Geri Film barədə şərhlər
Rəylər son əlavə tarixinə görə sıralanmışdır.
Hız Tutkusu Izle Türkçe Dublaj Ekran görüntüləri
Hız Tutkusu Izle Türkçe Dublaj
Scott Waugh
Komediya filmləri

Hız Tutkusu izle
Hız Tutkusu izle 2014 Aksiyon Filmini Türkçe Dublaj 1080p izleyebilirsiniz.
Hız Tutkusu film konusu: Tobey oldukça namuslu çalışan bir adamdır ve evinin ekmeğini babasına ait oto tamir ve modifiye yerinde çalışarak karşılamaktadır. Fakat babasının ansızın ölümüyle birlikte çok fazla borça girmiştir. Bu borcu kapatmak için ise yasa dışı yer altı yarışlarına katılmaya karar verir. Burada adrenalin tutku bir adama dönüşecek ve tehlikede peşinden onu takip edecektir
Hız Tutkusu 2014
IMDB puanı 6.5 olan Hız Tutkusu 2014 Abd, Hindistan ortak yapımıdır. Orjinal adı Need for Speed olup, Aksiyon ve suç türünde, 14 mart 2014 tarihinde sinemalardaki yerini almıştır.
Filmin yönetmen koltuğunda 2012 yapımı Şeref Madalyası filmiyle başarıya ulaşan Scott Waugh oturuyor. Başrollerini Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots gibi oyuncuların paylaştığı filmin, senaryosunu George Gatins yazmıştır. George Gatins aynı zamanda filmin kitabınıda yazmıştır.
Filmin bütçesi 66 milyon dolar olup, vizyona girdikten 2 ay sonra 45 milyon dolar hasılat elde etmiştir. Dvd ve tv satışlarıyla birlikte bu gelirin 90 milyon dolara ulaştığı tahmin edilmektedir.
Hız Tutkusu için Editör Değerlendirmesi
Hızlı ve öfkeli filmi başarıdan başarıya koşunca, aynı başarıyı farklı yapımlarda yakalamak isteyen yapımcılar, farklı film isimleriyle sinemada ki yerlerini almıştır. Büyük çoğunluğu hüsranla sonuçlanmıştır ancak hız tutkusu filmi başarıyı yakalayan ender filmdlerden birisi olmuştur. Gerek sitemizde ki yorumlarda gerekse diğer platformlardaki değerlendirmelerde, yarış severlerin hoşuna gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Anasayfa » Filmler » Yabancı Filmler » Aksiyon-Macera » Hız Tutkusu izle Türkçe Dublaj

Baxılıb: 124 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Scott Waugh
Rollarda: Aaron Paul, Dominic Cooper, Imogen Poots
Ölkə: ABD
Çıxış: 2014
Davametmə: 132 dq.

Son yazılan Reyler
Hassan (5 ay öncə)
chok guzal

Tehlükesizlik kodu:

Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Hədəf Bakı. (Hitler neft uğrunda döyüşü necə uduzdu)
Sənədli filmlər / Yoxdur!
Filmdə ikinci Dünya müharibəsinin tarixinə tamamilə yeni baxış bucağından – neft uğrunda savaş prizmasından baxılır. Xronometrajı 52 dəqiqə olan rəngli sənədli filmin çəkilişləri 14 ay davam edib. Fi..
(1 il öncə) Fbi Dosyaları Gansville Kasabı
Sənədli filmlər / Belgeseller2013
Vahşice yaşanmış kafasını kesmiş karşısına koymuş.
(8 ay öncə) Galaksinin Koruyucuları 2 Izle Türkçe Dublaj 2017
Aksion / Elmi-qurğu / James Gunn
Galaksinin Koruyucuları 2017 izle Galaksinin Koruyucuları 2 izle 2017 Aksiyon, Bilimkurgu filmini Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz. Galaksinin Koruyucuları 2 konusu: Macera kaldığı yerden devam ediyo..
(1 il öncə) Arzunun Bedeli Izle - Her Infidelity 2015 - Tek Parça Full
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Christie Will
Şehire yeni bir erkek öğretmen gelmiştir. Şehir sürekli hareketliydi eğlence oyun ve kadınlar… Ancak öğretmen tüm bunlardan uzaktır. Birgün tanıştığı evhanımı olan bir kadınla ilişkiye girerler.Duygul..
(1 il öncə) Agatha Raisin The Quiche Of Death Izle
Komediya filmləri / Geoffrey Sax
Genç sarışın güzel bir halkla ilişkiler uzmanı Londra’dan şirin bir kasabaya taşınır. Normalde çevresinde sempatik yapısıyla sevilen genç bayan, kendini bir cinayet soruşturmasının ortasında bulur…..
(1 il öncə) Tutku 2015 Filmi Izle - L'odeur De La Mandarine
Drammatik filmlər / Gilles Legrand
Birinci dünya savaşı birçok can aldığı gibi bir çok insanı da yaralı bırakmıştır.Genç ve güzel bir hemşire savaşta bacağı kopmuş bir adam ile yakınlaşır. Aralarında ki yakınlaşma büyük bir tutkuya dön..
(1 il öncə) Ayı - Bear 2010 Filmini izle ~ Türkçe Dublaj Tek Parça,FuLL
Qorxu, Gərginlik  filmləri / John Rebel
İki çift arabaları arızalanınca orman yoluna saparlar. Karşılarına boz aı çıkar ve onu haklarlar ancak “Ayı” ‘nın başka arkadaşı Çiftlere gerilim dolu saatler yaşatır…
(1 il öncə) Çizgide Aşk Izle - Love On The Sidelines (2016)
Romantik filmlər / Terry Ingram
laurel, ünlü bir moda tasarımcısı olmak istemektedir. Danny, futbolcudur, yaşadığı sakatlık döneminde yeni bir asistana ihtiyaci vardır. İkilinin yolu Laurel’in Danny’nin asistanı olmasıyla kesişir.Fu..
Sponsorlu

adban.su