Geri Film barədə şərhlər
Rəylər son əlavə tarixinə görə sıralanmışdır.
Gizli Tarif 2015 Komedi Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle Ekran görüntüləri
Gizli Tarif 2015 Komedi Filmi Türkçe Dublaj 1080p Hd Izle
Tilde Harkamp
Komediya filmləri

Gizli tarif filmi hd izle
Büyük bir hayal gücüne sahip olan Iqbal, babasına göre boş işlerle uğraşmakta ve hayatta başarıyı yakalayamayacaktır. Iqbal, kardeşi Tariq ve arkadaşı Sille ile okudukları okulu bomba ile havaya uçururlar. Bu olay otopark alanı için bir bölgeyi paylatmayı düşünen çetenin dikkatini çeker. Çete üyeleri, bombanın tarifini almak için Iqbal ve arkadaşlarının peşlerine düşer...
Gizli tarif 2015 izle
17 aralık 2015 tarihinde komedi türünde gösterime girmiştir. 2015 Danimarka yapımı olan filmin, orjinal adı Iqbal & den hemmelige opskrift'tir. Manu Sareen'in kitabından uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Tilde Harkamp oturmaktadır. Senaryosunu Renée Simonsen yazmıştır. Filmin başrollerinde ise; Hircano Soares, Liv Leman Brandorf, Arien Takiar gibi isimler yer alıyor.
Hdfilmsitesi.com, Gizli tarif 2015 komedi filmini türkçe dublaj 1080p hd sunar, iyi seyirler dileriz.

Baxılıb: 85 dəfə
Ssenari müəllif(lər): Tilde Harkamp
Rollarda: Arien Takiar, Hircano Soares, Liv Leman Brandorf
Ölkə: Danimarka
Çıxış: 2015
Davametmə: 85 dq.

Son yazılan Reyler
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Tehlükesizlik kodu:

Tesadüfi Filmler
(8 ay öncə) Serenity (2005) Filmi Türkçe Dublaj 720p Hd Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Joss Whedon
Serenity filmi izle Galaksiler arasında çıkan savaşta, Malcolm Reynolds ve ekibi savaşın kaybedenleri tarafında yer almıştır. Savaştan sonra Malcolm Reynolds ve ekibi, Serenity adlı uzay gemisiyle ..
(2 ay öncə) Thumper 2017 Türkçe Altyazılı Izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jordan Ross
Thumper 2017 konusu: Küçük bir kasabanın gençleri, geçim sıkıntısı ve düşük gelirler nedeniyle uyuşturucu işine başlamıştır. Kasabada uyuşturucu tekelini elinde bulunduran bir tehlikeli bir adam içi..
(1 il öncə) REC 4 Türkçe Dublaj izle
Qorxu, Gərginlik  filmləri / Jaume Balagueró
Binada çıkan yangına genç Tv muhaberi AngeLa Vidal’da, itfaiye ile birlikte girer. Ancak kimsenin bilmediği birşey vardır, Angele tuhaf bir enfeksiyon taşımaktadır…
(8 ay öncə) Kabuktaki Hayalet 2017 Türkçe Dublaj 1080p Full Hd Izle
Aksion / Elmi-qurğu / Rupert Sanders
Kabuktaki hayalet izle Yakın gelecekte korkunç bir kaza geçiren Binbaşı uzun uğraşlar sonunda kurtulmuştur ancak bedeni kurtulamamıştır. Binbaşı kadın 9 Birlik adı verilen birliğin başına geitilmişti..
(1 il öncə) Mükemmel Bir Gün Türkçe Dublaj izle
Komediya filmləri / Fernando León de Aranoa
Bir grup gönüllü sağlık kuruluşu üyesi, Kosova’nın dağlık bölgesindeki bir su kuyusuna kimliği meçhul kişiler tarafından atılmış cesedi çıkarmak için bölgeye giderler. Eğer ceset 24 saat içinde çıkarı..
(1 il öncə) K9 Dünya Kupası Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Babak Najafi
Farklı ırklardan bir çok köpek, futbol takımı kurmak için bir araya gelirler. Başarılı olmak için ise nasıl bir ekip olarak çalışacaklarını öğrenmek zorundadırlar.
(8 ay öncə) Özgürlük Uğruna Izle - Fuglene Over Sundet 2016
Müharibə filmləri / Nicolo Donato
Özgürlük uğruna 2016 izle Özgürlük uğruna konusu: İkinci Dünya savaşı tüm dehşetiyle devam ederken, Naziler, Avrupa'yı yahudilerden temizlemekte kararlıdır. Danimarka'da yaşayan yahudi Arne Itkin v..
(1 il öncə) Olağanüstü Dünya Türkçe Dublaj izle
Animasiya, cizgi filmləri / Christian Desmares, Franck Ekinci
1941 yılı, tarih kitaplarından okuduğumuzdan çok farklıdır. Siyasi coğrafya tamamen bambaşkadır. Napolyon V, Fransa’yı yönetmektedir. Dünya teknolojik olarak çok daha geridedir ve bilimadamları sürekl..
Sponsorlu

Reklam yeri boş!