ortadan kaybolmuştur. Adam, babasına ne olduğunu ve nerede olduğunu bulmak için yola çıkar. Bu dönemde çevre halkı Kocayak efsanes..
(3 ay öncə) Salazar Ölmeli Izle – Cartels 2016
Aksion / Elmi-qurğu / Keoni Waxman
Salazar ölmeli konusu: John Harrison'un da arlarında bulunduğu bir grup askere, ünlü uyuşturucu kaçakcısı Salazar'ı koruma görevi verilir. Askerler, ilk başlarda bu görevi yadırgarlar ancak Devleti..
(3 ay öncə) Atomica Izle – Deep Burial 2017
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Dagen Merrill
Atomica konusu: Yakın gelecekte, uzak bir çölün ortasında kurulan nükleer samtraşde iletişim çevrimdışı olmuştur. Güvenlik müfettişi Abby Dixon, iletişimi yeniden çevrimiçi hale getirmek için dışar..
(3 ay öncə) Kirli İşler Tek Parça Hd Izle
Sirrlər / Alan Mak,Wai-Keung Lau
Kirli işler 2002 konusu: Hong Kong polis teşkilatı, Chan Wing-yan'i muhbirlik yapması için özel yetiştirmiş ve Mafyanın içine sızdırmıştır. Mafya'nın tepesindeki isimlerde boş durmamaktadır. Onlarda..
Təsadüfi Filmlər
(1 il öncə) 7. Gün Türkçe Altyazılı izle
Türkçe Altyazılı filmlər / Kelvin Tong
Başarılı bir gazeteci olan Jamie, kız kardeşi Anna’nın esrarengiz ölümü üzerine Singapur’a gider. Ölmüş kız kardeşinden gelmeye başlayan e-postalar ve kızı Katie’nin tuhaf davranışları nedeniyle araşt..
(1 il öncə) Hush Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / : Mike Flanagan
Dilsiz ve sağır bir kadın olan Maddie gözlerden uzak, orman içerisindeki ıssız bir evde tek başına yaşamaktadır ama o akşam yalnız değildir çünkü psikopat bir katil sinsice onu izlemektedir...
(1 il öncə) Mechanic Resurrection Izle Türkçe Altyazılı HD
Türkçe Altyazılı filmlər / Dennis Gansel
Arthur Bishop sevgilisini kaçırmışlardır. Kaçıranlar ondan 3 tane yapılması imkansız suikast görevini yapması isterler. İşin en iyi tarafı tüm bunları kaza olarak göstermesi gereklidir...
(1 il öncə) Canavar Savaşları Izle (D-war) - 2007 - Dragon Wars
Fantastik / Hyung-rae Shim
Kore efnalerinde dilden dile anlatılan korkunç yaratıklar, bir şekilde canlanırlar ve dünyayı istila ederler. Canavar savaşları devam ederken,Ethan isimli adam olayın arkasındaki sis perdesini aralama..
(9 ay öncə) Toni Erdmann 2016 Filmini Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Romantik filmlər / Maren Ade
Toni erdmann filmi izle Yurtdışında yaşayan kızını ziyaret eden çift kişilikli bir baba, kızının keyfinin olmadığını gözlemler ve bunun üzerine kızına sürekli şakalar yapmaya başlar. Tüm bunlar acab..
(8 ay öncə) Galaksinin Koruyucuları 2 Izle Türkçe Dublaj 2017
Aksion / Elmi-qurğu / James Gunn
Galaksinin Koruyucuları 2017 izle Galaksinin Koruyucuları 2 izle 2017 Aksiyon, Bilimkurgu filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 konusu: Macera kaldığı yerden devam ediyo..
(9 ay öncə) Kasırga F6 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle ~ F6 Twister
Aksion / Elmi-qurğu / Peter Sullivan
Kasırga f6 izle Ethan Walker, Bir meteorologdur ve Teksas'ın küçük bir kasabasında yaşamaktadır. Yerel bir üniversitede hortumlar üzerine araştırmalar yapmaktadır. Birgün bir kasabayı kasırga vurur. ..
(1 il öncə) The Boss Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Ben Falcone
Ticaret sektörünün devlerinden biri, yaptığı usulsüzlüklerden dolayı hapse atılır. Hapisten çıktıktan sonra Amerika’nın yeni ikon gözdesi olmaya hazırlanırken, kazıkladığı pek çok insan yaptıklarını k..
Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Gölgeler Arasında Izle - Schattenwald - Türkçe Dublaj 2015
Sirrlər / Laura Thies
Julika şarkı sözü yazarak geçimini sağlamaktadır. Yaşı genç olsa da ruhu yaşlanmıştır. Babasından kendisine miras kalan gizemli evin sırlarını çözmek isterken kendini gölgeler arasında bulur…..
(1 il öncə) İki Hata Türkçe Dublaj izle - Two Wrongs
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Tristan Dubois
Bekar bir anne olan Sarah, hayatını ev hemşireliği yaparak ve tek kızına bakarak geçirmektedir. Küçük kızı kaybolduğunda ise hayatı kabusa döner ve onu bulabilmek için zorlu bir mücadelenin içine atıl..
(5 ay öncə) Sibirya Ormanlarında Izle ~ Tek Parça Hd
Drammatik filmlər / Safy Nebbou
Sibirya Ormanlarında izle ~ Tek Parça Hd - 2016 Konusu ve detayları: Başarılı bir yönetici olan Teddy, yoğun iş hayatından ve şehrin kalabalığından bunalmıştır. Hayallerini gerçekleştirmek isteyen ge..
(1 il öncə) Karışma Anne! Türkçe Dublaj Izle - The Meddler HD
Komediya filmləri / Lorene Scafaria
Günümüzde özellikle kadınlar annelerinin herşeylerine karışmasından şikayetcidir. Film, kocasının ölümünden sonra yaşlılık ve ölüm korkusunu yenmeye çalışan bir annenin, yeni hayata başlamak için kızı..
(1 il öncə) Aşka Doymak Türkçe Dublaj Izle - Appetite For Love 2016
Romantik filmlər / David Mackay
Televizyon disizinden beyaz perdeye uyarlanmıştır. Nina, iş aramaktadır ve karşısına ilginç bir iş teklifi çıkar. Doğduğu şehirde eski güzel günlerine geri dönmeye çalışan restoranstın halkla ilişkile..
(1 il öncə) Fanny Türkçe Dublaj Izle
Drammatik filmlər / Daniel Auteuil
Kadrosun da ödüllü oyuncuları barındıran tipik bir Fransız dram filmi olan Fanny sizlerle. Film hakkın da pek açıklayıcı bilgi bulunamamıştır. Bu yüzden frağmanı izliyerek fikir sahibi olmanızı öneriy..
(1 il öncə) Tarzan Efsanesi 2016 Türkçe Dublaj Izle - Tek Part HD
Aksion / Elmi-qurğu / David Yates
Anne ve babası ölünce ormanda ki hayvanlar tarafından büyütülen Tarzan’ın hayatı Jane ile tanışınca değişir. Normal yaşama döner Jane’le evlenirler.Hükümüet ticaret yapmak için Tarzan’dan ticaret elçi..
(1 il öncə) Benzer Sesler Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Dustin Marcellino
1970’lerin glam rock akımı ve bir ailenin yaşamını konu alan bir film
Sponsorlu

adban.su