Geri Film barədə şərhlər
Rəylər son əlavə tarixinə görə sıralanmışdır.
Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj Ekran görüntüləri
Dördüncü Imparatorluk Izle 2016 - Türkçe Dublaj
Claudio Fäh
Müharibə filmləri

Dördüncü imparatorluk izle
Konusu: İkinci dünya savaşının sonlarına doğru yaklaşılmıştır. Nazi kuvvetleri kalan son güçleriyle İngiliz ve Amerikan kuvvetlerine saldırmaktadırlar.Nazi saldırılarına cevap vermek ve savaşı bitirmek isteyen Amerikan kuvvetleri, savaş direnişçileri projesini aktif eder...
Dördüncü imparatorluk hd izle
2016 ABD yapımı olan filmin orjinal adı Beyond Valkyrie: Dawn of the 4th Reich olup, aksiyon savaş türünde izleyiciyle buluşmuştur. Ülkemizde gösterime girmeyen dördüncü imparatorluk filmi, ikinci dünya savaşının son döneminde ki nazilerle mücadeleyi işlemiştir. Hdfilmsitesi Dördüncü imparatorluk türkçe dublaj izle filmini 1080p kalitede sunar iyi seyirler dileriz.

Baxılıb: 91 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Claudio Fäh
Rollarda: Kip Pardue, Sean Patrick Flanery, Tom Sizemore
Ölkə: ABD
Çıxış: 2016
Davametmə: 100 dq.

Son yazılan Reyler
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Tesadüfi Filmler
(1 il öncə) Kayıp Gençlik: Wasted Youth izle - Türkçe Dublaj Full,2011
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Argyris Papadimitropoulos, Jan Vogel
Yunanistan da ki ekonomik kriz büyükleri derinden etkilemiştir. Ancak gençlerin bu durum umurlarında değildir. Günlerini aylakça arkadaşlarıyla geçiren Harris ile geçim derdinde ki polis Vasilis’in yo..
(1 il öncə) Adalet Birliği Savaş Türkçe Dublaj Izle - Justice League War
Aksion / Elmi-qurğu / Jay Oliva
Batman, Süpermen, Yeşil fener hepsi bu filmde…Gotham şehrinde garip olaylar olmaktadır. Batman’in liderliğinde ki süper kahramanlar olayların arkasında ki sis perdesini kaldırmak için harekete geçerle..
(1 il öncə) Trende - Incidencias Türkçe Dublaj Izle
Komediya filmləri / José Corbacho, Juan Cruz
Barselona’dan Madrid’e giden tren fırtına yüzünden bomboş bir arazinin ortasında kalakalır. Çok geçmeden trenin yolcuları arasında homurtular başlar…
(9 ay öncə) Tanna 2015 Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Romantik filmlər / Bentley Dean,Martin Butler
Tanna izle 1980'li yıllarda Vanuatu ülkesine gidiyoruz. Ayrı kabilelerden olan Wawa ile Dain birbirini çok seven iki gençtir. Kabileleri arasında ki düşmanlık iki gencin aşklarınıda etkilemektedir. Şi..
(1 il öncə) Bombalar Altında Filmini Izle
Müharibə filmləri / Philippe Aractingi
Zeina Dubai’de yaşamaktadır. Kocasıyla boşanmanın eşiğindeyken oğlu Karim’i, evdeki gerilim ve kavgalardan uzak tutmak adına güney Lübnan’da küçük bir köy olan Kherbet Selem’de yaşayan kız kardeşinin ..
(1 il öncə) Frekans - Cell Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Tod Williams
Clayton Riddell kariyerinin zirvesini yaşayan çok ünlü bir yazardır. Ailesinin kendisine eşlik edemeyecek olması nedeniyle canı bir hayli sıkkın olsa da son romanının sunumunu yapmak için Boston’a git..
(1 il öncə) Resident Evil 4: Ölümden Sonra Türkçe Dublaj izle,Tek Parça HD
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Paul W.S. Anderson
Artık insanlığın sonu gelmişti. Bir elin sayısı kadar az insan kalmıştır. Heryerde zombiler dehşet saçmaktadır. Alice’nin tek umudu ne kadar insan bulursa kurtarmaktadır. Umbrella Şirketide yeni plan..
(1 il öncə) Biz Eski Usul Öldürürüz Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Sacha Bennett
Londralı bir grup yaşlı gangster, aralarından birinin bir sokak çetesi tarafından öldürülmesinden sonra tekrar öldürmeye başlar.
Sponsorlu

adban.su