Geri Film barədə şərhlər
Rəylər son əlavə tarixinə görə sıralanmışdır.
Akbaba Izle – Carancho 2010 Ekran görüntüləri
Akbaba Izle – Carancho 2010
Pablo Trapero
Romantik filmlər

Akbaba izle Akbaba izle - Carancho 2010 Romantik komedi filmini türkçe dublaj 720p izleyebilirsiniz. Akbaba film konusu: Sosa, trafik kazası geçirenlerin vekaletini alıp, sigorta şirketlerinden parayı kapıp, bunuda kazazedeye vereceğine, kendi himmetine geçiren bir avukattır, kısaca akbabadır. Sosa, müşteri bulabilmek için hastanelerin acil servisleriyle, karakol arasında mekik dokumaktadır. Lujan, yerel bir hastanede doktorluk yapan biridir. Birgün hastaneye trafik kazasında yaralanan birisi gelir. Lujan, hastanın hayatını kurtarmaya çalışırken, Sosa'da hastanın vekaletini almaya çalışmaktadır. Bu olay sayesinde tanışan Sosa ile Lujan sevgili olurlar ancak Sosa'nın geçmişi peşini bırakmaz...Akbaba Carancho 2010 Carancho 2010 Arjantin yapımıdır. Dram, romantik ve komedi türünde, 6 mayıs 2010 tarihinde vizyona girmiştir.Filmin yapımcılığını ve yönetmenliğini Pablo Trapero üstlenmiştir. Başrollerini Ricardo Darín, Martina Gusman, Carlos Weber paylaştığı filmin, senaryosunu Alejandro Fadel ve Martín Mauregua ikilisi yazmıştır.Anasayfa » Filmler » Yabancı Filmler » +Romantik-Komedi » Akbaba izle – Carancho 2010

Baxılıb: 97 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Pablo Trapero
Rollarda: Carlos Weber, Martina Gusman, Ricardo Darín
Ölkə: Arjantin,
Çıxış: 2010
Davametmə: 102 dq.

Son yazılan Reyler
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kayıp Kardeşim Türkçe Dublaj izle
Drammatik filmlər / Matti Geschonneck
laschke ailesinin büyük oğulları İkinci Dünya Savaşı kaosunda kaybolunca göz ardı edilen 11 yaşındaki Max ailenin merkezi olur. Max kardeşinin bulunmamasına ilişkin büyük arzusu ailesinin en büyük kab..
(1 il öncə) Meru Türkçe Dublaj izle
Sənədli filmlər / Jimmy Chin, Elizabeth Chai Vasarhelyi
Meru adlı belgesel, üç elit dağcının, ‘Hint mitolojisinde tanrıların buluşma yeri ve barınağı olarak geçen kutsal dağ’ Meru’ya tırmanış hikayesi konu ediniyor.
(1 il öncə) Doğruluk Mu Cesaret Mi Izle - Truth Or Dare 2012 HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Robert Heath
Hepimizin oynadığı oyundur Doğruluk mu Cesaret mi?… Bir grup genç bir partide doğruluk mu cesaret mi oynar.Felix oyunu çığrığından çıkarınca oyun ve parti biter. Aynı grup aylar sonra bu sefer Felix’i..
(1 il öncə) Dövüşçü 2014 Izle - A Fighting Man Türkçe Dublaj HD
Drammatik filmlər / Damian Lee
Kimisi umutları hayalleri için dövüşür kimisi ise şan şöhret para için…Farklı hayatları ve idealleri olan iki dövüşcü ringde kozlarını paylaşacaklardır…
(1 il öncə) Lego Scooby&Doo Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Rick Morales
Lego Scooby Doo Haunted Hollywood Hollywood’un oooh! Onlar cicili bicili kasaba büküm kendilerini bulmak gibi Shaggy ve Gizem A.Ş. çete ile birlikte favori K-9 hafiye, Scooby-Doo, katılın! klasik film..
(1 il öncə) Takip: İstanbul Türkçe Dublaj izle - Tek Parça Full
Aksion / Elmi-qurğu / Olivier Megaton
İlk filmde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırıyor. Emekli CIA ..
(1 il öncə) İnsanoğlu Nasıl Var Oldu, Varoluşun Sırrı (türkçe Belgesel)
Sənədli filmlər / Türkçe Belgesel
İnsanoğlu'nun varoluşuna dair onlarca farklı teoriler anlatıldı. Bu belgeselde Varoluşun sırlarında kısaca dünyanın var oluşuna dair bir çok alanda uzmanların anlatımları ile bilgiler edineceğiz. Görü..
(1 il öncə) Testere 5 - Saw 5 izle ~ Tek Parça HD,Türkçe Dublaj Seyret
Qorxu, Gərginlik  filmləri / David Hackl
Yıllardır Jigsaw’ı yakalamak için uğraşan dedektif Mark Huffman, Testere ölünce yerine geçer ve onun oyunlarını kaldığı yerden sürdürür…
Sponsorlu

Reklam yeri boş!