Deadpol Türkçe Dublaj HD izle

Aksion / Elmi-qurğu Deadpol Türkçe Dublaj HD izle
Filmləri izləmək 100% ödənişsizdir!
Deadpol Türkçe Dublaj HD izle Ekran görüntüləri
Deadpol Türkçe Dublaj HD izle

Doktorların teşhisleri sonunda kanser olduğu ortaya çıkan Wade Wilson’ın (Ryan Reynolds) bilinen tedavi yöntemleri dahilinde hayatta kalma ihtimali yoktur. Ancak Weapon X adlı bir program, onu eskisinden daha iyi hale getirme vaadinde bulunur. Wade’in üzerinde uygulanan prosedürler sonucunda yepyeni bir karakter ortaya çıkar. Alışıldık süper kahramanlara hiç benzemeyen, umursamaz, tuhaf bir espri anlayışı olan Deadpool, hayatını mahvolma noktasına getirenlerden intikam alma peşine düşecektir.

Tim Miller

Aksion / Elmi-qurğu


Dostlarla paylaşmağı unutma!

Baxılıb: 27 dəfə

Ssenari müəllif(lər): Rhett Reese, Paul Wernick


Rollarda: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, T.J. Miller


Ölkə: ABD

Çıxış:
2015

Davametmə: 108 dq.
Şərhlər Deadpol Türkçe Dublaj HD izle
Siyahının sonu başqa bir səhifədə davam edir.
Bu barədə fikir bildirən olmayıb!

Oxşar filmlər
Simulyasyon (The Call Up) 2016 Türkçe Dublaj izleGizli Ve Tehlikeli Izle - Down And Dangerous 2013Görünmez Savaşçı Türkçe Dublaj Izle - Stealth Hd 2005Central Intelligence 2016 - Merkezi İstihbarat IzleCarnage Park 2016 - Ölüm Bölgesi Izle - Türkçe Dublaj

Saytımız pulsuz türkçe, azeri ve rusca dublaj mobil film saytıdır. film.bakida.net olaraq isteyirik ki, istifadeçiler xarici ağır açılan, gec işleyen saytlarda vaxt itirmesinler. Çünki bizim saytdan tez bir zamanda orijinal linklerle hazırlanmış türkçe dublaj filmleri çox asan bir şekilde izleye bileceksiniz. Saytımızın yeni olmasını nezere alasınız, lakin çalışan qeder tez bir zaman erzinde saytımızda faydalı bölmeler (filmler) olacaq. Abunesiz, kodsuz ve hiylesiz olan saytımıza güvene bilersiniz.