Geri Film barədə şərhlər
Rəylər son əlavə tarixinə görə sıralanmışdır.
Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj Ekran görüntüləri
Demiryolu Kaplanları Izle Türkçe Dublaj
Ding Sheng
Müharibə filmləri

Demiryolu Kaplanları izle
Demiryolu kaplanları izle - Railroad Tigers 2016 aksiyon, komedi ve savaş filmini türkçe dublaj 1080p izleyebilirsiniz.
Demiyolu kaplanları konusu: Hikaye 1941 yılında geçiyor. Çin'de ki insanlar açlıktan kırılmaktadır. Halkın bu durumuna çare bulmak isteyen ve kendilerine özgürlük savaşçıları diyen bir grup, yiyecek dolu askeri treni soyma planı yapar. Grubun amacı yiyecekleri alıp fakir halka dağıtmaktır ancak bu o kadar kolay olmayacaktır...
Demiryolu Kaplanları 2016
2016 Çin yapımı olan Railroad Tigers aksiyon dram savaş türlerinde, 23 aralık 2016 tarihinde izleyiciyle buluşmuştur. Usta oyuncu Jackie Chan ile oğlu Jaycee Chan'in başrollerinde yer aldığı filmin, yönetmenliğini Ding Sheng üstlenmiştir. Filmde ayrıca Zitao Huang, Kai Wang, Hiroyuki Ikeuchi ve Ping Sang gibi isimlerde rol almıştır.
Anasayfa » Filmler » Yabancı Filmler » Aksiyon-Macera » Demiryolu Kaplanları izle Türkçe Dublaj

Baxılıb: 95 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Ding Sheng
Rollarda: Jackie Chan, Jaycee Chan, Zitao Huang
Ölkə: Çin, Hong Kong
Çıxış: 2016
Davametmə: 124 dq.

Son yazılan Reyler
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Tesadüfi Filmler
(4 ay öncə) Uzaktaki – Away 2016 Türkçe Dublaj Hd Izle
Drammatik filmlər / David Blair
Uzaktaki - Away 2016 Türkçe Dublaj Hd izle Konusu ve detayları: İngilterenin kuzeyinde bir sahil kasabasında, intihara meyilli yaşlı bir adam ile yine kendisi gibi tuhaf bir genç kız arasında başlaya..
(7 ay öncə) Mumya (Mummy) 2017 Türkçe Dublaj izle
Fantastik / Alex Kurtzman
Mumya 2017 Filmini Türkçe Dublaj ve Türkçe Altyazılı 1080p izleyebilirsiniz. Mumya 2017 film konusu: Yüzyıllar önce kötü kalpli bir kraliçe mumyalanarak çöldedeki antik bir mezara hapsedilir. Askeri ..
(1 il öncə) Cevap – The Answer Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Adam Massey
Süper güçlere sahip olan fakat isteği doğrultusunda sıkıcı bir hayat süren Bridd, berbat bir işte çalışmakta, yasalara uymakta ve hiç kimseyle herhangi bir ilişki kurmamaktadır. Ancak bir gün gizemli ..
(1 il öncə) Korkunç Bir Film 3 Scary Movie 3 Türkçe Dublaj
Komediya filmləri / David Zucker
Serinin 3.’ü filmi olan Korkunc Bir Film 3 bir çok otoriteye göre serinin en komik filmi. Korku filmleriyle dalga geçmeye devam ediliyor. Bu sefer kahramanlarımızın eline nerden geldiği belli olmayan ..
(1 il öncə) Biçici – Reaper Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Wen-Han Shih
Danny Trejo’nun “Ustura” (Machete) filmlerindeki performansına yeni bir boyut eklediği bu korku-aksiyon,hızlı kurgusu ve efektlerle süslü şiddet sahneleriyle öne çıkıyor.
(1 il öncə) Gece Tarifesi Türkçe Dublaj izle - Night Fare
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Julien Seri
Uzun süredir görüşmeyen iki arkadaş, Paris’te buluşmaya karar verirler. Ancak buluştukları gece, yanlış taksi şoförüne denk gelince, birden ölümcül bir kedi fare kovalamacasının birer parçasına haline..
(1 il öncə) Takip: İstanbul Türkçe Dublaj izle - Tek Parça Full
Aksion / Elmi-qurğu / Olivier Megaton
İlk filmde Liam Neeson’ın kızını kaçıran ve yine Neeson tarafından öldürülen çete elemanlarından birinin babası, bu sefer intikam için Neeson’ın İstanbul’da tatil yapan karısını kaçırıyor. Emekli CIA ..
(1 il öncə) Vahşiliğin içinde Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Adam Massey
Kendi TV programını yapan Doug Woods, medeniyetten uzakta, su ve yemek olmadan tek başına beş gün geçirecek ve yaşadığı deneyimleri kayda alacaktır. Ormanın derinliklerinde birden yer sarsıntısı ile y..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!